2η κατηγορία - Όμιλος 1 - Νορβηγία
Κυριακή, 20.09.2026
15:00
4 - 1
(2 - 1, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Notodden |
| Εκτός έδρας: |
Arendal |
| Απόσταση: |
124.9 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:00 (16:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.04 |
3.32 |
3.10 |
1 |
|
|
|
1.30 |
1.67 |
| 46% |
24% |
30% |
2.04 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
3.98 |
|
|
|
1.68 |
2.04 |
|
|
|
2.68 |
1.41 |
| 77% |
23% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
32% |
68% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-04-18 |
Άρενταλ
|
2 - 2 |
Νοτόντεν
|
|
2026-03-21 |
Άρενταλ
|
0 - 1 |
Νοτόντεν
|
|
2025-08-17 |
Άρενταλ
|
4 - 1 |
Νοτόντεν
|
|
2025-04-21 |
Νοτόντεν
|
1 - 1 |
Άρενταλ
|
|
2024-07-13 |
Νοτόντεν
|
0 - 1 |
Άρενταλ
|
|
2024-06-01 |
Άρενταλ
|
1 - 2 |
Νοτόντεν
|
|
2023-10-22 |
Νοτόντεν
|
3 - 0 |
Άρενταλ
|
|
2023-06-11 |
Άρενταλ
|
0 - 3 |
Νοτόντεν
|
|
2022-07-09 |
Άρενταλ
|
2 - 0 |
Νοτόντεν
|
|
2022-05-14 |
Νοτόντεν
|
2 - 0 |
Άρενταλ
|
|
2021-10-09 |
Άρενταλ
|
2 - 1 |
Νοτόντεν
|
|
2021-07-11 |
Νοτόντεν
|
1 - 2 |
Άρενταλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
7 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
58% |
17% |
Νοτόντεν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-16 |
Νοτόντεν
|
2 - 3 |
Οντς ΜΚ
|
|
2026-09-13 |
Τράεφ
|
1 - 1 |
Νοτόντεν
|
|
2026-09-06 |
Νοτόντεν
|
3 - 0 |
Lysekloster IL
|
|
2026-08-30 |
Χάλντεν
|
0 - 0 |
Νοτόντεν
|
|
2026-08-15 |
Νοτόντεν
|
0 - 3 |
Μπράβαγκ
|
|
2026-08-08 |
Νοτόντεν
|
1 - 0 |
IL Sandviken
|
|
2026-08-01 |
Μιοντάλεν
|
0 - 1 |
Νοτόντεν
|
|
2026-07-25 |
Νοτόντεν
|
1 - 0 |
Σότρα
|
|
2026-06-27 |
IL Sandviken
|
0 - 4 |
Νοτόντεν
|
|
2026-06-20 |
Νοτόντεν
|
1 - 2 |
Μιοντάλεν
|
|
2026-06-14 |
Lysekloster IL
|
0 - 2 |
Νοτόντεν
|
|
2026-05-31 |
Νοτόντεν
|
0 - 0 |
Γιερβ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
7 |
5 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
58% |
42% |
17% |
Άρενταλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-16 |
Άρενταλ
|
1 - 2 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-09-13 |
Άρενταλ
|
2 - 0 |
Χάλντεν
|
|
2026-09-06 |
Bjarg
|
4 - 0 |
Άρενταλ
|
|
2026-08-30 |
Άρενταλ
|
2 - 1 |
Lysekloster IL
|
|
2026-08-15 |
Βίνταρ
|
1 - 3 |
Άρενταλ
|
|
2026-08-08 |
Άρενταλ
|
2 - 1 |
Pors Grenland
|
|
2026-08-02 |
Σότρα
|
3 - 0 |
Άρενταλ
|
|
2026-07-25 |
Άρενταλ
|
4 - 0 |
Βίνταρ
|
|
2026-06-27 |
Pors Grenland
|
2 - 4 |
Άρενταλ
|
|
2026-06-21 |
Άρενταλ
|
3 - 1 |
Τράεφ
|
|
2026-06-13 |
Eik Tonsberg
|
0 - 0 |
Άρενταλ
|
|
2026-05-31 |
Άρενταλ
|
1 - 1 |
Σότρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
9 |
5 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
75% |
42% |
Βαθμολογία 2η κατηγορία - Όμιλος 1
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Γιερβ |
20 |
15 |
3 |
2 |
43 |
18 |
+25 |
48 |
| 2 |
Μπράβαγκ |
20 |
12 |
3 |
5 |
41 |
24 |
+17 |
39 |
| 3 |
Μιοντάλεν |
20 |
12 |
2 |
6 |
36 |
27 |
+9 |
38 |
| 4 |
Σότρα |
20 |
11 |
3 |
6 |
42 |
20 |
+22 |
36 |
| 5 |
Bjarg |
19 |
11 |
2 |
6 |
36 |
25 |
+11 |
35 |
| 6 |
Νοτόντεν |
19 |
9 |
5 |
5 |
26 |
15 |
+11 |
32 |
| 7 |
Χάλντεν |
20 |
9 |
4 |
7 |
28 |
24 |
+4 |
31 |
| 8 |
Τράεφ |
19 |
8 |
6 |
5 |
35 |
30 |
+5 |
30 |
| 9 |
Άρενταλ |
19 |
7 |
5 |
7 |
27 |
30 |
-3 |
26 |
| 10 |
Pors Grenland |
19 |
5 |
5 |
9 |
20 |
27 |
-7 |
20 |
| 11 |
IL Sandviken |
20 |
5 |
4 |
11 |
29 |
43 |
-14 |
19 |
| 12 |
Lysekloster IL |
19 |
3 |
5 |
11 |
21 |
40 |
-19 |
14 |
| 13 |
Βίνταρ |
20 |
2 |
4 |
14 |
18 |
53 |
-35 |
10 |
| 14 |
Eik Tonsberg |
20 |
2 |
1 |
17 |
21 |
47 |
-26 |
7 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Νοτόντεν |
|
| Άρενταλ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Νοτόντεν |
Άρενταλ |
| 1 |
Γιερβ |
0 - 0 |
|
| 2 |
Μπράβαγκ |
0 - 3 |
2 - 0 |
| 3 |
Μιοντάλεν |
1 - 2 |
4 - 1 |
| 4 |
Σότρα |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Bjarg |
0 - 1 |
4 - 0 |
| 6 |
Νοτόντεν |
- |
|
| 7 |
Χάλντεν |
1 - 1 |
3 - 1 |
| 8 |
Τράεφ |
1 - 2 |
|
| 9 |
Άρενταλ |
|
- |
| 10 |
Pors Grenland |
|
2 - 4 |
| 11 |
IL Sandviken |
1 - 0 |
|
| 12 |
Lysekloster IL |
3 - 0 |
1 - 1 |
| 13 |
Βίνταρ |
|
1 - 3 |
| 14 |
Eik Tonsberg |
|
0 - 0 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Νοτόντεν |
Άρενταλ |
| Νίκες |
9 |
7 |
| Ισοπαλίες |
5 |
5 |
| Ήττες |
5 |
7 |
| Γκολ υπέρ |
26 |
27 |
| Γκολ κατά |
15 |
30 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.37 |
1.42 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.79 |
1.58 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
74% |
68% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
47% |
79% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
32% |
58% |
| Πάνω 1.5 |
63% |
89% |
| Πάνω 2.5 |
42% |
63% |
| Πάνω 3.5 |
16% |
42% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
3 |
2 |
| Ισοπαλίες |
2 |
2 |
| Ήττες |
4 |
5 |
| Γκολ υπέρ |
8 |
10 |
| Γκολ κατά |
9 |
20 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.89 |
1.11 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
2.22 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
56% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
56% |
89% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
33% |
56% |
| Πάνω 1.5 |
56% |
89% |
| Πάνω 2.5 |
44% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
56% |
Συνολικές στατιστικές για το 2η κατηγορία - Όμιλος 1
| Αγώνες (137) |
| Εντός έδρας νίκες |
42% |
| Ισοπαλίες |
19% |
| Εκτός έδρας νίκες |
39% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
75% |
| Γκολ (423) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.09 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.64 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.45 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
77% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
72% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
54% |
| Πάνω 1.5 |
79% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
| Πάνω 3.5 |
39% |
Νοτόντεν επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-26 |
Γιερβ
|
- |
Νοτόντεν
|
|
2026-10-03 |
Νοτόντεν
|
- |
Eik Tonsberg
|
|
2026-10-11 |
Bjarg
|
- |
Νοτόντεν
|
|
2026-10-17 |
Νοτόντεν
|
- |
Pors Grenland
|
|
2026-10-24 |
Σότρα
|
- |
Νοτόντεν
|
|
2026-10-31 |
Νοτόντεν
|
- |
Βίνταρ
|
Άρενταλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-27 |
Άρενταλ
|
- |
Μπράβαγκ
|
|
2026-10-04 |
IL Sandviken
|
- |
Άρενταλ
|
|
2026-10-10 |
Γιερβ
|
- |
Άρενταλ
|
|
2026-10-17 |
Άρενταλ
|
- |
Eik Tonsberg
|
|
2026-10-25 |
Τράεφ
|
- |
Άρενταλ
|
|
2026-10-31 |
Άρενταλ
|
- |
Μιοντάλεν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.04 |
3.32 |
3.10 |
| Πιθανότητα |
46% |
24% |
30% |
|
1 @ 2.04 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.30 |
1.67 |
| Πιθανότητα |
60% |
40% |
|
1X @ 1.30 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.21 |
3.98 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.21 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.68 |
2.04 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.68 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.68 |
1.41 |
| Πιθανότητα |
|
32% |
68% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.41 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.58 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
47% |
53% |
|
Όχι @ 2.20 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-20 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!