Σέριε Γ - Όμιλος B - Βραζιλία
Κυριακή, 20.09.2026
22:30
Παϊσαντού
Inter Limeira SP
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Belem |
| Εκτός έδρας: |
Limeira |
| Απόσταση: |
2 350.3 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Curuzu
|
| Χωρητικότητα: |
16 200 (12 000) |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
22:30 (18:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.90 |
3.10 |
3.70 |
1 |
|
|
|
1.24 |
1.78 |
| 39% |
33% |
28% |
1.90 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.35 |
2.90 |
|
|
|
2.10 |
1.63 |
|
|
|
3.75 |
1.23 |
| 69% |
31% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
24% |
76% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2026-06-14 |
Παϊσαντού
|
1 - 2 |
Inter Limeira SP
|
Παϊσαντού τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-13 |
Ferroviaria SP
|
1 - 0 |
Παϊσαντού
|
|
2026-09-07 |
Παϊσαντού
|
1 - 2 |
Μπρούσκε
|
|
2026-08-29 |
Παϊσαντού
|
0 - 1 |
Maringa PR
|
|
2026-08-22 |
Ιτουάνο
|
0 - 1 |
Παϊσαντού
|
|
2026-08-18 |
Ferroviaria SP
|
4 - 0 |
Παϊσαντού
|
|
2026-08-11 |
Παϊσαντού
|
2 - 1 |
Κονφιάνκα
|
|
2026-07-27 |
Αμαζόνας
|
2 - 1 |
Παϊσαντού
|
|
2026-07-12 |
Παϊσαντού
|
3 - 2 |
Γκουαρανί
|
|
2026-07-05 |
Υπιράνγκα
|
1 - 0 |
Παϊσαντού
|
|
2026-06-27 |
Παϊσαντού
|
1 - 3 |
Σάντα Κρουζ
|
|
2026-06-21 |
Maranhao MA
|
0 - 1 |
Παϊσαντού
|
|
2026-06-14 |
Παϊσαντού
|
1 - 2 |
Inter Limeira SP
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
0 |
8 |
|
7 |
7 |
3 |
| 33% |
0% |
67% |
|
58% |
58% |
25% |
Inter Limeira SP τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-13 |
Μπρούσκε
|
2 - 2 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-09-05 |
Inter Limeira SP
|
3 - 3 |
Ferroviaria SP
|
|
2026-08-29 |
Caxias RS
|
0 - 0 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-08-23 |
Inter Limeira SP
|
0 - 0 |
Φιγκεϊρένσε
|
|
2026-08-15 |
Μπρούσκε
|
3 - 2 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-08-08 |
Inter Limeira SP
|
2 - 0 |
Βόλτα Ρεντόντα
|
|
2026-07-28 |
Γκουαρανί
|
3 - 1 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-07-12 |
Inter Limeira SP
|
1 - 0 |
Αμαζόνας
|
|
2026-07-04 |
Maranhao MA
|
0 - 1 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-06-27 |
Inter Limeira SP
|
2 - 2 |
Maringa PR
|
|
2026-06-21 |
Ferroviaria SP
|
2 - 0 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-06-14 |
Παϊσαντού
|
1 - 2 |
Inter Limeira SP
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
8 |
6 |
5 |
| 33% |
42% |
25% |
|
67% |
50% |
42% |
Βαθμολογία Σέριε Γ - Όμιλος B
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Maringa PR |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 2 |
Σάντα Κρουζ |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 3 |
Φλορέστα |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 4 |
Μποταφόγκο PB |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
|
| 1 |
Μπρούσκε |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 1 |
Ferroviaria SP |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 3 |
Inter Limeira SP |
2 |
0 |
2 |
0 |
5 |
5 |
0 |
2 |
| 4 |
Παϊσαντού |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Παϊσαντού |
|
| Inter Limeira SP |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Παϊσαντού |
Inter Limeira SP |
| 1 |
Maringa PR |
|
|
| 2 |
Σάντα Κρουζ |
|
|
| 3 |
Φλορέστα |
|
|
| 4 |
Μποταφόγκο PB |
|
|
|
| 1 |
Μπρούσκε |
1 - 2 |
2 - 2 |
| 1 |
Ferroviaria SP |
|
|
| 3 |
Inter Limeira SP |
|
- |
| 4 |
Παϊσαντού |
- |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Παϊσαντού |
Inter Limeira SP |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
2 |
| Ήττες |
2 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
1 |
5 |
| Γκολ κατά |
3 |
5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.50 |
2.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.50 |
2.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
50% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
100% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
1 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
1 |
2 |
| Γκολ κατά |
2 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.00 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
100% |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Γ - Όμιλος B
| Αγώνες (9) |
| Εντός έδρας νίκες |
33% |
| Ισοπαλίες |
22% |
| Εκτός έδρας νίκες |
44% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
16% |
| Γκολ (20) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.22 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.11 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.11 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
33% |
| Πάνω 1.5 |
44% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
| Πάνω 3.5 |
22% |
Παϊσαντού επόμενοι 3 αγώνες
|
2026-09-26 |
Inter Limeira SP
|
- |
Παϊσαντού
|
|
2026-10-03 |
Παϊσαντού
|
- |
Ferroviaria SP
|
|
2026-10-11 |
Μπρούσκε
|
- |
Παϊσαντού
|
Inter Limeira SP επόμενοι 3 αγώνες
|
2026-09-26 |
Inter Limeira SP
|
- |
Παϊσαντού
|
|
2026-10-03 |
Inter Limeira SP
|
- |
Μπρούσκε
|
|
2026-10-11 |
Ferroviaria SP
|
- |
Inter Limeira SP
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.90 |
3.10 |
3.70 |
| Πιθανότητα |
39% |
33% |
28% |
|
1 @ 1.90 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.24 |
1.78 |
| Πιθανότητα |
66% |
34% |
|
1X @ 1.24 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.35 |
2.90 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.35 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.63 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.75 |
1.23 |
| Πιθανότητα |
|
24% |
76% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.23 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.90 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Όχι @ 1.80 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-20 20:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!