Πρέμιερ Λιγκ - Αρμενία
Παρασκευή, 18.09.2026
17:00
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ερεβάν |
| Εκτός έδρας: |
Charentsavan |
| Απόσταση: |
27.7 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.04 |
10.08 |
27.02 |
1 |
|
|
|
1.01 |
6.78 |
| 86% |
4% |
10% |
1.04 |
|
|
|
89% |
11% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.04 |
8.06 |
|
|
|
1.24 |
3.65 |
|
|
|
1.65 |
2.11 |
| 84% |
16% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
37% |
63% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-04-20 |
Νόα
|
2 - 0 |
Βαν
|
|
2025-12-02 |
Βαν
|
0 - 0 |
Νόα
|
|
2025-09-24 |
Νόα
|
2 - 1 |
Βαν
|
|
2025-05-04 |
Βαν
|
2 - 2 |
Νόα
|
|
2025-04-30 |
Βαν
|
1 - 0 |
Νόα
|
|
2025-04-16 |
Νόα
|
2 - 0 |
Βαν
|
|
2024-10-20 |
Νόα
|
5 - 0 |
Βαν
|
|
2024-09-19 |
Βαν
|
1 - 1 |
Νόα
|
|
2024-04-11 |
Βαν
|
0 - 1 |
Νόα
|
|
2023-12-04 |
Νόα
|
3 - 1 |
Βαν
|
|
2023-09-30 |
Βαν
|
0 - 2 |
Νόα
|
|
2023-07-29 |
Νόα
|
1 - 0 |
Βαν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
8 |
4 |
3 |
| 67% |
25% |
8% |
|
67% |
33% |
25% |
Νόα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-12 |
Ουραρτού
|
0 - 3 |
Νόα
|
|
2026-09-04 |
Νόα
|
3 - 2 |
Γκάντζασαρ
|
|
2026-08-30 |
Νόα
|
4 - 0 |
Αραράτ
|
|
2026-08-23 |
ΤΣΣΚΑ Γερεβάν
|
0 - 1 |
Νόα
|
|
2026-08-17 |
Νόα
|
1 - 0 |
Αλασκέρτ
|
|
2026-08-13 |
Σιόν
|
2 - 1 |
Νόα
|
|
2026-08-09 |
Σίρακ
|
3 - 4 |
Νόα
|
|
2026-08-06 |
Νόα
|
2 - 2 |
Σιόν
|
|
2026-08-02 |
Νόα
|
3 - 0 |
Syunik
|
|
2026-07-30 |
Νόα
|
2 - 1 |
Ζίμπρου Κισινάου
|
|
2026-07-23 |
Ζίμπρου Κισινάου
|
1 - 1 |
Νόα
|
|
2026-07-07 |
Κλούζ
|
1 - 1 |
Νόα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
10 |
8 |
4 |
| 67% |
25% |
8% |
|
83% |
67% |
33% |
Βαν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-11 |
Βαν
|
2 - 1 |
ΤΣΣΚΑ Γερεβάν
|
|
2026-09-03 |
Αλασκέρτ
|
4 - 0 |
Βαν
|
|
2026-08-29 |
Βαν
|
0 - 4 |
Σίρακ
|
|
2026-08-20 |
Βαν
|
1 - 1 |
Syunik
|
|
2026-08-15 |
Αραράτ-Αρμενίας
|
2 - 0 |
Βαν
|
|
2026-08-09 |
Πιούνικ
|
3 - 0 |
Βαν
|
|
2026-07-31 |
Βαν
|
1 - 4 |
Sardarapat
|
|
2026-05-27 |
Πιούνικ
|
2 - 1 |
Βαν
|
|
2026-05-16 |
Βαν
|
0 - 1 |
Αλασκέρτ
|
|
2026-05-08 |
Βαν
|
1 - 0 |
Σίρακ
|
|
2026-05-02 |
Γκάντζασαρ
|
0 - 1 |
Βαν
|
|
2026-04-26 |
Ουραρτού
|
2 - 0 |
Βαν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
9 |
6 |
3 |
| 25% |
8% |
67% |
|
75% |
50% |
25% |
Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Νόα |
7 |
7 |
0 |
0 |
19 |
5 |
+14 |
21 |
| 2 |
Πιούνικ |
7 |
5 |
2 |
0 |
15 |
5 |
+10 |
17 |
| 3 |
Αραράτ-Αρμενίας |
7 |
5 |
1 |
1 |
14 |
7 |
+7 |
16 |
| 4 |
Αλασκέρτ |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
3 |
+12 |
14 |
| 5 |
Sardarapat |
7 |
3 |
2 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
11 |
| 6 |
Σίρακ |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 7 |
Ουραρτού |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
8 |
| 8 |
ΤΣΣΚΑ Γερεβάν |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
9 |
-2 |
7 |
| 9 |
Αραράτ |
7 |
2 |
0 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
6 |
| 10 |
Βαν |
7 |
1 |
1 |
5 |
4 |
19 |
-15 |
4 |
| 11 |
Γκάντζασαρ |
7 |
1 |
0 |
6 |
8 |
17 |
-9 |
3 |
| 12 |
Syunik |
7 |
0 |
2 |
5 |
3 |
16 |
-13 |
2 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Νόα |
|
| Βαν |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Νόα |
Βαν |
| 1 |
Νόα |
- |
|
| 2 |
Πιούνικ |
|
3 - 0 |
| 3 |
Αραράτ-Αρμενίας |
|
2 - 0 |
| 4 |
Αλασκέρτ |
1 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Sardarapat |
|
|
| 6 |
Σίρακ |
|
|
| 7 |
Ουραρτού |
|
|
| 8 |
ΤΣΣΚΑ Γερεβάν |
|
|
| 9 |
Αραράτ |
4 - 0 |
|
| 10 |
Βαν |
|
- |
| 11 |
Γκάντζασαρ |
3 - 2 |
|
| 12 |
Syunik |
3 - 0 |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Νόα |
Βαν |
| Νίκες |
7 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
1 |
| Ήττες |
0 |
5 |
| Γκολ υπέρ |
19 |
4 |
| Γκολ κατά |
5 |
19 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.71 |
0.57 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.71 |
2.71 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
43% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
29% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
29% |
43% |
| Πάνω 1.5 |
71% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
71% |
71% |
| Πάνω 3.5 |
43% |
43% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
4 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
0 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
11 |
0 |
| Γκολ κατά |
2 |
9 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.75 |
0.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.50 |
3.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
0% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
25% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
25% |
0% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
75% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ
| Αγώνες (42) |
| Εντός έδρας νίκες |
48% |
| Ισοπαλίες |
17% |
| Εκτός έδρας νίκες |
36% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
21% |
| Γκολ (122) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.90 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.67 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.24 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
74% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
64% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
43% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
| Πάνω 2.5 |
62% |
| Πάνω 3.5 |
26% |
Νόα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-02 |
Νόα
|
- |
Ντιναμό Μπατούμι
|
|
2026-10-11 |
Sardarapat
|
- |
Νόα
|
|
2026-10-18 |
Νόα
|
- |
Πιούνικ
|
|
2026-10-26 |
Αραράτ-Αρμενίας
|
- |
Νόα
|
|
2026-11-01 |
Syunik
|
- |
Νόα
|
|
2026-11-06 |
Νόα
|
- |
Σίρακ
|
Βαν επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-10 |
Βαν
|
- |
Γκάντζασαρ
|
|
2026-10-17 |
Ουραρτού
|
- |
Βαν
|
|
2026-10-23 |
Βαν
|
- |
Αραράτ
|
|
2026-10-30 |
Sardarapat
|
- |
Βαν
|
|
2026-11-06 |
Βαν
|
- |
Πιούνικ
|
|
2026-11-20 |
Βαν
|
- |
Αραράτ-Αρμενίας
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.04 |
10.08 |
27.02 |
| Πιθανότητα |
86% |
4% |
10% |
|
1 @ 1.04 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.01 |
6.78 |
| Πιθανότητα |
89% |
11% |
|
1X @ 1.01 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.04 |
8.06 |
| Πιθανότητα |
|
84% |
16% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.04 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.24 |
3.65 |
| Πιθανότητα |
|
68% |
32% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.24 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.65 |
2.11 |
| Πιθανότητα |
|
37% |
63% |
|
Κάτω 3.5 @ 2.11 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.43 |
1.47 |
| Πιθανότητα |
|
38% |
62% |
|
Όχι @ 1.47 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-18 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!