Νάσιοναλ Λιγκ - Νέα Ζηλανδία
Κυριακή, 27.09.2026
00:30
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
Μιραμάρ
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Napier |
| Εκτός έδρας: |
Miramar |
| Απόσταση: |
270.5 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
00:30 (12:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.75 |
2.75 |
12 |
|
|
|
1.38 |
1.66 |
| 38% |
29% |
33% |
1.25 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.09 |
6.50 |
|
|
|
1.34 |
3.00 |
|
|
|
1.83 |
1.85 |
| 16% |
84% |
|
|
|
5% |
95% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
|
2024-07-07 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
2 - 1 |
Μιραμάρ
|
|
2022-10-15 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
2 - 2 |
Μιραμάρ
|
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2025-07-06 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
2 - 3 |
Ουέλινγκτον Ολίμπικ
|
|
2024-11-23 |
Ουέλινγκτον Ολίμπικ
|
2 - 3 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
|
2024-11-17 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
0 - 1 |
Όκλαντ Σίτι
|
|
2024-11-10 |
Coastal Spirit
|
1 - 3 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
|
2024-11-01 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
2 - 1 |
Κασμίρ Τέκνικαλ
|
|
2024-10-27 |
Western Suburbs
|
2 - 4 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
|
2024-10-19 |
Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ
|
4 - 2 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
|
2024-10-13 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
1 - 1 |
Ουέλινγκτον Φίνιξ 2
|
|
2024-10-06 |
Ήστερν Σάμπερμπς
|
2 - 2 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
|
2024-09-29 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
4 - 0 |
Western Springs
|
|
2024-07-28 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
1 - 2 |
Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ
|
|
2024-07-07 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
2 - 1 |
Μιραμάρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
10 |
7 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
83% |
58% |
Μιραμάρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-07-26 |
Κασμίρ Τέκνικαλ
|
2 - 1 |
Μιραμάρ
|
|
2025-12-06 |
Ουέλινγκτον Ολίμπικ
|
2 - 1 |
Μιραμάρ
|
|
2025-11-29 |
Μιραμάρ
|
2 - 1 |
Western Suburbs
|
|
2025-11-23 |
Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ
|
1 - 4 |
Μιραμάρ
|
|
2025-11-15 |
Μιραμάρ
|
3 - 0 |
Όκλαντ Σίτι
|
|
2025-11-09 |
Coastal Spirit
|
1 - 3 |
Μιραμάρ
|
|
2025-11-01 |
Μιραμάρ
|
1 - 2 |
Western Springs
|
|
2025-10-25 |
Ουέλινγκτον Φίνιξ 2
|
1 - 4 |
Μιραμάρ
|
|
2025-10-11 |
Μιραμάρ
|
2 - 2 |
Οκλαντ Γιουνάιτεντ
|
|
2025-10-04 |
Κράιστσερτς
|
4 - 2 |
Μιραμάρ
|
|
2025-09-27 |
Μιραμάρ
|
3 - 0 |
Auckland FC B
|
|
2024-07-07 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
2 - 1 |
Μιραμάρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
12 |
12 |
5 |
| 50% |
8% |
42% |
|
100% |
100% |
42% |
Βαθμολογία Νάσιοναλ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Οκλαντ Γιουνάιτεντ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 1 |
Ουέλινγκτον Φίνιξ 2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 3 |
Ήστερν Σάμπερμπς |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 3 |
Ferrymead Bays |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 5 |
Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Κασμίρ Τέκνικαλ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Μιραμάρ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Όκλαντ Σίτι |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Auckland FC B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Ουέλινγκτον Ολίμπικ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς |
Μιραμάρ |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
0 |
0 |
| Γκολ κατά |
0 |
0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.00 |
0.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.00 |
0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
0% |
0% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
0% |
0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
0% |
| Πάνω 1.5 |
0% |
0% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
0 |
0 |
| Γκολ κατά |
0 |
0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.00 |
0.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.00 |
0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
0% |
0% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
0% |
0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
0% |
| Πάνω 1.5 |
0% |
0% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Νάσιοναλ Λιγκ
| Αγώνες (2) |
| Εντός έδρας νίκες |
0% |
| Ισοπαλίες |
100% |
| Εκτός έδρας νίκες |
0% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
4% |
| Γκολ (2) |
| Γκολ ανά αγώνα |
1.00 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.50 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.50 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
50% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-04 |
Οκλαντ Γιουνάιτεντ
|
- |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
|
2026-10-11 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
- |
Κασμίρ Τέκνικαλ
|
|
2026-10-18 |
Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ
|
- |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
|
2026-10-25 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
- |
Ουέλινγκτον Φίνιξ 2
|
|
2026-11-08 |
Auckland FC B
|
- |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
|
2026-11-15 |
Νέπιερ Σίτι Ρόβερς
|
- |
Ferrymead Bays
|
Μιραμάρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-03 |
Μιραμάρ
|
- |
Auckland FC B
|
|
2026-10-10 |
Ferrymead Bays
|
- |
Μιραμάρ
|
|
2026-10-17 |
Μιραμάρ
|
- |
Όκλαντ Σίτι
|
|
2026-10-25 |
Ήστερν Σάμπερμπς
|
- |
Μιραμάρ
|
|
2026-10-31 |
Μιραμάρ
|
- |
Ουέλινγκτον Ολίμπικ
|
|
2026-11-15 |
Οκλαντ Γιουνάιτεντ
|
- |
Μιραμάρ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.05 |
3.75 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
38% |
29% |
33% |
|
12 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.38 |
1.66 |
| Πιθανότητα |
57% |
43% |
|
1X @ 1.38 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.09 |
6.50 |
| Πιθανότητα |
|
16% |
84% |
|
Κάτω 1.5 @ 6.50 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.34 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
5% |
95% |
|
Κάτω 2.5 @ 3.00 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.85 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.33 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
16% |
84% |
|
Όχι @ 3.00 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-26 20:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!