Νάσιοναλ Λιγκ - Αγγλία
Παρασκευή, 11.09.2026
19:45
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Kidderminster |
| Εκτός έδρας: |
Hartlepool |
| Απόσταση: |
264.5 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Aggborough
|
| Χωρητικότητα: |
6 250 (3 140) |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:45 (19:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.40 |
2.80 |
1X |
|
|
|
1.36 |
1.53 |
| 41% |
28% |
31% |
1.36 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 65% |
35% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
23% |
77% |
Τελευταίες 7 απευθείας αγώνες
|
2024-01-23 |
Χάρτλπουλ
|
0 - 1 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2023-11-21 |
Κιντερμίνστερ
|
1 - 1 |
Χάρτλπουλ
|
|
2003-04-05 |
Κιντερμίνστερ
|
2 - 2 |
Χάρτλπουλ
|
|
2002-11-30 |
Χάρτλπουλ
|
2 - 1 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2002-03-02 |
Κιντερμίνστερ
|
3 - 2 |
Χάρτλπουλ
|
|
2001-09-22 |
Χάρτλπουλ
|
1 - 1 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2001-04-27 |
Κιντερμίνστερ
|
0 - 1 |
Χάρτλπουλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
2 |
|
5 |
3 |
2 |
| 29% |
43% |
29% |
|
71% |
43% |
29% |
Κιντερμίνστερ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-05 |
Γουελντστόουν
|
1 - 4 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2026-08-31 |
Κιντερμίνστερ
|
1 - 1 |
Μπάροου
|
|
2026-08-28 |
Σάουθεντ
|
1 - 3 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2026-08-22 |
Κιντερμίνστερ
|
1 - 1 |
Άλντερσοτ
|
|
2026-08-15 |
Κιντερμίνστερ
|
1 - 0 |
Ίστλιχ
|
|
2026-08-08 |
Hornchurch
|
3 - 0 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2026-05-02 |
Κιντερμίνστερ
|
3 - 1 |
Μάκλσφιλντ
|
|
2026-02-28 |
Κιντερμίνστερ
|
1 - 1 |
Γουελντστόουν
|
|
2026-01-31 |
Χάλιφαξ
|
1 - 1 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2026-01-13 |
Κιντερμίνστερ
|
6 - 2 |
Μόρκαμ
|
|
2025-09-13 |
Telford United
|
3 - 1 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2025-08-02 |
Κιντερμίνστερ
|
1 - 2 |
Σόλιχαλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
11 |
7 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
92% |
58% |
42% |
Χάρτλπουλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-05 |
Χάρτλπουλ
|
1 - 0 |
Γουόκινγκ
|
|
2026-09-01 |
Χάλιφαξ
|
1 - 0 |
Χάρτλπουλ
|
|
2026-08-28 |
Χάρτλπουλ
|
0 - 1 |
Ίστλιχ
|
|
2026-08-22 |
Σάτον
|
2 - 1 |
Χάρτλπουλ
|
|
2026-08-15 |
Άλντερσοτ
|
0 - 1 |
Χάρτλπουλ
|
|
2026-08-08 |
Χάρτλπουλ
|
2 - 0 |
Μπάροου
|
|
2026-04-25 |
Boston United
|
3 - 1 |
Χάρτλπουλ
|
|
2026-04-21 |
Χάρτλπουλ
|
4 - 3 |
Σάουθεντ
|
|
2026-04-18 |
Χάρτλπουλ
|
2 - 1 |
Φόρεστ Γκριν
|
|
2026-04-11 |
Μπόρεχαμ Γούντ
|
3 - 0 |
Χάρτλπουλ
|
|
2026-04-06 |
Χάρτλπουλ
|
0 - 0 |
Ρότσντειλ
|
|
2026-04-03 |
Σκάνθορπ
|
0 - 0 |
Χάρτλπουλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
6 |
5 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
50% |
42% |
17% |
Βαθμολογία Νάσιοναλ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μπόρεχαμ Γούντ |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
8 |
+8 |
16 |
| 2 |
Χάροουγκέιτ |
6 |
4 |
1 |
1 |
15 |
9 |
+6 |
13 |
| 3 |
Σάουθεντ |
6 |
4 |
1 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
13 |
| 4 |
Hornchurch |
6 |
4 |
0 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
12 |
| 5 |
Σάτον |
6 |
4 |
0 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
12 |
| 6 |
Φίλντε |
6 |
3 |
2 |
1 |
13 |
9 |
+4 |
11 |
| 7 |
Γέοβιλ |
6 |
3 |
2 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
11 |
| 8 |
Κιντερμίνστερ |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
11 |
| 9 |
Άλντερσοτ |
6 |
3 |
2 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
11 |
| 10 |
Ίστλιχ |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 11 |
Χάρτλπουλ |
6 |
3 |
0 |
3 |
5 |
4 |
+1 |
9 |
| 12 |
Άλτρινκχαμ |
6 |
3 |
0 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
9 |
| 13 |
Φόρεστ Γκριν |
6 |
3 |
0 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
9 |
| 14 |
Καρλάιλ |
6 |
2 |
2 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
8 |
| 15 |
Boston United |
6 |
2 |
1 |
3 |
8 |
8 |
0 |
7 |
| 16 |
Worthing |
6 |
2 |
1 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
7 |
| 17 |
Χάλιφαξ |
6 |
2 |
0 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
6 |
| 18 |
Μπάροου |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
5 |
| 19 |
Tamworth |
6 |
1 |
2 |
3 |
12 |
16 |
-4 |
5 |
| 20 |
Γουελντστόουν |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
5 |
| 21 |
Σκάνθορπ |
6 |
1 |
1 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
4 |
| 22 |
Γκέιτσχεντ |
6 |
1 |
1 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
| 23 |
Γουόκινγκ |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
10 |
-6 |
4 |
| 24 |
Σόλιχαλ |
6 |
0 |
1 |
5 |
6 |
17 |
-11 |
1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κιντερμίνστερ |
|
| Χάρτλπουλ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Κιντερμίνστερ |
Χάρτλπουλ |
| 1 |
Μπόρεχαμ Γούντ |
|
|
| 2 |
Χάροουγκέιτ |
|
|
| 3 |
Σάουθεντ |
|
|
| 4 |
Hornchurch |
|
|
| 5 |
Σάτον |
|
2 - 1 |
| 6 |
Φίλντε |
|
|
| 7 |
Γέοβιλ |
|
|
| 8 |
Κιντερμίνστερ |
- |
|
| 9 |
Άλντερσοτ |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Ίστλιχ |
1 - 0 |
|
| 11 |
Χάρτλπουλ |
|
- |
| 12 |
Άλτρινκχαμ |
|
|
| 13 |
Φόρεστ Γκριν |
|
|
| 14 |
Καρλάιλ |
|
|
| 15 |
Boston United |
|
|
| 16 |
Worthing |
|
|
| 17 |
Χάλιφαξ |
|
1 - 0 |
| 18 |
Μπάροου |
1 - 1 |
|
| 19 |
Tamworth |
|
|
| 20 |
Γουελντστόουν |
|
|
| 21 |
Σκάνθορπ |
|
|
| 22 |
Γκέιτσχεντ |
|
|
| 23 |
Γουόκινγκ |
|
|
| 24 |
Σόλιχαλ |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Κιντερμίνστερ |
Χάρτλπουλ |
| Νίκες |
3 |
3 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
1 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
10 |
5 |
| Γκολ κατά |
7 |
4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.67 |
0.83 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.17 |
0.67 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
83% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
83% |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
17% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
33% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
17% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
0% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
0 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
2 |
| Γκολ κατά |
2 |
3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
0.67 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.67 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
67% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
33% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
33% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
33% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Νάσιοναλ Λιγκ
| Αγώνες (72) |
| Εντός έδρας νίκες |
47% |
| Ισοπαλίες |
18% |
| Εκτός έδρας νίκες |
35% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
13% |
| Γκολ (220) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.06 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.61 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.44 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
86% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
79% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
65% |
| Πάνω 1.5 |
81% |
| Πάνω 2.5 |
61% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
Κιντερμίνστερ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-16 |
Κιντερμίνστερ
|
- |
Γκέιτσχεντ
|
|
2026-09-19 |
Γουόκινγκ
|
- |
Κιντερμίνστερ
|
|
2026-09-26 |
Κιντερμίνστερ
|
- |
Γέοβιλ
|
|
2026-09-29 |
Μπόρεχαμ Γούντ
|
- |
Κιντερμίνστερ
|
|
2026-10-03 |
Κιντερμίνστερ
|
- |
Σάτον
|
|
2026-10-10 |
Καρλάιλ
|
- |
Κιντερμίνστερ
|
Χάρτλπουλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-16 |
Άλτρινκχαμ
|
- |
Χάρτλπουλ
|
|
2026-09-19 |
Χάρτλπουλ
|
- |
Worthing
|
|
2026-09-26 |
Σκάνθορπ
|
- |
Χάρτλπουλ
|
|
2026-09-29 |
Χάρτλπουλ
|
- |
Χάροουγκέιτ
|
|
2026-10-03 |
Χάρτλπουλ
|
- |
Tamworth
|
|
2026-10-10 |
Φόρεστ Γκριν
|
- |
Χάρτλπουλ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.25 |
3.40 |
2.80 |
| Πιθανότητα |
41% |
28% |
31% |
|
1X @ 1.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.36 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
56% |
44% |
|
1X @ 1.36 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
65% |
35% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Κάτω 2.5 @ 2.05 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.75 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
23% |
77% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Όχι @ 2.10 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-11 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!