Πριμέιρα Λίγα - Πορτογαλία
Σάββατο, 19.09.2026
15:30
Νασιονάλ Μαδέιρα
Φαμαλικάο
0 - 4
(0 - 3, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Funchal |
| Εκτός έδρας: |
Vila Nova de Famalicao |
| Απόσταση: |
1 225.1 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Estádio da Madeira
|
| Χωρητικότητα: |
5 132 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:30 (15:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.70 |
3.40 |
2.01 |
X2 |
|
|
|
1.73 |
1.29 |
| 32% |
35% |
33% |
1.29 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.15 |
1.67 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 75% |
25% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες
|
2026-03-21 |
Φαμαλικάο
|
1 - 0 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2025-11-01 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
0 - 1 |
Φαμαλικάο
|
|
2025-03-01 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
2 - 1 |
Φαμαλικάο
|
|
2024-09-29 |
Φαμαλικάο
|
0 - 0 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2021-05-16 |
Φαμαλικάο
|
3 - 0 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2021-01-30 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
2 - 1 |
Φαμαλικάο
|
|
2018-02-04 |
Φαμαλικάο
|
3 - 2 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2017-08-23 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
3 - 0 |
Φαμαλικάο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
4 |
|
5 |
5 |
1 |
| 38% |
12% |
50% |
|
62% |
62% |
12% |
Νασιονάλ Μαδέιρα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-12 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
1 - 3 |
Alverca
|
|
2026-09-05 |
Σπόρτινγκ
|
2 - 0 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2026-08-30 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
2 - 3 |
Εστρέλα Αμαντόρα
|
|
2026-08-23 |
Γκιμαράες
|
1 - 0 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2026-08-16 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
2 - 0 |
Εστορίλ
|
|
2026-08-10 |
Σάντα Κλάρα
|
2 - 2 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2026-07-23 |
Εστρέλα Αμαντόρα
|
2 - 0 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2026-07-22 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
0 - 0 |
Λεγκανές
|
|
2026-07-19 |
Τοντέλα
|
1 - 1 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2026-07-18 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
3 - 3 |
Λεϊσόες
|
|
2026-05-16 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
2 - 0 |
Γκιμαράες
|
|
2026-05-11 |
Σάντα Κλάρα
|
2 - 0 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
4 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
33% |
33% |
Φαμαλικάο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-13 |
Φαμαλικάο
|
1 - 1 |
Σπόρτινγκ
|
|
2026-09-05 |
Εστρέλα Αμαντόρα
|
2 - 2 |
Φαμαλικάο
|
|
2026-08-30 |
Φαμαλικάο
|
0 - 0 |
Ζιλ Βιθέντε
|
|
2026-08-23 |
Σάντα Κλάρα
|
1 - 0 |
Φαμαλικάο
|
|
2026-08-16 |
Φαμαλικάο
|
1 - 2 |
Μαρίτιμο
|
|
2026-08-07 |
Εστορίλ
|
1 - 1 |
Φαμαλικάο
|
|
2026-07-22 |
Φαμαλικάο
|
0 - 0 |
Αρούκα
|
|
2026-07-15 |
Φαμαλικάο
|
1 - 0 |
Lusitania
|
|
2026-05-16 |
Φαμαλικάο
|
1 - 0 |
Alverca
|
|
2026-05-11 |
Εστρέλα Αμαντόρα
|
0 - 0 |
Φαμαλικάο
|
|
2026-05-02 |
Φαμαλικάο
|
2 - 2 |
Μπενφίκα
|
|
2026-04-26 |
Εστορίλ
|
0 - 1 |
Φαμαλικάο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
5 |
3 |
2 |
| 25% |
58% |
17% |
|
42% |
25% |
17% |
Βαθμολογία Πριμέιρα Λίγα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Πόρτο |
6 |
6 |
0 |
0 |
15 |
2 |
+13 |
18 |
| 2 |
Μπενφίκα |
6 |
5 |
1 |
0 |
21 |
4 |
+17 |
16 |
| 3 |
Σπόρτινγκ |
6 |
4 |
2 |
0 |
15 |
6 |
+9 |
14 |
| 4 |
Σάντα Κλάρα |
6 |
4 |
2 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
14 |
| 5 |
Αρούκα |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 6 |
Εστρέλα Αμαντόρα |
6 |
2 |
4 |
0 |
14 |
12 |
+2 |
10 |
| 7 |
Μπράγκα |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
10 |
| 8 |
Ακαντόμικο Βισέου |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
8 |
| 9 |
Ζιλ Βιθέντε |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
4 |
0 |
7 |
| 10 |
Μαρίτιμο |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
7 |
| 11 |
Μορεϊρένσε |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
7 |
| 12 |
Alverca |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
5 |
| 13 |
Φαμαλικάο |
6 |
0 |
4 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 14 |
Γκιμαράες |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 15 |
Νασιονάλ Μαδέιρα |
6 |
1 |
1 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
4 |
| 16 |
Ρίο Άβε |
6 |
1 |
1 |
4 |
5 |
14 |
-9 |
4 |
| 17 |
Εστορίλ |
6 |
0 |
2 |
4 |
2 |
8 |
-6 |
2 |
| 18 |
Κάζα Πία |
6 |
0 |
1 |
5 |
1 |
15 |
-14 |
1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Νασιονάλ Μαδέιρα |
|
| Φαμαλικάο |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Νασιονάλ Μαδέιρα |
Φαμαλικάο |
| 1 |
Πόρτο |
|
|
| 2 |
Μπενφίκα |
|
|
| 3 |
Σπόρτινγκ |
|
|
| 4 |
Σάντα Κλάρα |
|
1 - 0 |
| 5 |
Αρούκα |
|
|
| 6 |
Εστρέλα Αμαντόρα |
2 - 3 |
2 - 2 |
| 7 |
Μπράγκα |
|
|
| 8 |
Ακαντόμικο Βισέου |
|
|
| 9 |
Ζιλ Βιθέντε |
|
|
| 10 |
Μαρίτιμο |
|
|
| 11 |
Μορεϊρένσε |
|
|
| 12 |
Alverca |
1 - 3 |
|
| 13 |
Φαμαλικάο |
|
- |
| 14 |
Γκιμαράες |
|
|
| 15 |
Νασιονάλ Μαδέιρα |
- |
|
| 16 |
Ρίο Άβε |
|
|
| 17 |
Εστορίλ |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 18 |
Κάζα Πία |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Νασιονάλ Μαδέιρα |
Φαμαλικάο |
| Νίκες |
1 |
0 |
| Ισοπαλίες |
1 |
4 |
| Ήττες |
4 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
7 |
5 |
| Γκολ κατά |
11 |
7 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.17 |
0.83 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.83 |
1.17 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
83% |
83% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
33% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
17% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
2 |
| Ήττες |
2 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
5 |
3 |
| Γκολ κατά |
6 |
4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.67 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.00 |
1.33 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
67% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
67% |
33% |
| Πάνω 3.5 |
67% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το Πριμέιρα Λίγα
| Αγώνες (53) |
| Εντός έδρας νίκες |
42% |
| Ισοπαλίες |
26% |
| Εκτός έδρας νίκες |
32% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
17% |
| Γκολ (148) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.79 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.38 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.42 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
74% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
70% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
49% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
| Πάνω 2.5 |
57% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
Νασιονάλ Μαδέιρα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-11 |
Ρίο Άβε
|
- |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2026-10-25 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
- |
Μπράγκα
|
|
2026-11-01 |
Αρούκα
|
- |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2026-11-07 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
- |
Ακαντόμικο Βισέου
|
|
2026-11-27 |
Μαρίτιμο
|
- |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2026-12-06 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
- |
Μπενφίκα
|
Φαμαλικάο επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-12 |
Φαμαλικάο
|
- |
Alverca
|
|
2026-10-25 |
Ρίο Άβε
|
- |
Φαμαλικάο
|
|
2026-11-01 |
Μπράγκα
|
- |
Φαμαλικάο
|
|
2026-11-06 |
Φαμαλικάο
|
- |
Αρούκα
|
|
2026-11-30 |
Μπενφίκα
|
- |
Φαμαλικάο
|
|
2026-12-06 |
Φαμαλικάο
|
- |
Ακαντόμικο Βισέου
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.70 |
3.40 |
2.01 |
| Πιθανότητα |
32% |
35% |
33% |
|
X2 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.73 |
1.29 |
| Πιθανότητα |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.36 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.36 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.15 |
1.67 |
| Πιθανότητα |
|
46% |
54% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.67 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.00 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.22 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Ναι @ 1.95 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-19 12:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!