Φιλικά Συλλόγων

Κυριακή, 09.08.2026
13:00
Τζοχόρ Νταρούλ

Τζοχόρ Νταρούλ
(Μαλαισία)

Τσέλσι

Τσέλσι
(Αγγλία)

3 - 3
(1 - 1,  2 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Τζοχόρ Μπαχρού (Μλσ)
Εκτός έδρας: Λονδίνο (Αγγ)
Απόσταση: 10 833.5 χλμ
Προπονητής
Εκτός έδρας: Xabi Alonso (Ισπ)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
4.20 4.00 1.60 2 2.15 1.17
28% 30% 42% 1.60 26% 74%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.13 5.50 1.44 2.63 2.10 1.67
83% 17% 65% 35% 45% 55%

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Τζοχόρ Νταρούλ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-31 Τζοχόρ Νταρούλ 2 - 0 Καρταγένα
2026-07-24 Έλτσε 0 - 0 Τζοχόρ Νταρούλ
2026-07-19 Αλ Ετιφάκ 3 - 2 Τζοχόρ Νταρούλ
2026-05-23 Τζοχόρ Νταρούλ 2 - 0 Κούτσινγκ
2026-05-13 Μπίριραμ Γιουν. 0 - 2 Τζοχόρ Νταρούλ
2026-05-10 Kelantan Warriors 1 - 14 Τζοχόρ Νταρούλ
2026-05-06 Τζοχόρ Νταρούλ 1 - 3 Μπίριραμ Γιουν.
2026-05-02 Τζοχόρ Νταρούλ 7 - 0 Κουάλα Λουμπούρ
2026-04-28 Melaka FC 1 - 2 Τζοχόρ Νταρούλ
2026-04-17 Αλ Αχλί Τζέντα 2 - 1 Τζοχόρ Νταρούλ
2026-04-11 Τζοχόρ Νταρούλ 1 - 1 Τερενγκάου
2026-04-07 Τζοχόρ Νταρούλ 4 - 1 Κουάλα Λουμπούρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 11 7 5
58% 17% 25% 92% 58% 42%

Τσέλσι τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-08 Τσέλσι 3 - 0 Μίλαν
2026-08-05 Τσέλσι 0 - 1 Γιουβέντους
2026-08-01 Τσέλσι 1 - 2 Τότεναμ
2026-07-28 Τσέλσι 6 - 4 Σίδνεϊ Ουόντερερς
2026-05-24 Σάντερλαντ 2 - 1 Τσέλσι
2026-05-19 Τσέλσι 2 - 1 Τότεναμ
2026-05-16 Τσέλσι 0 - 1 Μάντσεστερ Σίτι
2026-05-09 Λίβερπουλ 1 - 1 Τσέλσι
2026-05-04 Τσέλσι 1 - 3 Νότινγκχαμ
2026-04-26 Τσέλσι 1 - 0 Λιντς
2026-04-21 Μπράιτον 3 - 0 Τσέλσι
2026-04-18 Τσέλσι 0 - 1 Μάντσεστερ Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 8 7 2
33% 8% 58% 67% 58% 17%

Τζοχόρ Νταρούλ επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-21 Τζοχόρ Νταρούλ - Κούτσινγκ
2026-08-26 Τζοχόρ Νταρούλ - Kelantan Red W.
2026-08-29 Τζοχόρ Νταρούλ - Star City FC
2026-09-04 Μπρουνέι DPMM - Τζοχόρ Νταρούλ
2026-09-11 Τζοχόρ Νταρούλ - Νεγκέρι Σεμπιλάν
2026-10-18 Τερενγκάου - Τζοχόρ Νταρούλ

Τσέλσι επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-15 Τσέλσι - Σοσιεδάδ
2026-08-24 Φούλαμ - Τσέλσι
2026-08-27 Τσέλσι - Λούτον
2026-08-30 Τσέλσι - Μπράιτον
2026-09-06 Άρσεναλ - Τσέλσι
2026-09-12 Τσέλσι - Χαλ

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 4.20 4.00 1.60
Πιθανότητα 28% 30% 42%
2 @ 1.60
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 2.15 1.17
Πιθανότητα 26% 74%
X2 @ 1.17
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.13 5.50
Πιθανότητα   83% 17%
Πάνω 1.5 @ 1.13
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.44 2.63
Πιθανότητα   65% 35%
Πάνω 2.5 @ 1.44
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.10 1.67
Πιθανότητα   45% 55%
Κάτω 3.5 @ 1.67
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.50 2.50
Πιθανότητα   62% 38%
Ναι @ 1.50

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-08-09 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!