Κατεγορία Πριμέρα Α - Κολομβία
Σάββατο, 26.09.2026
02:15
Όντσε Κάλντας
Μπουκαραμάνγκα
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Manizales |
| Εκτός έδρας: |
Bucaramanga |
| Απόσταση: |
349.3 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Palogrande
|
| Χωρητικότητα: |
43 550 (28 678) |
| Διαστάσεις: |
110 x 70 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
02:15 (20:15 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.90 |
3.20 |
4.10 |
X2 |
|
|
|
1.22 |
1.91 |
| 33% |
28% |
39% |
1.91 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.20 |
1.65 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 74% |
26% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
26% |
74% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-03-19 |
Μπουκαραμάνγκα
|
1 - 1 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2025-09-10 |
Μπουκαραμάνγκα
|
0 - 0 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2025-02-09 |
Όντσε Κάλντας
|
2 - 1 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2024-08-11 |
Όντσε Κάλντας
|
2 - 1 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2024-02-10 |
Μπουκαραμάνγκα
|
1 - 1 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2023-08-26 |
Όντσε Κάλντας
|
1 - 0 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2023-03-04 |
Μπουκαραμάνγκα
|
0 - 1 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2022-09-24 |
Μπουκαραμάνγκα
|
0 - 0 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2022-04-05 |
Όντσε Κάλντας
|
0 - 1 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2021-09-05 |
Όντσε Κάλντας
|
1 - 1 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2021-03-16 |
Μπουκαραμάνγκα
|
1 - 1 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2020-01-28 |
Όντσε Κάλντας
|
1 - 1 |
Μπουκαραμάνγκα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
7 |
1 |
|
7 |
2 |
0 |
| 33% |
58% |
8% |
|
58% |
17% |
0% |
Όντσε Κάλντας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-20 |
Ντεπορτίβο Πάστο
|
1 - 0 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-09-17 |
Όντσε Κάλντας
|
1 - 0 |
Ντεπόρτες Τολίμα
|
|
2026-09-14 |
Όντσε Κάλντας
|
1 - 2 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
|
2026-09-10 |
Όντσε Κάλντας
|
1 - 0 |
Αλιάντζα
|
|
2026-09-05 |
Τσίκο
|
2 - 0 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-09-02 |
Fortaleza CEIF
|
1 - 2 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-08-24 |
Τζούνιορ
|
1 - 1 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-08-10 |
Τζαγκουάρες Κόρντ.
|
1 - 1 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-08-06 |
Όντσε Κάλντας
|
0 - 1 |
Αμέρικα ντε Κάλι
|
|
2026-08-03 |
Σάντα Φε
|
2 - 2 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-07-30 |
Ενβιγκάντο
|
0 - 3 |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-07-27 |
Όντσε Κάλντας
|
5 - 1 |
Κουκούτα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
5 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
42% |
17% |
Μπουκαραμάνγκα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-20 |
Μπουκαραμάνγκα
|
2 - 0 |
Inter Bogota
|
|
2026-09-18 |
Μπουκαραμάνγκα
|
2 - 2 |
Ιντεπ. Μέντελιν
|
|
2026-09-13 |
Ντεπ. Περέιρα
|
1 - 3 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2026-08-31 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
1 - 1 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2026-08-22 |
Ντεπόρτες Τολίμα
|
0 - 0 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2026-08-09 |
Αλιάντζα
|
2 - 3 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2026-08-04 |
Μπουκαραμάνγκα
|
1 - 1 |
Κουκούτα
|
|
2026-07-31 |
Μπουκαραμάνγκα
|
1 - 1 |
Llaneros FC
|
|
2026-07-26 |
Μιλονάριος
|
0 - 1 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2026-05-24 |
Αλιάντζα
|
2 - 1 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2026-05-12 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
2 - 0 |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2026-05-03 |
Fortaleza CEIF
|
2 - 1 |
Μπουκαραμάνγκα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
10 |
5 |
3 |
| 33% |
42% |
25% |
|
83% |
42% |
25% |
Βαθμολογία Κατεγορία Πριμέρα Α
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Αμέρικα ντε Κάλι |
11 |
7 |
3 |
1 |
22 |
6 |
+16 |
24 |
| 2 |
Μιλονάριος |
12 |
5 |
5 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
20 |
| 3 |
Ατλέτικο Νασιονάλ |
9 |
6 |
1 |
2 |
18 |
9 |
+9 |
19 |
| 4 |
Ιντεπ. Μέντελιν |
9 |
6 |
1 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
19 |
| 5 |
Ντεπορτίβο Κάλι |
10 |
5 |
3 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
18 |
| 6 |
Μπουκαραμάνγκα |
9 |
4 |
5 |
0 |
14 |
8 |
+6 |
17 |
| 7 |
Ντεπόρτες Τολίμα |
10 |
5 |
2 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
17 |
| 8 |
Σάντα Φε |
10 |
4 |
4 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
16 |
| 9 |
Llaneros FC |
10 |
4 |
2 |
4 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 10 |
Όντσε Κάλντας |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
12 |
+1 |
12 |
| 11 |
Αγκουίλας |
9 |
2 |
5 |
2 |
12 |
13 |
-1 |
11 |
| 12 |
Inter Bogota |
11 |
2 |
5 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
11 |
| 13 |
Κουκούτα |
10 |
2 |
3 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
9 |
| 14 |
Fortaleza CEIF |
10 |
1 |
5 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
8 |
| 15 |
Ντεπορτίβο Πάστο |
10 |
2 |
2 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
8 |
| 16 |
Αλιάντζα |
10 |
2 |
2 |
6 |
9 |
20 |
-11 |
8 |
| 17 |
Τσίκο |
9 |
2 |
2 |
5 |
7 |
18 |
-11 |
8 |
| 18 |
Ντεπ. Περέιρα |
8 |
1 |
4 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 19 |
Τζαγκουάρες Κόρντ. |
9 |
1 |
4 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
7 |
| 20 |
Τζούνιορ |
8 |
1 |
3 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
6 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Όντσε Κάλντας |
|
| Μπουκαραμάνγκα |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Όντσε Κάλντας |
Μπουκαραμάνγκα |
| 1 |
Αμέρικα ντε Κάλι |
0 - 1 |
|
| 2 |
Μιλονάριος |
|
0 - 1 |
| 3 |
Ατλέτικο Νασιονάλ |
|
|
| 4 |
Ιντεπ. Μέντελιν |
|
|
| 5 |
Ντεπορτίβο Κάλι |
1 - 2 |
1 - 1 |
| 6 |
Μπουκαραμάνγκα |
|
- |
| 7 |
Ντεπόρτες Τολίμα |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Σάντα Φε |
|
|
| 9 |
Llaneros FC |
|
|
| 10 |
Όντσε Κάλντας |
- |
|
| 11 |
Αγκουίλας |
|
|
| 12 |
Inter Bogota |
|
|
| 13 |
Κουκούτα |
5 - 1 |
|
| 14 |
Fortaleza CEIF |
|
|
| 15 |
Ντεπορτίβο Πάστο |
|
|
| 16 |
Αλιάντζα |
|
2 - 3 |
| 17 |
Τσίκο |
|
|
| 18 |
Ντεπ. Περέιρα |
|
1 - 3 |
| 19 |
Τζαγκουάρες Κόρντ. |
|
|
| 20 |
Τζούνιορ |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Όντσε Κάλντας |
Μπουκαραμάνγκα |
| Νίκες |
3 |
4 |
| Ισοπαλίες |
3 |
5 |
| Ήττες |
4 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
13 |
14 |
| Γκολ κατά |
12 |
8 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.30 |
1.56 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.20 |
0.89 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
70% |
89% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
90% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
60% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
70% |
78% |
| Πάνω 2.5 |
40% |
33% |
| Πάνω 3.5 |
20% |
33% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
3 |
| Ισοπαλίες |
0 |
2 |
| Ήττες |
2 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
7 |
8 |
| Γκολ κατά |
4 |
4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.75 |
1.60 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
0.80 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
80% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
75% |
60% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
60% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
60% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
40% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
40% |
Συνολικές στατιστικές για το Κατεγορία Πριμέρα Α
| Αγώνες (97) |
| Εντός έδρας νίκες |
38% |
| Ισοπαλίες |
33% |
| Εκτός έδρας νίκες |
29% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
51% |
| Γκολ (255) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.63 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.41 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.22 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
81% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
70% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
58% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
| Πάνω 2.5 |
48% |
| Πάνω 3.5 |
26% |
Όντσε Κάλντας επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-02 |
Inter Bogota
|
- |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-10-04 |
Inter Bogota
|
- |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-10-10 |
Όντσε Κάλντας
|
- |
Llaneros FC
|
|
2026-10-14 |
Μιλονάριος
|
- |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-10-18 |
Ιντεπ. Μέντελιν
|
- |
Όντσε Κάλντας
|
|
2026-10-25 |
Όντσε Κάλντας
|
- |
Ντεπ. Περέιρα
|
Μπουκαραμάνγκα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-05 |
Μπουκαραμάνγκα
|
- |
Τζούνιορ
|
|
2026-10-14 |
Μπουκαραμάνγκα
|
- |
Αγκουίλας
|
|
2026-10-17 |
Μπουκαραμάνγκα
|
- |
Αμέρικα ντε Κάλι
|
|
2026-10-24 |
Τσίκο
|
- |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2026-10-27 |
Σάντα Φε
|
- |
Μπουκαραμάνγκα
|
|
2026-10-31 |
Μπουκαραμάνγκα
|
- |
Ντεπορτίβο Πάστο
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.90 |
3.20 |
4.10 |
| Πιθανότητα |
33% |
28% |
39% |
|
X2 @ 1.91 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.22 |
1.91 |
| Πιθανότητα |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.91 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.36 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
74% |
26% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.36 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.65 |
| Πιθανότητα |
|
40% |
60% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.65 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.00 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
|
26% |
74% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.22 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.83 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-26 00:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!