Λίγα Νασιονάλ - Ονδούρα

Κυριακή, 30.08.2026
00:15
Πλατένσε

Πλατένσε

Atl. Independiente

Atl. Independiente

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Πουέρτο Κορτέζ
Εκτός έδρας: Siguatepeque
Απόσταση: 137.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Excelsior
Χωρητικότητα: 13 500 (7 900)
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 00:15 (17:15 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.10 3.20 3.00 1X 1.33 1.65
37% 32% 31% 1.33 59% 41%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.20 1.95 1.75 3.40 1.27
86% 14% 37% 63% 15% 85%

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Πλατένσε τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-23 Dep. Choloma 2 - 0 Πλατένσε
2026-08-15 Τζένεσις 3 - 0 Πλατένσε
2026-08-08 Πλατένσε 1 - 1 Μάραθον
2026-08-01 Πλατένσε 0 - 3 Ρεάλ Εσπάνα
2026-05-01 Ολίμπια 4 - 0 Πλατένσε
2026-04-26 Πλατένσε 1 - 0 Ολάντσο
2026-04-23 Ρεάλ Εσπάνα 2 - 0 Πλατένσε
2026-04-19 Πλατένσε 4 - 1 Λόμπος ΟΠΝΦΜ
2026-04-16 Τζουτικάλπα 1 - 1 Πλατένσε
2026-04-08 Πλατένσε 0 - 1 Τζένεσις
2026-04-05 Πλατένσε 3 - 1 Μάραθον
2026-04-02 Dep. Choloma 1 - 0 Πλατένσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 9 5 3
25% 17% 58% 75% 42% 25%

Atl. Independiente τελευταίοι 4 αγώνες

2026-08-22 Atl. Independiente 1 - 1 Τζένεσις
2026-08-16 Ρεάλ Εσπάνα 1 - 1 Atl. Independiente
2026-08-10 Atl. Independiente 2 - 1 Dep. Choloma
2026-08-04 Μάραθον 1 - 0 Atl. Independiente
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 2 1 3 1 0
25% 50% 25% 75% 25% 0%

Βαθμολογία Λίγα Νασιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ολίμπια 4 3 1 0 9 3 +6 10
2 Ρεάλ Εσπάνα 4 2 2 0 7 2 +5 8
3 Μάραθον 4 2 2 0 4 2 +2 8
3 Ολάντσο 4 2 2 0 4 2 +2 8
5 Estrella Roja 4 2 1 1 9 5 +4 7
6 Τζένεσις 4 2 1 1 6 3 +3 7
7 Μοτάγκουα 4 2 0 2 8 6 +2 6
8 Atl. Independiente 4 1 2 1 4 4 0 5
9 Dep. Choloma 4 1 0 3 3 5 -2 3
10 Λόμπος ΟΠΝΦΜ 4 0 2 2 4 9 -5 2
11 Πλατένσε 4 0 1 3 1 9 -8 1
12 Τζουτικάλπα 4 0 0 4 3 12 -9 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Πλατένσε     
Atl. Independiente     
Εντός έδρας     
Εκτός έδρας     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Πλατένσε Atl. Independiente
1 Ολίμπια    
2 Ρεάλ Εσπάνα 0 - 3 1 - 1
3 Μάραθον 1 - 1 1 - 0
3 Ολάντσο    
5 Estrella Roja    
6 Τζένεσις    
7 Μοτάγκουα    
8 Atl. Independiente   -
9 Dep. Choloma    
10 Λόμπος ΟΠΝΦΜ    
11 Πλατένσε -  
12 Τζουτικάλπα    

Στατιστικά ομάδας

  Πλατένσε Atl. Independiente
Νίκες 0 1
Ισοπαλίες 1 2
Ήττες 3 1
Γκολ υπέρ 1 4
Γκολ κατά 9 4
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.25 1.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 2.25 1.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 25% 75%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 100% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 25% 75%
Πάνω 1.5 100% 75%
Πάνω 2.5 50% 25%
Πάνω 3.5 0% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 1 1
Ήττες 1 1
Γκολ υπέρ 1 1
Γκολ κατά 4 2
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.50 0.50
Μέσος γκολ που δέχτηκε 2.00 1.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 50% 50%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 100% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50% 50%
Πάνω 1.5 100% 50%
Πάνω 2.5 50% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Λίγα Νασιονάλ

Αγώνες   (24)
Εντός έδρας νίκες 46%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 25%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 18%
Γκολ   (62)
Γκολ ανά αγώνα 2.58
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.50
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.08
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 83%
Πάνω 2.5 38%
Πάνω 3.5 21%

Πλατένσε επόμενοι αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Atl. Independiente επόμενοι αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.10 3.20 3.00
Πιθανότητα 37% 32% 31%
1X @ 1.33
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.33 1.65
Πιθανότητα 59% 41%
1X @ 1.33
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.30 3.20
Πιθανότητα   86% 14%
Πάνω 1.5 @ 1.30
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.95 1.75
Πιθανότητα   37% 63%
Κάτω 2.5 @ 1.75
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.40 1.27
Πιθανότητα   15% 85%
Κάτω 3.5 @ 1.27
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.77 1.93
Πιθανότητα   50% 50%
Ναι @ 1.77

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-08-28 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!