Σέριε Α - Ιταλία
Σάββατο, 12.09.2026
17:00
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ρομά |
| Εκτός έδρας: |
Milano |
| Απόσταση: |
477.3 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Stadio Olimpico
|
| Χωρητικότητα: |
73 261 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Gennaro Gattuso (Ιτα) |
| Εκτός έδρας: |
Ruben Amorim (Πορ) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.60 |
3.20 |
2.15 |
X2 |
|
|
|
1.67 |
1.29 |
| 30% |
33% |
37% |
1.29 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
3.00 |
|
|
|
2.30 |
1.62 |
|
|
|
4.33 |
1.22 |
| 70% |
30% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-03-15 |
Λάτσιο
|
1 - 0 |
Μίλαν
|
|
2025-12-04 |
Λάτσιο
|
1 - 0 |
Μίλαν
|
|
2025-11-29 |
Μίλαν
|
1 - 0 |
Λάτσιο
|
|
2025-03-02 |
Μίλαν
|
1 - 2 |
Λάτσιο
|
|
2024-08-31 |
Λάτσιο
|
2 - 2 |
Μίλαν
|
|
2024-03-01 |
Λάτσιο
|
0 - 1 |
Μίλαν
|
|
2023-09-30 |
Μίλαν
|
2 - 0 |
Λάτσιο
|
|
2023-05-06 |
Μίλαν
|
2 - 0 |
Λάτσιο
|
|
2023-01-24 |
Λάτσιο
|
4 - 0 |
Μίλαν
|
|
2022-04-24 |
Λάτσιο
|
1 - 2 |
Μίλαν
|
|
2022-02-09 |
Μίλαν
|
4 - 0 |
Λάτσιο
|
|
2021-09-12 |
Μίλαν
|
2 - 0 |
Λάτσιο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
5 |
3 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
42% |
25% |
Λάτσιο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-07 |
Ουντινέζε
|
1 - 2 |
Λάτσιο
|
|
2026-08-30 |
Λάτσιο
|
1 - 0 |
Τζένοα
|
|
2026-08-24 |
Μπολόνια
|
0 - 1 |
Λάτσιο
|
|
2026-08-16 |
Λάτσιο
|
0 - 2 |
Μάντοβα
|
|
2026-08-09 |
Φροζινόνε
|
1 - 2 |
Λάτσιο
|
|
2026-08-02 |
Άσκολι
|
1 - 2 |
Λάτσιο
|
|
2026-08-01 |
Λάτσιο
|
6 - 3 |
Αβελίνο
|
|
2026-05-23 |
Λάτσιο
|
2 - 1 |
Πίζα
|
|
2026-05-17 |
Ρόμα
|
2 - 0 |
Λάτσιο
|
|
2026-05-13 |
Λάτσιο
|
0 - 2 |
Ίντερ
|
|
2026-05-09 |
Λάτσιο
|
0 - 3 |
Ίντερ
|
|
2026-05-04 |
Kρεμονέζε
|
1 - 2 |
Λάτσιο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
10 |
7 |
1 |
| 67% |
0% |
33% |
|
83% |
58% |
8% |
Μίλαν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Γιουβέντους
|
1 - 1 |
Μίλαν
|
|
2026-08-28 |
Μίλαν
|
2 - 0 |
Βενέτσια
|
|
2026-08-23 |
Τορίνο
|
1 - 2 |
Μίλαν
|
|
2026-08-15 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
2 - 4 |
Μίλαν
|
|
2026-08-08 |
Τσέλσι
|
3 - 0 |
Μίλαν
|
|
2026-08-05 |
Μίλαν
|
1 - 1 |
Ίντερ
|
|
2026-07-25 |
Σέλτικ
|
2 - 2 |
Μίλαν
|
|
2026-05-24 |
Μίλαν
|
1 - 2 |
Κάλιαρι
|
|
2026-05-17 |
Τζένοα
|
1 - 2 |
Μίλαν
|
|
2026-05-10 |
Μίλαν
|
2 - 3 |
Αταλάντα
|
|
2026-05-03 |
Σασουόλο
|
2 - 0 |
Μίλαν
|
|
2026-04-26 |
Μίλαν
|
0 - 0 |
Γιουβέντους
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
11 |
7 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
92% |
58% |
25% |
Βαθμολογία Σέριε Α
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ρόμα |
3 |
3 |
0 |
0 |
10 |
1 |
+9 |
9 |
| 2 |
Ίντερ |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
9 |
| 3 |
Λάτσιο |
3 |
3 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
9 |
| 4 |
Κόμο |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 5 |
Μίλαν |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 6 |
Γιουβέντους |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
7 |
| 7 |
Φροζινόνε |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
6 |
| 8 |
Αταλάντα |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 9 |
Κάλιαρι |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 10 |
Σασουόλο |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 10 |
Ουντινέζε |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 12 |
Νάπολι |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
3 |
| 13 |
Τορίνο |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 14 |
Λέτσε |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 15 |
Φιορεντίνα |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
3 |
| 16 |
Μπολόνια |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 17 |
Πάρμα |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 18 |
Μόντσα |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
1 |
| 19 |
Τζένοα |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
| 20 |
Βενέτσια |
4 |
0 |
0 |
4 |
4 |
11 |
-7 |
0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Λάτσιο |
|
| Μίλαν |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Λάτσιο |
Μίλαν |
| 1 |
Ρόμα |
|
|
| 2 |
Ίντερ |
|
|
| 3 |
Λάτσιο |
- |
|
| 4 |
Κόμο |
|
|
| 5 |
Μίλαν |
|
- |
| 6 |
Γιουβέντους |
|
1 - 1 |
| 7 |
Φροζινόνε |
|
|
| 8 |
Αταλάντα |
|
|
| 9 |
Κάλιαρι |
|
|
| 10 |
Σασουόλο |
|
|
| 10 |
Ουντινέζε |
|
|
| 12 |
Νάπολι |
|
|
| 13 |
Τορίνο |
|
1 - 2 |
| 14 |
Λέτσε |
|
|
| 15 |
Φιορεντίνα |
|
|
| 16 |
Μπολόνια |
|
|
| 17 |
Πάρμα |
|
|
| 18 |
Μόντσα |
|
|
| 19 |
Τζένοα |
1 - 0 |
|
| 20 |
Βενέτσια |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Λάτσιο |
Μίλαν |
| Νίκες |
3 |
2 |
| Ισοπαλίες |
0 |
1 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
4 |
5 |
| Γκολ κατά |
1 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.33 |
1.67 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.33 |
0.67 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
33% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
33% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
33% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
33% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
1 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
1 |
3 |
| Γκολ κατά |
0 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.00 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
0% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
0% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Α
| Αγώνες (31) |
| Εντός έδρας νίκες |
39% |
| Ισοπαλίες |
13% |
| Εκτός έδρας νίκες |
48% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
8% |
| Γκολ (88) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.84 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.32 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.52 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
74% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
81% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
55% |
| Πάνω 1.5 |
77% |
| Πάνω 2.5 |
55% |
| Πάνω 3.5 |
29% |
Λάτσιο επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-19 |
Βενέτσια
|
- |
Λάτσιο
|
|
2026-09-27 |
Λάτσιο
|
- |
Αρέτζο
|
|
2026-10-03 |
Λάτσιο
|
- |
Γιούβε Στάμπια
|
|
2026-10-11 |
Λάτσιο
|
- |
Μόντσα
|
|
2026-10-18 |
Γιουβέντους
|
- |
Λάτσιο
|
|
2026-10-24 |
Λάτσιο
|
- |
Πάρμα
|
Μίλαν επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-16 |
Μίλαν
|
- |
Μπενφίκα
|
|
2026-09-20 |
Μίλαν
|
- |
Λέτσε
|
|
2026-10-11 |
Σασουόλο
|
- |
Μίλαν
|
|
2026-10-15 |
Σάλτσμπουργκ
|
- |
Μίλαν
|
|
2026-10-18 |
Μίλαν
|
- |
Αταλάντα
|
|
2026-10-22 |
Μπόρνμουθ
|
- |
Μίλαν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.60 |
3.20 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
30% |
33% |
37% |
|
X2 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.67 |
1.29 |
| Πιθανότητα |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
70% |
30% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.30 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
|
40% |
60% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.33 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.22 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Ναι @ 1.95 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-12 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!