Κύπελλο Δανίαςя
Τετάρτη, 09.09.2026
18:00
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Kolding |
| Εκτός έδρας: |
Οντένσε |
| Απόσταση: |
58.7 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.70 |
3.70 |
1.86 |
X2 |
|
|
|
1.91 |
1.29 |
| 30% |
32% |
38% |
1.29 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.73 |
2.08 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
33% |
67% |
Τελευταίες 7 απευθείας αγώνες
|
2026-06-29 |
Οντένσε
|
2 - 1 |
Κόλντινγκ
|
|
2025-05-17 |
Κόλντινγκ
|
1 - 1 |
Οντένσε
|
|
2025-04-17 |
Οντένσε
|
4 - 3 |
Κόλντινγκ
|
|
2025-03-08 |
Οντένσε
|
1 - 1 |
Κόλντινγκ
|
|
2024-09-27 |
Κόλντινγκ
|
1 - 2 |
Οντένσε
|
|
2024-01-13 |
Κόλντινγκ
|
3 - 2 |
Οντένσε
|
|
2005-10-19 |
Κόλντινγκ
|
1 - 1 |
Οντένσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
3 |
|
7 |
4 |
2 |
| 14% |
43% |
43% |
|
100% |
57% |
29% |
Κόλντινγκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Aarhus Fremad
|
2 - 1 |
Κόλντινγκ
|
|
2026-08-29 |
Κόλντινγκ
|
2 - 1 |
AB Gladsaxe
|
|
2026-08-23 |
Κόγκε
|
2 - 2 |
Κόλντινγκ
|
|
2026-08-14 |
Κόλντινγκ
|
2 - 3 |
Βέιλε
|
|
2026-08-09 |
'Ααλμποργκ
|
1 - 1 |
Κόλντινγκ
|
|
2026-08-01 |
Κόλντινγκ
|
0 - 1 |
Χβιντόβρε
|
|
2026-07-25 |
Έσμπιεργκ
|
1 - 1 |
Κόλντινγκ
|
|
2026-07-17 |
Σοντερίσκε
|
1 - 0 |
Κόλντινγκ
|
|
2026-07-08 |
Κόλντινγκ
|
1 - 0 |
Βεντσισέλ
|
|
2026-06-29 |
Οντένσε
|
2 - 1 |
Κόλντινγκ
|
|
2026-05-31 |
Χόρσενς
|
1 - 0 |
Κόλντινγκ
|
|
2026-05-25 |
Κόλντινγκ
|
3 - 0 |
Χίλεροντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
6 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
50% |
17% |
Οντένσε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Οντένσε
|
0 - 5 |
Κοπεγχάγη
|
|
2026-08-30 |
Λίνγκμπι
|
1 - 1 |
Οντένσε
|
|
2026-08-26 |
Φρεντερίτσια
|
1 - 2 |
Οντένσε
|
|
2026-08-23 |
Άαρχους
|
2 - 2 |
Οντένσε
|
|
2026-08-16 |
Οντένσε
|
1 - 2 |
Χόρσενς
|
|
2026-08-10 |
Σίλκεμποργκ
|
1 - 0 |
Οντένσε
|
|
2026-08-03 |
Οντένσε
|
1 - 0 |
Σοντερίσκε
|
|
2026-07-24 |
Βίμποργκ
|
1 - 0 |
Οντένσε
|
|
2026-07-17 |
Μίντιλαντ
|
4 - 1 |
Οντένσε
|
|
2026-07-11 |
Μπρόντμπι
|
4 - 0 |
Οντένσε
|
|
2026-07-04 |
Οντένσε
|
2 - 0 |
Χίλεροντ
|
|
2026-06-29 |
Οντένσε
|
2 - 1 |
Κόλντινγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
58% |
33% |
Βαθμολογία 1. Ντιβίζιον
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Βέιλε |
7 |
5 |
2 |
0 |
20 |
11 |
+9 |
17 |
| 2 |
Χβιντόβρε |
7 |
5 |
2 |
0 |
13 |
6 |
+7 |
17 |
| 3 |
Φρεντερίτσια |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
4 |
+6 |
12 |
| 4 |
Aarhus Fremad |
7 |
3 |
3 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
12 |
| 5 |
Χόμπρο |
7 |
4 |
0 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 6 |
'Ααλμποργκ |
7 |
3 |
2 |
2 |
7 |
7 |
0 |
11 |
| 7 |
Βεντσισέλ |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 8 |
AB Gladsaxe |
7 |
1 |
3 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 9 |
Κόλντινγκ |
7 |
1 |
3 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
6 |
| 10 |
Χίλεροντ |
7 |
1 |
2 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
5 |
| 11 |
Έσμπιεργκ |
7 |
1 |
1 |
5 |
8 |
14 |
-6 |
4 |
| 12 |
Κόγκε |
7 |
0 |
3 |
4 |
4 |
13 |
-9 |
3 |
Βαθμολογία Σουπερλίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Κοπεγχάγη |
7 |
6 |
0 |
1 |
20 |
8 |
+12 |
18 |
| 2 |
Μίντιλαντ |
7 |
4 |
3 |
0 |
12 |
7 |
+5 |
15 |
| 3 |
Νόρντζελαντ |
7 |
4 |
2 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
14 |
| 4 |
Βίμποργκ |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
13 |
| 5 |
Μπρόντμπι |
7 |
4 |
1 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
13 |
| 6 |
Χόρσενς |
7 |
3 |
1 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
10 |
| 7 |
Ράντερς |
7 |
3 |
1 |
3 |
8 |
8 |
0 |
10 |
| 8 |
Λίνγκμπι |
7 |
1 |
3 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
6 |
| 9 |
Σίλκεμποργκ |
7 |
1 |
3 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
6 |
| 10 |
Οντένσε |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
5 |
| 11 |
Άαρχους |
7 |
0 |
4 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
4 |
| 12 |
Σοντερίσκε |
7 |
0 |
1 |
6 |
7 |
18 |
-11 |
1 |
Κόλντινγκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-12 |
Κόλντινγκ
|
- |
Φρεντερίτσια
|
|
2026-09-18 |
Κόλντινγκ
|
- |
Χίλεροντ
|
|
2026-10-02 |
Κόλντινγκ
|
- |
Οντένσε
|
|
2026-10-10 |
Χόμπρο
|
- |
Κόλντινγκ
|
|
2026-10-16 |
Κόλντινγκ
|
- |
Βεντσισέλ
|
|
2026-10-24 |
AB Gladsaxe
|
- |
Κόλντινγκ
|
Οντένσε επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-13 |
Ράντερς
|
- |
Οντένσε
|
|
2026-09-19 |
Οντένσε
|
- |
Μίντιλαντ
|
|
2026-10-02 |
Κόλντινγκ
|
- |
Οντένσε
|
|
2026-10-09 |
Νόρντζελαντ
|
- |
Οντένσε
|
|
2026-10-18 |
Οντένσε
|
- |
Μπρόντμπι
|
|
2026-10-26 |
Κοπεγχάγη
|
- |
Οντένσε
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.70 |
3.70 |
1.86 |
| Πιθανότητα |
30% |
32% |
38% |
|
X2 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.91 |
1.29 |
| Πιθανότητα |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
2.08 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.73 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.75 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
33% |
67% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Ναι @ 1.67 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-09 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!