Σέριε C - Γκρουπ Β - Ιταλία
Τετάρτη, 16.09.2026
17:30
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ostia |
| Εκτός έδρας: |
Ραβέννα |
| Απόσταση: |
298.6 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:30 (18:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.20 |
3.50 |
1.68 |
X2 |
|
|
|
2.00 |
1.20 |
| 14% |
43% |
43% |
1.20 |
|
|
|
25% |
75% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.60 |
|
|
|
1.80 |
1.88 |
|
|
|
3.00 |
1.34 |
| 74% |
26% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
23% |
77% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Ostia Mare Lido τελευταίοι 5 αγώνες
|
2026-09-13 |
Τόρες
|
3 - 2 |
Ostia Mare Lido
|
|
2026-09-05 |
Βις Πεζάρο
|
1 - 2 |
Ostia Mare Lido
|
|
2026-08-29 |
Ostia Mare Lido
|
1 - 2 |
Γκροσσέτο
|
|
2026-08-23 |
Περούτζια
|
1 - 0 |
Ostia Mare Lido
|
|
2026-08-16 |
Λατίνα
|
1 - 1 |
Ostia Mare Lido
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
3 |
|
4 |
3 |
1 |
| 20% |
20% |
60% |
|
80% |
60% |
20% |
Ραβέννα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-13 |
Ραβέννα
|
3 - 0 |
Περούτζια
|
|
2026-09-06 |
Πεσκάρα
|
0 - 0 |
Ραβέννα
|
|
2026-09-01 |
Ραβέννα
|
2 - 1 |
Forli
|
|
2026-08-29 |
Ραβέννα
|
3 - 1 |
Λατίνα
|
|
2026-08-24 |
Ρετζιάνα 1919
|
1 - 1 |
Ραβέννα
|
|
2026-08-09 |
Μπενεβέντο
|
5 - 3 |
Ραβέννα
|
|
2026-05-20 |
Ραβέννα
|
0 - 2 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2026-05-17 |
Σαλερνιτάνα
|
2 - 0 |
Ραβέννα
|
|
2026-05-13 |
Ραβέννα
|
1 - 1 |
Τσιταντέλα
|
|
2026-05-10 |
Τσιταντέλα
|
2 - 2 |
Ραβέννα
|
|
2026-04-18 |
Ραβέννα
|
1 - 0 |
Βις Πεζάρο
|
|
2026-04-12 |
Ποντεντέρα
|
0 - 1 |
Ραβέννα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
42% |
25% |
Βαθμολογία Σέριε C - Γκρουπ Β
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σπέτσια |
4 |
3 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
10 |
| 2 |
Ραβέννα |
4 |
2 |
2 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
8 |
| 3 |
Ρετζιάνα 1919 |
4 |
2 |
2 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
8 |
| 4 |
Γκροσσέτο |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
8 |
| 5 |
Guidonia |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 6 |
Forli |
4 |
2 |
1 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
7 |
| 7 |
Λιβόρνο |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
7 |
| 8 |
Περούτζια |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
7 |
| 9 |
Γκούμπιο |
4 |
2 |
0 |
2 |
8 |
8 |
0 |
6 |
| 10 |
Καμπομπάσο |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 11 |
Τόρες |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
6 |
| 12 |
Αταλάντα U23 |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
6 |
| 13 |
Πινέτο |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
3 |
0 |
5 |
| 14 |
Vado |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 15 |
Πεσκάρα |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
4 |
| 16 |
Λατίνα |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 17 |
Ostia Mare Lido |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
3 |
| 18 |
Πιανέζε |
4 |
0 |
2 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
2 |
| 19 |
Σαμπενεντέτεσε |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
1 |
| 20 |
Βις Πεζάρο |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ostia Mare Lido |
|
| Ραβέννα |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Ostia Mare Lido |
Ραβέννα |
| 1 |
Σπέτσια |
|
|
| 2 |
Ραβέννα |
|
- |
| 3 |
Ρετζιάνα 1919 |
|
1 - 1 |
| 4 |
Γκροσσέτο |
1 - 2 |
|
| 5 |
Guidonia |
|
|
| 6 |
Forli |
|
|
| 7 |
Λιβόρνο |
|
|
| 8 |
Περούτζια |
|
|
| 9 |
Γκούμπιο |
|
|
| 10 |
Καμπομπάσο |
|
|
| 11 |
Τόρες |
|
|
| 12 |
Αταλάντα U23 |
|
|
| 13 |
Πινέτο |
|
|
| 14 |
Vado |
|
|
| 15 |
Πεσκάρα |
|
0 - 0 |
| 16 |
Λατίνα |
|
|
| 17 |
Ostia Mare Lido |
- |
|
| 18 |
Πιανέζε |
|
|
| 19 |
Σαμπενεντέτεσε |
|
|
| 20 |
Βις Πεζάρο |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Ostia Mare Lido |
Ραβέννα |
| Νίκες |
1 |
2 |
| Ισοπαλίες |
0 |
2 |
| Ήττες |
3 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
5 |
7 |
| Γκολ κατά |
7 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.25 |
1.75 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.75 |
0.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
75% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
75% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
75% |
| Πάνω 2.5 |
75% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
25% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
2 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
1 |
1 |
| Γκολ κατά |
2 |
1 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
0.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.00 |
0.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
100% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε C - Γκρουπ Β
| Αγώνες (40) |
| Εντός έδρας νίκες |
60% |
| Ισοπαλίες |
25% |
| Εκτός έδρας νίκες |
15% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
11% |
| Γκολ (100) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.50 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.65 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.85 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
85% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
55% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
52% |
| Πάνω 1.5 |
72% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
| Πάνω 3.5 |
20% |
Ostia Mare Lido επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-20 |
Γκούμπιο
|
- |
Ostia Mare Lido
|
|
2026-09-27 |
Ostia Mare Lido
|
- |
Forli
|
|
2026-10-04 |
Λατίνα
|
- |
Ostia Mare Lido
|
|
2026-10-10 |
Ostia Mare Lido
|
- |
Πιανέζε
|
|
2026-10-18 |
Πεσκάρα
|
- |
Ostia Mare Lido
|
|
2026-10-23 |
Ostia Mare Lido
|
- |
Vado
|
Ραβέννα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-20 |
Αταλάντα U23
|
- |
Ραβέννα
|
|
2026-09-27 |
Ραβέννα
|
- |
Γκούμπιο
|
|
2026-10-04 |
Πιανέζε
|
- |
Ραβέννα
|
|
2026-10-11 |
Ραβέννα
|
- |
Καμπομπάσο
|
|
2026-10-18 |
Ραβέννα
|
- |
Σπέτσια
|
|
2026-10-24 |
Βις Πεζάρο
|
- |
Ραβέννα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.20 |
3.50 |
1.68 |
| Πιθανότητα |
14% |
43% |
43% |
|
X2 @ 1.20 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.00 |
1.20 |
| Πιθανότητα |
25% |
75% |
|
X2 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.25 |
3.60 |
| Πιθανότητα |
|
74% |
26% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
1.88 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.80 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.00 |
1.34 |
| Πιθανότητα |
|
23% |
77% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.34 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Ναι @ 1.75 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-16 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!