ASEAN Τσάμπιονσιπ
Τετάρτη, 07.10.2026
14:00
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Kuching (Μλσ) |
| Εκτός έδρας: |
Ταμπίνες (Σιγ) |
| Απόσταση: |
710.9 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
14:00 (21:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.62 |
3.70 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.19 |
2.15 |
| 41% |
32% |
27% |
1.62 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.20 |
|
|
|
1.63 |
2.10 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
34% |
66% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Κούτσινγκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-12 |
Melaka FC
|
1 - 2 |
Κούτσινγκ
|
|
2026-09-08 |
Κούτσινγκ
|
5 - 1 |
Kelantan Red W.
|
|
2026-09-05 |
Σαμπάχ
|
0 - 2 |
Κούτσινγκ
|
|
2026-09-01 |
Kelantan Red W.
|
0 - 0 |
Κούτσινγκ
|
|
2026-08-29 |
Kelantan Red W.
|
0 - 5 |
Κούτσινγκ
|
|
2026-08-26 |
Κουάλα Λουμπούρ
|
0 - 6 |
Κούτσινγκ
|
|
2026-08-21 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
3 - 0 |
Κούτσινγκ
|
|
2026-05-23 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
2 - 0 |
Κούτσινγκ
|
|
2026-05-17 |
Κούτσινγκ
|
1 - 0 |
Κουάλα Λουμπούρ
|
|
2026-05-09 |
Melaka FC
|
1 - 3 |
Κούτσινγκ
|
|
2026-05-01 |
Κούτσινγκ
|
2 - 1 |
Τερενγκάου
|
|
2026-04-25 |
Μπρουνέι DPMM
|
2 - 2 |
Κούτσινγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
10 |
8 |
5 |
| 67% |
17% |
17% |
|
83% |
67% |
42% |
Ταμπάινς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-17 |
Σανγκάι Σένουα
|
2 - 1 |
Ταμπάινς
|
|
2026-09-11 |
Ταμπάινς
|
2 - 0 |
Μπαλεστιέρ Κάλσα
|
|
2026-07-31 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
1 - 0 |
Ταμπάινς
|
|
2026-07-28 |
Ταμπάινς
|
1 - 2 |
Αρέμα
|
|
2026-07-25 |
Μπρουνέι DPMM
|
2 - 2 |
Ταμπάινς
|
|
2026-05-17 |
Ταμπάινς
|
3 - 2 |
Λάιον Σίτι Σέιλορς
|
|
2026-05-10 |
Χουγκάνγκ
|
0 - 1 |
Ταμπάινς
|
|
2026-05-03 |
Ταμπάινς
|
0 - 0 |
Λάιον Σίτι Σέιλορς
|
|
2026-04-30 |
FC Jurong
|
2 - 1 |
Ταμπάινς
|
|
2026-04-24 |
Ταμπάινς
|
8 - 1 |
Γιάνγκ Λάιονς
|
|
2026-04-17 |
Ταμπάινς
|
2 - 1 |
Μπαλεστιέρ Κάλσα
|
|
2026-04-11 |
Ταμπάινς
|
4 - 3 |
Γκεϋλάνγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
8 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
67% |
33% |
Κούτσινγκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-18 |
Μπρουνέι DPMM
|
- |
Κούτσινγκ
|
|
2026-11-20 |
Νεγκέρι Σεμπιλάν
|
- |
Κούτσινγκ
|
|
2026-12-12 |
Κούτσινγκ
|
- |
Star City FC
|
|
2026-12-20 |
Κούτσινγκ
|
- |
Σελανγκόρ
|
|
2026-12-23 |
Τερενγκάου
|
- |
Κούτσινγκ
|
|
2026-12-30 |
Κούτσινγκ
|
- |
Πενάνγκ
|
Ταμπάινς επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-11 |
Τανιόνγκ Παγκάρ
|
- |
Ταμπάινς
|
|
2026-10-18 |
Ταμπάινς
|
- |
Γιάνγκ Λάιονς
|
|
2026-10-21 |
Λάιον Σίτι Σέιλορς
|
- |
Ταμπάινς
|
|
2026-10-25 |
FC Jurong
|
- |
Ταμπάινς
|
|
2026-11-01 |
Ταμπάινς
|
- |
Γκεϋλάνγκ
|
|
2026-11-22 |
Χουγκάνγκ
|
- |
Ταμπάινς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.62 |
3.70 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.62 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.19 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
73% |
27% |
|
1X @ 1.19 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.19 |
4.20 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.19 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.63 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.63 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.55 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.66 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Ναι @ 1.66 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-07 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!