Σέριε Α - Ιταλία
Κυριακή, 20.09.2026
17:00
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Τουρίνο |
| Εκτός έδρας: |
Μπέργκαμο |
| Απόσταση: |
169.8 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Juventus Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
41 000 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Luciano Spalletti (Ιτα) |
| Εκτός έδρας: |
Μαυρίσιο Σάρρι (Ιτα) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.70 |
3.80 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.10 |
| 41% |
33% |
26% |
1.70 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.75 |
|
|
|
1.91 |
1.91 |
|
|
|
3.20 |
1.36 |
| 76% |
24% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
18% |
82% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-04-11 |
Αταλάντα
|
0 - 1 |
Γιουβέντους
|
|
2026-02-05 |
Αταλάντα
|
3 - 0 |
Γιουβέντους
|
|
2025-09-27 |
Γιουβέντους
|
1 - 1 |
Αταλάντα
|
|
2025-08-16 |
Αταλάντα
|
1 - 2 |
Γιουβέντους
|
|
2025-03-09 |
Γιουβέντους
|
0 - 4 |
Αταλάντα
|
|
2025-01-14 |
Αταλάντα
|
1 - 1 |
Γιουβέντους
|
|
2024-05-15 |
Αταλάντα
|
0 - 1 |
Γιουβέντους
|
|
2024-03-10 |
Γιουβέντους
|
2 - 2 |
Αταλάντα
|
|
2023-10-01 |
Αταλάντα
|
0 - 0 |
Γιουβέντους
|
|
2023-08-12 |
Γιουβέντους
|
0 - 0 |
Αταλάντα
|
|
2023-05-07 |
Αταλάντα
|
0 - 2 |
Γιουβέντους
|
|
2023-01-22 |
Γιουβέντους
|
3 - 3 |
Αταλάντα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
8 |
5 |
3 |
| 33% |
50% |
17% |
|
67% |
42% |
25% |
Γιουβέντους τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-17 |
Γιουβέντους
|
5 - 0 |
Ναϊμέγκεν
|
|
2026-09-13 |
Σασουόλο
|
3 - 2 |
Γιουβέντους
|
|
2026-09-06 |
Γιουβέντους
|
1 - 1 |
Μίλαν
|
|
2026-08-29 |
Γιουβέντους
|
2 - 0 |
Πάρμα
|
|
2026-08-23 |
Φροζινόνε
|
0 - 1 |
Γιουβέντους
|
|
2026-08-11 |
Γιουβέντους
|
2 - 0 |
Παλέρμο
|
|
2026-08-08 |
Γιουβέντους
|
1 - 2 |
Ίντερ
|
|
2026-08-05 |
Τσέλσι
|
0 - 1 |
Γιουβέντους
|
|
2026-07-31 |
Γιουβέντους
|
2 - 0 |
Νις
|
|
2026-07-25 |
Σταντάρ Λιέγης
|
0 - 1 |
Γιουβέντους
|
|
2026-07-18 |
Βασιλεία
|
0 - 0 |
Γιουβέντους
|
|
2026-05-24 |
Τορίνο
|
2 - 2 |
Γιουβέντους
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
8 |
4 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
67% |
33% |
25% |
Αταλάντα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-12 |
Αταλάντα
|
1 - 2 |
Κάλιαρι
|
|
2026-09-05 |
Ρόμα
|
2 - 1 |
Αταλάντα
|
|
2026-08-31 |
Αταλάντα
|
1 - 0 |
Μπολόνια
|
|
2026-08-27 |
Χαποέλ Τελ Αβίβ
|
0 - 1 |
Αταλάντα
|
|
2026-08-23 |
Αταλάντα
|
2 - 1 |
Σασουόλο
|
|
2026-08-20 |
Αταλάντα
|
0 - 0 |
Χαποέλ Τελ Αβίβ
|
|
2026-08-14 |
Αταλάντα
|
1 - 0 |
Αθλ. Μπιλμπάο
|
|
2026-08-08 |
Σάλκε
|
0 - 3 |
Αταλάντα
|
|
2026-08-02 |
Φέγενορντ
|
2 - 1 |
Αταλάντα
|
|
2026-07-26 |
Αταλάντα
|
3 - 2 |
Αρέτζο
|
|
2026-05-22 |
Φιορεντίνα
|
1 - 1 |
Αταλάντα
|
|
2026-05-17 |
Αταλάντα
|
0 - 1 |
Μπολόνια
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
7 |
6 |
1 |
| 50% |
17% |
33% |
|
58% |
50% |
8% |
Βαθμολογία Σέριε Α
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ρόμα |
5 |
4 |
1 |
0 |
14 |
3 |
+11 |
13 |
| 2 |
Ίντερ |
5 |
4 |
1 |
0 |
15 |
8 |
+7 |
13 |
| 3 |
Λάτσιο |
5 |
4 |
1 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
13 |
| 4 |
Κάλιαρι |
5 |
4 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
12 |
| 5 |
Κόμο |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
10 |
| 6 |
Μίλαν |
4 |
2 |
2 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
8 |
| 7 |
Φροζινόνε |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
7 |
| 8 |
Γιουβέντους |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 9 |
Σασουόλο |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
7 |
| 10 |
Νάπολι |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 11 |
Αταλάντα |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 12 |
Λέτσε |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 13 |
Ουντινέζε |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
4 |
| 14 |
Τορίνο |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 15 |
Μόντσα |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
12 |
-4 |
4 |
| 16 |
Φιορεντίνα |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
3 |
| 17 |
Μπολόνια |
5 |
0 |
2 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 18 |
Πάρμα |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
1 |
| 19 |
Τζένοα |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
1 |
| 20 |
Βενέτσια |
5 |
0 |
0 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Γιουβέντους |
|
| Αταλάντα |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Γιουβέντους |
Αταλάντα |
| 1 |
Ρόμα |
|
2 - 1 |
| 2 |
Ίντερ |
|
|
| 3 |
Λάτσιο |
|
|
| 4 |
Κάλιαρι |
|
|
| 5 |
Κόμο |
|
|
| 6 |
Μίλαν |
1 - 1 |
|
| 7 |
Φροζινόνε |
|
|
| 8 |
Γιουβέντους |
- |
|
| 9 |
Σασουόλο |
|
|
| 10 |
Νάπολι |
|
|
| 11 |
Αταλάντα |
|
- |
| 12 |
Λέτσε |
|
|
| 13 |
Ουντινέζε |
|
|
| 14 |
Τορίνο |
|
|
| 15 |
Μόντσα |
|
|
| 16 |
Φιορεντίνα |
|
|
| 17 |
Μπολόνια |
|
|
| 18 |
Πάρμα |
2 - 0 |
|
| 19 |
Τζένοα |
|
|
| 20 |
Βενέτσια |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Γιουβέντους |
Αταλάντα |
| Νίκες |
2 |
2 |
| Ισοπαλίες |
1 |
0 |
| Ήττες |
1 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
6 |
5 |
| Γκολ κατά |
4 |
5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.50 |
1.25 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
1.25 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
75% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
75% |
| Πάνω 2.5 |
25% |
75% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
0% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
0 |
| Ισοπαλίες |
1 |
0 |
| Ήττες |
0 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
1 |
| Γκολ κατά |
1 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.50 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.50 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Α
| Αγώνες (45) |
| Εντός έδρας νίκες |
40% |
| Ισοπαλίες |
18% |
| Εκτός έδρας νίκες |
42% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
12% |
| Γκολ (133) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.96 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.42 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.53 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
76% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
84% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
60% |
| Πάνω 1.5 |
80% |
| Πάνω 2.5 |
56% |
| Πάνω 3.5 |
31% |
Γιουβέντους επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-02 |
Γιουβέντους
|
- |
Kρεμονέζε
|
|
2026-10-11 |
Κάλιαρι
|
- |
Γιουβέντους
|
|
2026-10-15 |
Θέλτα
|
- |
Γιουβέντους
|
|
2026-10-18 |
Γιουβέντους
|
- |
Λάτσιο
|
|
2026-10-22 |
Γιουβέντους
|
- |
Ρεν
|
|
2026-10-25 |
Λέτσε
|
- |
Γιουβέντους
|
Αταλάντα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-12 |
Αταλάντα
|
- |
Βενέτσια
|
|
2026-10-15 |
Αταλάντα
|
- |
Πάφος
|
|
2026-10-18 |
Μίλαν
|
- |
Αταλάντα
|
|
2026-10-22 |
Άγιαξ
|
- |
Αταλάντα
|
|
2026-10-25 |
Αταλάντα
|
- |
Φροζινόνε
|
|
2026-10-29 |
Φιορεντίνα
|
- |
Αταλάντα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.70 |
3.80 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
41% |
33% |
26% |
|
1 @ 1.70 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
74% |
26% |
|
1X @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.29 |
3.75 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.91 |
1.91 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.91 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.20 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
|
18% |
82% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.36 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.91 |
1.91 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.91 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-20 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!