Ντιβίζιον 1 - Βόρειος - Σουηδία
Σάββατο, 03.10.2026
15:00
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Pitea |
| Εκτός έδρας: |
Karlstad |
| Απόσταση: |
776.8 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:00 (16:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.50 |
3.80 |
1.57 |
2 |
|
|
|
2.20 |
1.17 |
| 23% |
28% |
49% |
1.57 |
|
|
|
31% |
69% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.10 |
|
|
|
1.65 |
2.05 |
|
|
|
2.65 |
1.42 |
| 81% |
19% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
33% |
67% |
Τελευταίες 9 απευθείας αγώνες
|
2026-04-06 |
Κάρλσταντ
|
2 - 1 |
Πιτέα
|
|
2024-08-04 |
Πιτέα
|
0 - 6 |
Κάρλσταντ
|
|
2024-07-01 |
Κάρλσταντ
|
6 - 0 |
Πιτέα
|
|
2023-09-03 |
Κάρλσταντ
|
1 - 2 |
Πιτέα
|
|
2023-07-29 |
Πιτέα
|
1 - 2 |
Κάρλσταντ
|
|
2022-09-03 |
Πιτέα
|
2 - 1 |
Κάρλσταντ
|
|
2022-04-24 |
Κάρλσταντ
|
3 - 1 |
Πιτέα
|
|
2021-10-24 |
Πιτέα
|
1 - 2 |
Κάρλσταντ
|
|
2021-06-06 |
Κάρλσταντ
|
3 - 1 |
Πιτέα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
0 |
7 |
|
9 |
9 |
4 |
| 22% |
0% |
78% |
|
100% |
100% |
44% |
Πιτέα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-27 |
Ασιρίσκα
|
1 - 2 |
Πιτέα
|
|
2026-09-20 |
Πιτέα
|
3 - 1 |
Jarfalla
|
|
2026-09-16 |
Πιτέα
|
0 - 2 |
Ουμέα
|
|
2026-09-13 |
Εσκιλστούνα
|
1 - 0 |
Πιτέα
|
|
2026-09-06 |
Πιτέα
|
3 - 0 |
Karlbergs BK
|
|
2026-08-30 |
FBK Karlstad
|
4 - 3 |
Πιτέα
|
|
2026-08-23 |
Χάμαρμπι ТΦΦ
|
1 - 1 |
Πιτέα
|
|
2026-08-20 |
Πιτέα
|
0 - 3 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
|
2026-08-16 |
Πιτέα
|
1 - 1 |
Βάσαλουντ
|
|
2026-08-09 |
Arlanda
|
0 - 0 |
Πιτέα
|
|
2026-08-01 |
Πιτέα
|
0 - 2 |
Γκέφλε
|
|
2026-06-24 |
Karlbergs BK
|
3 - 1 |
Πιτέα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
6 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
50% |
25% |
Κάρλσταντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-27 |
Κάρλσταντ
|
1 - 1 |
Karlbergs BK
|
|
2026-09-19 |
Enkopings SK
|
2 - 2 |
Κάρλσταντ
|
|
2026-09-16 |
Κάρλσταντ
|
0 - 0 |
FBK Karlstad
|
|
2026-09-12 |
Στόκσουντ
|
2 - 1 |
Κάρλσταντ
|
|
2026-09-05 |
Κάρλσταντ
|
1 - 2 |
Εσκιλστούνα
|
|
2026-08-29 |
Γκέφλε
|
2 - 2 |
Κάρλσταντ
|
|
2026-08-22 |
Σολεντούνα
|
2 - 1 |
Κάρλσταντ
|
|
2026-08-18 |
Κάρλσταντ
|
0 - 2 |
Σαντβίκενς
|
|
2026-08-15 |
Κάρλσταντ
|
0 - 2 |
Ασιρίσκα
|
|
2026-08-08 |
Jarfalla
|
1 - 4 |
Κάρλσταντ
|
|
2026-08-02 |
Κάρλσταντ
|
2 - 1 |
Enkopings SK
|
|
2026-06-27 |
Arlanda
|
1 - 0 |
Κάρλσταντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
7 |
3 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
58% |
25% |
Βαθμολογία Ντιβίζιον 1 - Βόρειος
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Στόκχολμ Ιντερ. |
24 |
17 |
3 |
4 |
57 |
20 |
+37 |
54 |
| 2 |
Εσκιλστούνα |
24 |
14 |
4 |
6 |
45 |
32 |
+13 |
46 |
| 3 |
Χάμαρμπι ТΦΦ |
24 |
13 |
6 |
5 |
50 |
23 |
+27 |
45 |
| 4 |
Arlanda |
24 |
13 |
6 |
5 |
42 |
27 |
+15 |
45 |
| 5 |
FBK Karlstad |
24 |
12 |
6 |
6 |
39 |
33 |
+6 |
42 |
| 6 |
Κάρλσταντ |
24 |
11 |
7 |
6 |
36 |
24 |
+12 |
40 |
| 7 |
Enkopings SK |
24 |
12 |
3 |
9 |
37 |
40 |
-3 |
39 |
| 8 |
Ασιρίσκα |
24 |
9 |
5 |
10 |
43 |
42 |
+1 |
32 |
| 9 |
Karlbergs BK |
25 |
9 |
5 |
11 |
33 |
41 |
-8 |
32 |
| 10 |
Γκέφλε |
24 |
9 |
3 |
12 |
29 |
42 |
-13 |
30 |
| 11 |
Ουμέα |
24 |
8 |
5 |
11 |
32 |
40 |
-8 |
29 |
| 12 |
Βάσαλουντ |
24 |
7 |
6 |
11 |
35 |
48 |
-13 |
27 |
| 13 |
Σολεντούνα |
25 |
5 |
9 |
11 |
24 |
36 |
-12 |
24 |
| 14 |
Πιτέα |
24 |
5 |
6 |
13 |
29 |
45 |
-16 |
21 |
| 15 |
Jarfalla |
24 |
5 |
3 |
16 |
32 |
54 |
-22 |
18 |
| 16 |
Στόκσουντ |
24 |
3 |
5 |
16 |
44 |
60 |
-16 |
14 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Πιτέα |
|
| Κάρλσταντ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Πιτέα |
Κάρλσταντ |
| 1 |
Στόκχολμ Ιντερ. |
2 - 2 |
0 - 1 |
| 2 |
Εσκιλστούνα |
2 - 2 |
0 - 2 |
| 3 |
Χάμαρμπι ТΦΦ |
1 - 4 |
|
| 4 |
Arlanda |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 5 |
FBK Karlstad |
1 - 5 |
2 - 3 |
| 6 |
Κάρλσταντ |
|
- |
| 7 |
Enkopings SK |
0 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Ασιρίσκα |
0 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Karlbergs BK |
3 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Γκέφλε |
0 - 2 |
2 - 2 |
| 11 |
Ουμέα |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Βάσαλουντ |
1 - 1 |
|
| 13 |
Σολεντούνα |
|
2 - 1 |
| 14 |
Πιτέα |
- |
|
| 15 |
Jarfalla |
3 - 1 |
1 - 4 |
| 16 |
Στόκσουντ |
|
2 - 1 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Πιτέα |
Κάρλσταντ |
| Νίκες |
5 |
11 |
| Ισοπαλίες |
6 |
7 |
| Ήττες |
13 |
6 |
| Γκολ υπέρ |
29 |
36 |
| Γκολ κατά |
45 |
24 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.21 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.88 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
75% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
92% |
62% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
62% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
88% |
75% |
| Πάνω 2.5 |
58% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
25% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
5 |
| Ισοπαλίες |
3 |
4 |
| Ήττες |
7 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
14 |
20 |
| Γκολ κατά |
25 |
14 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.17 |
1.67 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.08 |
1.17 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
83% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
92% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
58% |
58% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
75% |
| Πάνω 2.5 |
58% |
58% |
| Πάνω 3.5 |
42% |
42% |
Συνολικές στατιστικές για το Ντιβίζιον 1 - Βόρειος
| Αγώνες (193) |
| Εντός έδρας νίκες |
40% |
| Ισοπαλίες |
21% |
| Εκτός έδρας νίκες |
38% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
80% |
| Γκολ (607) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.15 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.51 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.63 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
74% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
76% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
56% |
| Πάνω 1.5 |
82% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
Πιτέα επόμενοι 5 αγώνες
|
2026-10-11 |
Γκέφλε
|
- |
Πιτέα
|
|
2026-10-18 |
Πιτέα
|
- |
Σολεντούνα
|
|
2026-10-25 |
Enkopings SK
|
- |
Πιτέα
|
|
2026-11-01 |
Πιτέα
|
- |
Στόκσουντ
|
|
2026-11-08 |
Στόκχολμ Ιντερ.
|
- |
Πιτέα
|
Κάρλσταντ επόμενοι 5 αγώνες
|
2026-10-10 |
Κάρλσταντ
|
- |
Arlanda
|
|
2026-10-18 |
Χάμαρμπι ТΦΦ
|
- |
Κάρλσταντ
|
|
2026-10-24 |
Κάρλσταντ
|
- |
Στόκχολμ Ιντερ.
|
|
2026-11-01 |
Βάσαλουντ
|
- |
Κάρλσταντ
|
|
2026-11-08 |
Κάρλσταντ
|
- |
Ουμέα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.50 |
3.80 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
23% |
28% |
49% |
|
2 @ 1.57 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.20 |
1.17 |
| Πιθανότητα |
31% |
69% |
|
X2 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.10 |
| Πιθανότητα |
|
81% |
19% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.65 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.65 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.65 |
1.42 |
| Πιθανότητα |
|
33% |
67% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.42 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.71 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Ναι @ 1.71 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-03 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!