Ινδία
Πέμπτη, 08.10.2026
13:45
Μοχούν Μπαγκάν
Ανατολική Βεγγάλη
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Καλκούτα |
| Εκτός έδρας: |
Καλκούτα |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
13:45 (18:15 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.90 |
3.40 |
1.77 |
X2 |
|
|
|
1.93 |
1.22 |
| 28% |
33% |
39% |
1.22 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.25 |
|
|
|
1.93 |
1.75 |
|
|
|
3.40 |
1.28 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-08-23 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
4 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-07-25 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
0 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-05-17 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
1 - 1 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2025-10-31 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
0 - 0 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2025-10-18 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
1 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2025-08-17 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
1 - 2 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2025-01-11 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
1 - 0 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2024-10-19 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
0 - 2 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2024-03-10 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
1 - 3 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2024-02-03 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
2 - 2 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2024-01-19 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
1 - 3 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2023-09-03 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
0 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
5 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
42% |
33% |
Μοχούν Μπαγκάν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-04 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
0 - 0 |
Παντζάμπ
|
|
2026-09-29 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
1 - 1 |
Νορθ Ηστ Γιουν.
|
|
2026-08-23 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
4 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-08-20 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
0 - 0 |
Νορθ Ηστ Γιουν.
|
|
2026-08-17 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
1 - 1 |
Γιαμσεντπούρ
|
|
2026-07-25 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
0 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-05-21 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
2 - 1 |
Sporting Delhi
|
|
2026-05-17 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
1 - 1 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2026-05-12 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
0 - 0 |
Inter Kashi
|
|
2026-05-09 |
Γκόα
|
1 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-04-19 |
Νορθ Ηστ Γιουν.
|
0 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-04-12 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
3 - 2 |
Παντζάμπ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
7 |
1 |
|
7 |
3 |
2 |
| 33% |
58% |
8% |
|
58% |
25% |
17% |
Ανατολική Βεγγάλη τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-05 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
7 - 2 |
Νορθ Ηστ Γιουν.
|
|
2026-08-23 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
4 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-08-19 |
Sporting Delhi
|
0 - 0 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2026-08-12 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
1 - 1 |
Αλ Αραμπί
|
|
2026-07-25 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
0 - 1 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-05-21 |
Inter Kashi
|
1 - 2 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2026-05-17 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
1 - 1 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2026-05-11 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
0 - 0 |
Παντζάμπ
|
|
2026-05-05 |
Μουμπάι Σϊτι
|
1 - 2 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2026-04-28 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
3 - 0 |
Οντισά
|
|
2026-04-16 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
3 - 3 |
Μπενγκαλούρου
|
|
2026-04-11 |
Τσεναιν
|
1 - 3 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
9 |
7 |
4 |
| 50% |
42% |
8% |
|
75% |
58% |
33% |
Μοχούν Μπαγκάν επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-12 |
Νορθ Ηστ Γιουν.
|
- |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-10-16 |
Sporting Delhi
|
- |
Μοχούν Μπαγκάν
|
|
2026-10-26 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
- |
Τσεναιν
|
|
2026-10-31 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
- |
Παντζάμπ
|
|
2026-11-05 |
Μοχούν Μπαγκάν
|
- |
Οντισά
|
|
2026-11-22 |
Τσουρτσίλ Μπράδ.
|
- |
Μοχούν Μπαγκάν
|
Ανατολική Βεγγάλη επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-18 |
Τσουρτσίλ Μπράδ.
|
- |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2026-10-23 |
Inter Kashi
|
- |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2026-11-07 |
Τσεναιν
|
- |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2026-11-17 |
Μπενγκαλούρου
|
- |
Ανατολική Βεγγάλη
|
|
2026-11-20 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
- |
Sporting Delhi
|
|
2026-11-29 |
Ανατολική Βεγγάλη
|
- |
Μοχούν Μπαγκάν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.90 |
3.40 |
1.77 |
| Πιθανότητα |
28% |
33% |
39% |
|
X2 @ 1.22 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.93 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.29 |
3.25 |
| Πιθανότητα |
|
71% |
29% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.93 |
1.75 |
| Πιθανότητα |
|
47% |
53% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.75 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.40 |
1.28 |
| Πιθανότητα |
|
27% |
73% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.28 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.84 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Όχι @ 1.83 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-08 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!