Εκστρακλάσα - Πολωνία
Τρίτη, 15.09.2026
19:30
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Kielce |
| Εκτός έδρας: |
Zabrze |
| Απόσταση: |
143.4 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Kielce City Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
15 500 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.63 |
3.50 |
2.50 |
12 |
|
|
|
1.50 |
1.44 |
| 34% |
31% |
35% |
1.29 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 85% |
15% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
17% |
83% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-04-18 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
1 - 0 |
Κόρονα
|
|
2025-10-18 |
Κόρονα
|
1 - 1 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2025-05-24 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
1 - 1 |
Κόρονα
|
|
2024-12-01 |
Κόρονα
|
2 - 4 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2024-02-19 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
3 - 1 |
Κόρονα
|
|
2023-08-12 |
Κόρονα
|
0 - 1 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2023-04-06 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
1 - 1 |
Κόρονα
|
|
2022-09-18 |
Κόρονα
|
1 - 2 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2020-06-19 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
3 - 2 |
Κόρονα
|
|
2020-02-08 |
Κόρονα
|
0 - 0 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2019-08-25 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
3 - 0 |
Κόρονα
|
|
2019-05-18 |
Κόρονα
|
0 - 3 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
4 |
8 |
|
9 |
6 |
3 |
| 0% |
33% |
67% |
|
75% |
50% |
25% |
Κόρονα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-12 |
Σλασκ
|
1 - 2 |
Κόρονα
|
|
2026-09-05 |
Κόρονα
|
1 - 1 |
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
2026-09-02 |
Βίτζεβ Λοτζ
|
0 - 1 |
Κόρονα
|
|
2026-08-28 |
Πλοκ
|
0 - 2 |
Κόρονα
|
|
2026-08-22 |
Κόρονα
|
1 - 1 |
Μότορ Λούμπλιν
|
|
2026-08-15 |
Βίτζεβ Λοτζ
|
1 - 2 |
Κόρονα
|
|
2026-08-08 |
Κόρονα
|
1 - 1 |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
|
2026-07-25 |
Γιαγκιελόνια
|
1 - 0 |
Κόρονα
|
|
2026-07-17 |
Κόρονα
|
0 - 2 |
Τερμάλιτσα Μ-Μ.
|
|
2026-07-14 |
Κόρονα
|
0 - 0 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2026-07-09 |
Κόρονα
|
0 - 0 |
Ομόνοια
|
|
2026-07-04 |
Κόρονα
|
4 - 0 |
Μιχάλοβτσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
3 |
1 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
25% |
8% |
Γκόρνικ Ζάμπρζε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-12 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
2 - 1 |
Λεχ Πόζναν
|
|
2026-09-06 |
Κρακόβια
|
0 - 1 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2026-09-03 |
Ρακόφ
|
1 - 2 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2026-08-30 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
2 - 3 |
Κατόβιτσε
|
|
2026-08-27 |
Μονακό
|
4 - 1 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2026-08-20 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
2 - 3 |
Μονακό
|
|
2026-08-16 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
2 - 1 |
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
2026-08-13 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
1 - 1 |
Φερεντσβάρος
|
|
2026-08-08 |
Ραντόμιακ Ραντόμ
|
1 - 3 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2026-08-05 |
Φερεντσβάρος
|
1 - 0 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2026-07-29 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
1 - 1 |
Φενερμπαχτσέ
|
|
2026-07-25 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
2 - 1 |
Σλασκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
10 |
8 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
67% |
33% |
Βαθμολογία Εκστρακλάσα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε |
7 |
6 |
0 |
1 |
14 |
8 |
+6 |
18 |
| 2 |
Λέγκια Βαρσοβίας |
8 |
4 |
4 |
0 |
16 |
7 |
+9 |
16 |
| 3 |
Λεχ Πόζναν |
7 |
5 |
1 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
16 |
| 4 |
Βίσλα Κρακοβίας |
8 |
4 |
2 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
14 |
| 5 |
Πιάστ Γκλίβιτσε |
8 |
4 |
1 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
13 |
| 6 |
Στσζέτσιν |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 7 |
Κόρονα |
7 |
3 |
3 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
12 |
| 8 |
Ζαγκλέμπιε Λ. |
7 |
3 |
3 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
12 |
| 9 |
Γιαγκιελόνια |
7 |
4 |
0 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 10 |
Κατόβιτσε |
7 |
3 |
0 |
4 |
13 |
11 |
+2 |
9 |
| 11 |
Βίτζεβ Λοτζ |
8 |
1 |
5 |
2 |
11 |
11 |
0 |
8 |
| 12 |
Κρακόβια |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 13 |
Πλοκ |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
8 |
| 14 |
Ραντόμιακ Ραντόμ |
8 |
2 |
2 |
4 |
6 |
15 |
-9 |
8 |
| 15 |
Σλασκ |
8 |
1 |
3 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
6 |
| 16 |
Μότορ Λούμπλιν |
8 |
1 |
2 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
5 |
| 17 |
Wieczysta Krakow |
7 |
1 |
1 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
4 |
| 18 |
Ρακόφ |
7 |
1 |
0 |
6 |
8 |
15 |
-7 |
3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κόρονα |
|
| Γκόρνικ Ζάμπρζε |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Κόρονα |
Γκόρνικ Ζάμπρζε |
| 1 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε |
|
- |
| 2 |
Λέγκια Βαρσοβίας |
1 - 1 |
|
| 3 |
Λεχ Πόζναν |
|
|
| 4 |
Βίσλα Κρακοβίας |
1 - 1 |
|
| 5 |
Πιάστ Γκλίβιτσε |
|
|
| 6 |
Στσζέτσιν |
|
|
| 7 |
Κόρονα |
- |
|
| 8 |
Ζαγκλέμπιε Λ. |
|
|
| 9 |
Γιαγκιελόνια |
|
|
| 10 |
Κατόβιτσε |
|
|
| 11 |
Βίτζεβ Λοτζ |
|
|
| 12 |
Κρακόβια |
|
0 - 1 |
| 13 |
Πλοκ |
|
|
| 14 |
Ραντόμιακ Ραντόμ |
|
1 - 3 |
| 15 |
Σλασκ |
|
|
| 16 |
Μότορ Λούμπλιν |
1 - 1 |
|
| 17 |
Wieczysta Krakow |
|
|
| 18 |
Ρακόφ |
|
1 - 2 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Κόρονα |
Γκόρνικ Ζάμπρζε |
| Νίκες |
3 |
6 |
| Ισοπαλίες |
3 |
0 |
| Ήττες |
1 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
9 |
14 |
| Γκολ κατά |
6 |
8 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.29 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.86 |
1.14 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
86% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
86% |
86% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
71% |
86% |
| Πάνω 1.5 |
86% |
86% |
| Πάνω 2.5 |
29% |
86% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
29% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
3 |
| Ισοπαλίες |
3 |
0 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
6 |
| Γκολ κατά |
3 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
0.67 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το Εκστρακλάσα
| Αγώνες (67) |
| Εντός έδρας νίκες |
46% |
| Ισοπαλίες |
25% |
| Εκτός έδρας νίκες |
28% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
22% |
| Γκολ (190) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.84 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.60 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.24 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
81% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
64% |
| Πάνω 1.5 |
84% |
| Πάνω 2.5 |
58% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
Κόρονα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-19 |
Κόρονα
|
- |
Ρακόφ
|
|
2026-10-11 |
Στσζέτσιν
|
- |
Κόρονα
|
|
2026-10-18 |
Λεχ Πόζναν
|
- |
Κόρονα
|
|
2026-10-24 |
Κόρονα
|
- |
Κατόβιτσε
|
|
2026-11-02 |
Ζαγκλέμπιε Λ.
|
- |
Κόρονα
|
|
2026-11-07 |
Κόρονα
|
- |
Ραντόμιακ Ραντόμ
|
Γκόρνικ Ζάμπρζε επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-19 |
Μότορ Λούμπλιν
|
- |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2026-10-02 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
- |
Όντρα Όπολε
|
|
2026-10-10 |
Γιαγκιελόνια
|
- |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2026-10-18 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
- |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
|
2026-10-23 |
Βίτζεβ Λοτζ
|
- |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
2026-10-30 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
- |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.63 |
3.50 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
34% |
31% |
35% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.50 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
85% |
15% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.80 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.00 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
|
17% |
83% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.36 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
73% |
27% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-15 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!