Γκρουπ Πρωταθλήματος - Φινλανδία
Κυριακή, 13.09.2026
13:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Κουόπιο |
| Εκτός έδρας: |
Χέλσινκι |
| Απόσταση: |
335.8 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Kuopio Football Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
5 000 (3 000) |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
13:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.50 |
3.00 |
12 |
|
|
|
1.33 |
1.62 |
| 37% |
31% |
32% |
1.25 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.73 |
2.08 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 77% |
23% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-06-27 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
0 - 4 |
Κουόπιο
|
|
2026-04-26 |
Κουόπιο
|
1 - 1 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2025-11-09 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
0 - 2 |
Κουόπιο
|
|
2025-10-19 |
Κουόπιο
|
3 - 1 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2025-09-20 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
1 - 0 |
Κουόπιο
|
|
2025-06-27 |
Κουόπιο
|
3 - 0 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2025-05-31 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
0 - 0 |
Κουόπιο
|
|
2025-03-15 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
3 - 1 |
Κουόπιο
|
|
2024-10-19 |
Κουόπιο
|
1 - 0 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2024-06-19 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
3 - 1 |
Κουόπιο
|
|
2024-04-06 |
Κουόπιο
|
3 - 1 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2023-10-21 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
1 - 2 |
Κουόπιο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
7 |
5 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
58% |
42% |
Κουόπιο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-08 |
Γκνιστάν
|
1 - 1 |
Κουόπιο
|
|
2026-08-31 |
'Ιντερ Τούρκου
|
1 - 0 |
Κουόπιο
|
|
2026-08-27 |
Κουόπιο
|
1 - 0 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2026-08-23 |
Κουόπιο
|
2 - 4 |
Μάριεχαμν
|
|
2026-08-20 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
1 - 1 |
Κουόπιο
|
|
2026-08-16 |
Λάχτι
|
1 - 2 |
Κουόπιο
|
|
2026-08-13 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
2 - 1 |
Κουόπιο
|
|
2026-08-09 |
Κουόπιο
|
1 - 1 |
Τούρκου
|
|
2026-08-06 |
Κουόπιο
|
1 - 1 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2026-08-01 |
Γκνιστάν
|
0 - 1 |
Κουόπιο
|
|
2026-07-28 |
Κουόπιο
|
0 - 2 |
Σαμπά Μπακού
|
|
2026-07-25 |
Κουόπιο
|
3 - 1 |
Βάασα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
4 |
2 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
33% |
17% |
ΧΓΚ Ελσίνκι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-09 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
2 - 1 |
'Ιντερ Τούρκου
|
|
2026-09-05 |
'Ιντερ Τούρκου
|
1 - 0 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2026-08-31 |
Ιλβ
|
1 - 2 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2026-08-23 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
2 - 3 |
Γκνιστάν
|
|
2026-08-16 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
3 - 0 |
Γιάρο
|
|
2026-08-13 |
Μάδεργουελ
|
2 - 0 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2026-08-09 |
Ούλου
|
0 - 1 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2026-08-06 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
1 - 1 |
Μάδεργουελ
|
|
2026-08-03 |
ΣΓΚ Σέιναγιοκι
|
3 - 0 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2026-07-30 |
Κολερέιν
|
0 - 3 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2026-07-26 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
1 - 0 |
Τούρκου
|
|
2026-07-23 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
5 - 0 |
Κολερέιν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
9 |
7 |
2 |
| 58% |
8% |
33% |
|
75% |
58% |
17% |
Βαθμολογία Γκρουπ Πρωταθλήματος
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Κουόπιο |
23 |
12 |
8 |
3 |
39 |
24 |
+15 |
44 |
| 2 |
'Ιντερ Τούρκου |
23 |
11 |
9 |
3 |
30 |
18 |
+12 |
42 |
| 3 |
Γκνιστάν |
24 |
11 |
7 |
6 |
39 |
31 |
+8 |
40 |
| 4 |
ΧΓΚ Ελσίνκι |
23 |
12 |
4 |
7 |
38 |
28 |
+10 |
40 |
| 5 |
Βάασα |
23 |
10 |
6 |
7 |
30 |
22 |
+8 |
36 |
| 6 |
Ούλου |
24 |
10 |
4 |
10 |
26 |
28 |
-2 |
34 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κουόπιο |
|
| ΧΓΚ Ελσίνκι |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Κουόπιο |
ΧΓΚ Ελσίνκι |
| Νίκες |
12 |
12 |
| Ισοπαλίες |
8 |
4 |
| Ήττες |
3 |
7 |
| Γκολ υπέρ |
39 |
38 |
| Γκολ κατά |
24 |
28 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.70 |
1.65 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.04 |
1.22 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
87% |
78% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
74% |
65% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
65% |
43% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
74% |
| Πάνω 2.5 |
43% |
61% |
| Πάνω 3.5 |
26% |
26% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
6 |
5 |
| Ισοπαλίες |
4 |
2 |
| Ήττες |
1 |
4 |
| Γκολ υπέρ |
21 |
18 |
| Γκολ κατά |
14 |
13 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.91 |
1.64 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.27 |
1.18 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
91% |
73% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
73% |
73% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
73% |
45% |
| Πάνω 1.5 |
82% |
82% |
| Πάνω 2.5 |
55% |
55% |
| Πάνω 3.5 |
36% |
18% |
Συνολικές στατιστικές για το Γκρουπ Πρωταθλήματος
| Αγώνες (4) |
| Εντός έδρας νίκες |
50% |
| Ισοπαλίες |
25% |
| Εκτός έδρας νίκες |
25% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
13% |
| Γκολ (9) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.25 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.25 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.00 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
75% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
Κουόπιο επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-19 |
Βάασα
|
- |
Κουόπιο
|
|
2026-10-08 |
Κουόπιο
|
- |
Ούλου
|
|
2026-10-11 |
'Ιντερ Τούρκου
|
- |
Κουόπιο
|
|
2026-10-15 |
Κουόπιο
|
- |
Τραμπζονσπόρ
|
|
2026-10-18 |
Κουόπιο
|
- |
Βάασα
|
|
2026-10-22 |
Μπόρακ Μπ. Λούκα
|
- |
Κουόπιο
|
ΧΓΚ Ελσίνκι επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-18 |
Γκνιστάν
|
- |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2026-10-08 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
- |
Βάασα
|
|
2026-10-12 |
Ούλου
|
- |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
|
2026-10-17 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
- |
Γκνιστάν
|
|
2026-10-25 |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
- |
Κουόπιο
|
|
2026-10-29 |
'Ιντερ Τούρκου
|
- |
ΧΓΚ Ελσίνκι
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.10 |
3.50 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
37% |
31% |
32% |
|
12 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.33 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
58% |
42% |
|
1X @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
2.08 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.73 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.75 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-13 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!