Κατεγκορία Σουπεριόρε - Αλβανία
Κυριακή, 11.10.2026
12:30
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Lac |
| Εκτός έδρας: |
Rrogozhine |
| Απόσταση: |
62.3 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Laci
|
| Χωρητικότητα: |
11 000 (5 000) |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
12:30 (13:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.66 |
3.25 |
1.85 |
2 |
|
|
|
1.80 |
1.22 |
| 32% |
18% |
50% |
1.85 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.06 |
|
|
|
2.01 |
1.69 |
|
|
|
3.60 |
1.24 |
| 96% |
4% |
|
|
|
71% |
29% |
|
|
|
31% |
69% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2025-03-11 |
Λατσί
|
1 - 1 |
Εγνατία
|
|
2025-01-10 |
Εγνατία
|
1 - 0 |
Λατσί
|
|
2024-10-30 |
Λατσί
|
2 - 0 |
Εγνατία
|
|
2024-08-25 |
Εγνατία
|
2 - 1 |
Λατσί
|
|
2024-04-20 |
Λατσί
|
1 - 2 |
Εγνατία
|
|
2024-03-05 |
Εγνατία
|
3 - 1 |
Λατσί
|
|
2024-02-21 |
Λατσί
|
0 - 1 |
Εγνατία
|
|
2024-02-10 |
Εγνατία
|
0 - 0 |
Λατσί
|
|
2023-11-28 |
Λατσί
|
0 - 2 |
Εγνατία
|
|
2023-09-23 |
Εγνατία
|
2 - 1 |
Λατσί
|
|
2023-04-22 |
Εγνατία
|
1 - 1 |
Λατσί
|
|
2023-03-15 |
Λατσί
|
0 - 3 |
Εγνατία
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
9 |
5 |
1 |
| 8% |
25% |
67% |
|
75% |
42% |
8% |
Λατσί τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-19 |
Dinamo City
|
3 - 1 |
Λατσί
|
|
2026-09-13 |
Λατσί
|
2 - 0 |
Βλάζνια Σκόντερ
|
|
2026-09-05 |
Λατσί
|
1 - 3 |
Τιούτα
|
|
2026-08-29 |
Παρτιζάνι
|
1 - 2 |
Λατσί
|
|
2026-08-22 |
Λατσί
|
1 - 1 |
Elbasani
|
|
2026-01-10 |
Μπύλις
|
2 - 2 |
Λατσί
|
|
2025-11-18 |
Λατσί
|
2 - 0 |
Λουφτετάρι
|
|
2025-07-25 |
Μακεντόνιγια
|
0 - 1 |
Λατσί
|
|
2025-04-27 |
Βλάζνια Σκόντερ
|
1 - 1 |
Λατσί
|
|
2025-04-19 |
Λατσί
|
1 - 0 |
Dinamo City
|
|
2025-04-12 |
Τιούτα
|
1 - 0 |
Λατσί
|
|
2025-04-06 |
Λατσί
|
1 - 2 |
Σκεντερμπέου
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
5 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
42% |
25% |
Εγνατία τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-20 |
Εγνατία
|
2 - 1 |
Παρτιζάνι
|
|
2026-09-13 |
Elbasani
|
2 - 1 |
Εγνατία
|
|
2026-09-04 |
Εγνατία
|
2 - 1 |
Σκεντερμπέου
|
|
2026-08-31 |
Vora FK
|
1 - 3 |
Εγνατία
|
|
2026-08-27 |
Λίλεστρομ
|
1 - 1 |
Εγνατία
|
|
2026-08-23 |
Εγνατία
|
3 - 0 |
Τίρανα
|
|
2026-08-20 |
Εγνατία
|
0 - 0 |
Λίλεστρομ
|
|
2026-08-13 |
Εγνατία
|
5 - 1 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2026-08-04 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
3 - 1 |
Εγνατία
|
|
2026-07-28 |
Τσέλιε
|
1 - 1 |
Εγνατία
|
|
2026-07-22 |
Εγνατία
|
3 - 3 |
Τσέλιε
|
|
2026-07-15 |
Εγνατία
|
6 - 1 |
Πετροκούμπ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
11 |
9 |
5 |
| 50% |
33% |
17% |
|
92% |
75% |
42% |
Βαθμολογία Κατεγκορία Σουπεριόρε
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Τιούτα |
6 |
5 |
1 |
0 |
12 |
2 |
+10 |
16 |
| 2 |
Εγνατία |
5 |
4 |
0 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 3 |
Dinamo City |
5 |
4 |
0 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 4 |
Elbasani |
6 |
1 |
4 |
1 |
8 |
8 |
0 |
7 |
| 5 |
Λατσί |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
7 |
| 6 |
Τίρανα |
5 |
1 |
2 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
5 |
| 7 |
Vora FK |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
11 |
-7 |
5 |
| 8 |
Παρτιζάνι |
5 |
1 |
1 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
4 |
| 9 |
Σκεντερμπέου |
6 |
0 |
3 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
3 |
| 10 |
Βλάζνια Σκόντερ |
5 |
0 |
2 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
2 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Λατσί |
|
| Εγνατία |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Λατσί |
Εγνατία |
| 1 |
Τιούτα |
1 - 3 |
|
| 2 |
Εγνατία |
|
- |
| 3 |
Dinamo City |
|
|
| 4 |
Elbasani |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Λατσί |
- |
|
| 6 |
Τίρανα |
|
|
| 7 |
Vora FK |
|
1 - 3 |
| 8 |
Παρτιζάνι |
|
|
| 9 |
Σκεντερμπέου |
|
|
| 10 |
Βλάζνια Σκόντερ |
2 - 0 |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Λατσί |
Εγνατία |
| Νίκες |
2 |
4 |
| Ισοπαλίες |
1 |
0 |
| Ήττες |
2 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
7 |
11 |
| Γκολ κατά |
8 |
5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.40 |
2.20 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.60 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
80% |
80% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
80% |
80% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
40% |
20% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
1 |
0 |
| Ήττες |
1 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
4 |
4 |
| Γκολ κατά |
4 |
3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.33 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.33 |
1.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
67% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
50% |
Συνολικές στατιστικές για το Κατεγκορία Σουπεριόρε
| Αγώνες (27) |
| Εντός έδρας νίκες |
41% |
| Ισοπαλίες |
30% |
| Εκτός έδρας νίκες |
30% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
15% |
| Γκολ (77) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.85 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.59 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.26 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
85% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
78% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
| Πάνω 1.5 |
89% |
| Πάνω 2.5 |
56% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
Λατσί επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-11 |
Λατσί
|
- |
Εγνατία
|
|
2026-10-17 |
Τίρανα
|
- |
Λατσί
|
|
2026-10-24 |
Λατσί
|
- |
Vora FK
|
|
2026-10-28 |
Σκεντερμπέου
|
- |
Λατσί
|
|
2026-11-01 |
Elbasani
|
- |
Λατσί
|
|
2026-11-07 |
Λατσί
|
- |
Παρτιζάνι
|
Εγνατία επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-11 |
Λατσί
|
- |
Εγνατία
|
|
2026-10-15 |
Εγνατία
|
- |
Μίντιλαντ
|
|
2026-10-17 |
Εγνατία
|
- |
Βλάζνια Σκόντερ
|
|
2026-10-22 |
Άαρχους
|
- |
Εγνατία
|
|
2026-10-24 |
Dinamo City
|
- |
Εγνατία
|
|
2026-10-28 |
Εγνατία
|
- |
Τιούτα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.66 |
3.25 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
32% |
18% |
50% |
|
2 @ 1.85 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.80 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.31 |
3.06 |
| Πιθανότητα |
|
96% |
4% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.31 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.01 |
1.69 |
| Πιθανότητα |
|
71% |
29% |
|
Πάνω 2.5 @ 2.01 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.60 |
1.24 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.24 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.85 |
1.82 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Ναι @ 1.85 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-11 08:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!