Πρωτάθλημα Εθνών-Κατηγορία Γ / Όμιλος 3

Τρίτη, 29.09.2026
17:00
Μολδαβία

Μολδαβία

Νήσοι Φερόες

Νήσοι Φερόες

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Στάδιο
Στάδιο: Zimbru (Κισινάου / Μολ)
Χωρητικότητα: 10 400
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:00 (19:00 τοπική ώρα)
Διαφήμιση

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.90 2.88 2.70 X 1.44 1.40
33% 34% 33% 2.88 49% 51%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.50 2.50 2.50 1.50 4.50 1.17
62% 38% 37% 63% 19% 81%

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2023-09-10 Νήσοι Φερόες 0 - 1 Μολδαβία
2023-03-24 Μολδαβία 1 - 1 Νήσοι Φερόες
2021-09-07 Νήσοι Φερόες 2 - 1 Μολδαβία
2021-03-25 Μολδαβία 1 - 1 Νήσοι Φερόες
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 2 1 3 1 0
25% 50% 25% 75% 25% 0%

Μολδαβία τελευταίοι 12 αγώνες

2026-09-26 Σλοβακία 2 - 0 Μολδαβία
2026-06-09 Αρμενία 1 - 1 Μολδαβία
2026-06-05 Μολδαβία 2 - 2 Βουλγαρία
2026-03-30 Κύπρος 3 - 2 Μολδαβία
2026-03-26 Μολδαβία 0 - 2 Λιθουανία
2025-11-16 Ισραήλ 4 - 1 Μολδαβία
2025-11-13 Μολδαβία 0 - 2 Ιταλία
2025-10-14 Εσθονία 1 - 1 Μολδαβία
2025-10-09 Ρουμανία 2 - 1 Μολδαβία
2025-09-09 Νορβηγία 11 - 1 Μολδαβία
2025-09-05 Μολδαβία 0 - 4 Ισραήλ
2025-06-09 Ιταλία 2 - 0 Μολδαβία
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 3 9 12 6 5
0% 25% 75% 100% 50% 42%

Νήσοι Φερόες τελευταίοι 12 αγώνες

2026-09-26 Νήσοι Φερόες 1 - 1 Καζακστάν
2026-06-09 Λετονία 0 - 1 Νήσοι Φερόες
2026-06-06 Εσθονία 1 - 0 Νήσοι Φερόες
2026-03-28 Άγιος Μαρίνος 1 - 2 Νήσοι Φερόες
2025-11-18 Νήσοι Φερόες 1 - 0 Καζακστάν
2025-11-14 Κροατία 3 - 1 Νήσοι Φερόες
2025-10-12 Νήσοι Φερόες 2 - 1 Τσεχία
2025-10-09 Νήσοι Φερόες 4 - 0 Μαυροβούνιο
2025-09-08 Γιβραλτάρ 0 - 1 Νήσοι Φερόες
2025-09-05 Νήσοι Φερόες 0 - 1 Κροατία
2025-06-09 Νήσοι Φερόες 2 - 1 Γιβραλτάρ
2025-06-05 Γεωργία 1 - 0 Νήσοι Φερόες
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 6 5 2
58% 8% 33% 50% 42% 17%
Διαφήμιση

Βαθμολογία Πρωτάθλημα Εθνών-Κατηγορία Γ / Όμιλος 3

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σλοβακία 1 1 0 0 2 0 +2 3
2 Καζακστάν 1 0 1 0 1 1 0 1
2 Νήσοι Φερόες 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Μολδαβία 1 0 0 1 0 2 -2 0

Χρονολογία αγώνων στο ομιλος

Μολδαβία  
Νήσοι Φερόες  
Εντός έδρας  
Εκτός έδρας  

Θέση στο ομιλος

  Μολδαβία Νήσοι Φερόες
Θέση 4 2
Βαθμοί 0 1
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 3 3
Βαθμοί 0 0

Φόρμα στο ομιλος

  Μολδαβία Νήσοι Φερόες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
1  
0  
1  
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Γκολ στο ομιλος

  Μολδαβία Νήσοι Φερόες
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
2   
1   
1   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
0   
0   
0   

Μολδαβία επόμενοι 4 αγώνες

2026-10-02 Καζακστάν - Μολδαβία
2026-10-06 Μολδαβία - Σλοβακία
2026-11-13 Μολδαβία - Καζακστάν
2026-11-16 Νήσοι Φερόες - Μολδαβία

Νήσοι Φερόες επόμενοι 4 αγώνες

2026-10-02 Νήσοι Φερόες - Σλοβακία
2026-10-06 Καζακστάν - Νήσοι Φερόες
2026-11-13 Σλοβακία - Νήσοι Φερόες
2026-11-16 Νήσοι Φερόες - Μολδαβία

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.90 2.88 2.70
Πιθανότητα 33% 34% 33%
X @ 2.88
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.44 1.40
Πιθανότητα 49% 51%
X2 @ 1.40
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.50 2.50
Πιθανότητα   62% 38%
Πάνω 1.5 @ 1.50
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.50 1.50
Πιθανότητα   37% 63%
Κάτω 2.5 @ 1.50
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   4.50 1.17
Πιθανότητα   19% 81%
Κάτω 3.5 @ 1.17
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   2.10 1.67
Πιθανότητα   45% 55%
Όχι @ 1.67

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-29 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!