Σούπερ Λίγκα - Ινδονησία
Σάββατο, 12.09.2026
09:30
Περσίγια Τζακάρτα
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Τζακάρτα |
| Εκτός έδρας: |
Bandung |
| Απόσταση: |
114.8 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
09:30 (15:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.20 |
3.00 |
12 |
|
|
|
1.33 |
1.65 |
| 36% |
32% |
32% |
1.30 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.26 |
3.50 |
|
|
|
1.82 |
1.85 |
|
|
|
3.10 |
1.32 |
| 60% |
40% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
42% |
58% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-08-04 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
2 - 1 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-05-10 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
1 - 2 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2026-01-11 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
1 - 0 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2025-02-16 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
2 - 2 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2024-09-23 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
2 - 0 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2024-03-09 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
2 - 1 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2023-09-02 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
1 - 1 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2023-03-31 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
2 - 0 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2023-01-11 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
1 - 0 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2022-03-01 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
0 - 2 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2021-11-20 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
0 - 1 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2019-10-28 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
2 - 0 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
9 |
4 |
1 |
| 17% |
17% |
67% |
|
75% |
33% |
8% |
Περσίγια Τζακάρτα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-05 |
Μπόρνεο
|
0 - 1 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-08-29 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
4 - 0 |
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
|
2026-08-06 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
3 - 1 |
Αρέμα
|
|
2026-08-04 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
2 - 1 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-08-01 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
4 - 1 |
ΠΣΜΣ Μεντάν
|
|
2026-07-29 |
Πορτ Μπανγκόκ
|
2 - 2 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-07-26 |
Περσεμπάγια
|
1 - 0 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-05-23 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
3 - 0 |
Σέμεν Παντάνγκ
|
|
2026-05-16 |
Περσίκ Κεντίρι
|
1 - 3 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-05-10 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
1 - 2 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2026-05-04 |
Persijap Jepara
|
0 - 2 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-04-27 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
4 - 0 |
Πέρσις Σόλο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
9 |
6 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
75% |
50% |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
3 - 1 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2026-08-18 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
3 - 2 |
Μπαλί Γιουνάιτεντ
|
|
2026-08-06 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
1 - 1 |
Περσεμπάγια
|
|
2026-08-04 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
2 - 1 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-07-31 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
1 - 0 |
Ταμπάινς
|
|
2026-07-28 |
Μπρουνέι DPMM
|
0 - 1 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2026-07-25 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
1 - 0 |
Αρέμα
|
|
2026-05-23 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
0 - 0 |
Persijap Jepara
|
|
2026-05-17 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
1 - 2 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2026-05-10 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
1 - 2 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2026-05-04 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
1 - 0 |
PSIM Yogyakarta
|
|
2026-04-30 |
Μπαγιάνγκαρα
|
2 - 4 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
7 |
6 |
3 |
| 83% |
17% |
0% |
|
58% |
50% |
25% |
Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ντέβα Γιουνάιτεντ |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 2 |
Αρέμα |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 3 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
Μαντούρα Γιουν. |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Μπαλί Γιουνάιτεντ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Περσίκ Κεντίρι |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Περσίγια Τζακάρτα |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Μπαγιάνγκαρα |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
3 |
0 |
2 |
| 9 |
Περσεμπάγια |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
Περσίτα |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
PSIM Yogyakarta |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Garudayaksa |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 13 |
Σλίμαν |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 14 |
Μπόρνεο |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
ΠΣΜ Μακασάρ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 16 |
Persijap Jepara |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 17 |
Java United |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
-1 |
| 18 |
Isenmulang |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
-2 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Περσίγια Τζακάρτα |
|
| Πέρσιμπ Μπαντούνγκ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Περσίγια Τζακάρτα |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
1 |
3 |
| Γκολ κατά |
0 |
1 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
3.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.00 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
0% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
0% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
100% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
0 |
0 |
| Γκολ κατά |
0 |
0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.00 |
0.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.00 |
0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
0% |
0% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
0% |
0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
0% |
| Πάνω 1.5 |
0% |
0% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα
| Αγώνες (11) |
| Εντός έδρας νίκες |
36% |
| Ισοπαλίες |
36% |
| Εκτός έδρας νίκες |
27% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
4% |
| Γκολ (27) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.45 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.45 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.00 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
73% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
82% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
55% |
| Πάνω 1.5 |
82% |
| Πάνω 2.5 |
36% |
| Πάνω 3.5 |
27% |
Περσίγια Τζακάρτα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-19 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
- |
Java United
|
|
2026-10-10 |
PSIM Yogyakarta
|
- |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-10-17 |
Περσίτα
|
- |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2026-10-21 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
- |
Αρέμα
|
|
2026-10-26 |
Περσίγια Τζακάρτα
|
- |
Περσίκ Κεντίρι
|
|
2026-10-31 |
Ντέβα Γιουνάιτεντ
|
- |
Περσίγια Τζακάρτα
|
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-16 |
Σεούλ
|
- |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2026-09-20 |
Persijap Jepara
|
- |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2026-10-08 |
Πορτ Μπανγκόκ
|
- |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2026-10-11 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
- |
Ντέβα Γιουνάιτεντ
|
|
2026-10-14 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
- |
Βιεττελ
|
|
2026-10-18 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
- |
Περσίκ Κεντίρι
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.10 |
3.20 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
36% |
32% |
32% |
|
12 @ 1.30 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.33 |
1.65 |
| Πιθανότητα |
57% |
43% |
|
1X @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.26 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.26 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.82 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
|
45% |
55% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.85 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.10 |
1.32 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.32 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.68 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Ναι @ 1.68 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-12 08:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!