3. Λίγκα - Γερμανία
Παρασκευή, 09.10.2026
18:00
3 - 3
(2 - 0, 1 - 3)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Munster |
| Εκτός έδρας: |
Essen |
| Απόσταση: |
70.8 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Preussenstadion
|
| Χωρητικότητα: |
15 050 (3 000) |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.40 |
3.40 |
1.85 |
X2 |
|
|
|
1.80 |
1.29 |
| 25% |
43% |
32% |
1.29 |
|
|
|
43% |
57% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.62 |
2.25 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 79% |
21% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
36% |
64% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
|
2024-01-28 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
2 - 1 |
Έσεν
|
|
2023-08-27 |
Έσεν
|
1 - 0 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
Πρόισεν Μούνστερ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-20 |
Μάνχαϊμ
|
2 - 0 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2026-09-16 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
3 - 3 |
Σααρμπρίκεν
|
|
2026-09-13 |
Stuttgart II
|
1 - 2 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2026-09-05 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
2 - 1 |
Χαβέλσε
|
|
2026-08-30 |
Βικτόρια Κολωνίας
|
4 - 1 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2026-08-21 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
1 - 2 |
Καρλσρούη
|
|
2026-08-15 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
1 - 1 |
Ινγκολστάντ
|
|
2026-08-08 |
Βέχεν
|
1 - 3 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2026-08-01 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
1 - 2 |
Σαουθάμπτον
|
|
2026-05-17 |
Έλβερσμπεργκ
|
3 - 0 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2026-05-10 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
1 - 1 |
Ντάρμσταντ
|
|
2026-05-03 |
Αννόβερο
|
3 - 3 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
12 |
9 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
100% |
75% |
33% |
Έσεν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-20 |
Έσεν
|
1 - 1 |
Χάνσα Ρόστοκ
|
|
2026-09-16 |
Μάνχαϊμ
|
1 - 2 |
Έσεν
|
|
2026-09-12 |
Έσεν
|
6 - 2 |
Βούρτζμπεργκερ Κ.
|
|
2026-09-05 |
Έσεν
|
1 - 0 |
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
2026-08-29 |
Βέχεν
|
0 - 0 |
Έσεν
|
|
2026-08-23 |
Έσεν
|
2 - 0 |
Σαν Πάουλι
|
|
2026-08-15 |
Έσεν
|
1 - 0 |
Χαβέλσε
|
|
2026-08-09 |
Σααρμπρίκεν
|
5 - 2 |
Έσεν
|
|
2026-08-01 |
Μπάγερ Λεβ.
|
3 - 0 |
Έσεν
|
|
2026-07-25 |
Έσεν
|
1 - 2 |
Γκλάντμπαχ
|
|
2026-07-17 |
Ριντ
|
3 - 0 |
Έσεν
|
|
2026-05-26 |
Γκρόιτερ Φιρτ
|
2 - 0 |
Έσεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
17% |
Βαθμολογία 3. Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ντούισμπουργκ |
7 |
6 |
0 |
1 |
19 |
7 |
+12 |
18 |
| 2 |
Βικτόρια Κολωνίας |
7 |
5 |
0 |
2 |
19 |
9 |
+10 |
15 |
| 3 |
Έσεν |
7 |
4 |
2 |
1 |
13 |
9 |
+4 |
14 |
| 4 |
Σααρμπρίκεν |
7 |
4 |
1 |
2 |
19 |
12 |
+7 |
13 |
| 5 |
Hoffenheim II |
7 |
4 |
1 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
13 |
| 6 |
Χάνσα Ρόστοκ |
7 |
3 |
3 |
1 |
15 |
15 |
0 |
12 |
| 7 |
Alemannia Aachen |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
11 |
| 8 |
Πρόισεν Μούνστερ |
7 |
3 |
2 |
2 |
12 |
13 |
-1 |
11 |
| 9 |
Μάνχαϊμ |
7 |
3 |
1 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
10 |
| 10 |
Φορτ. Ντίσελντορφ |
7 |
3 |
1 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
10 |
| 11 |
Βερλ |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
10 |
| 12 |
Φορτούνα Κολωνίας |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
8 |
0 |
9 |
| 13 |
Σόν. Γκρόσασπακ |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
8 |
| 14 |
Ινγκολστάντ |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 15 |
Stuttgart II |
7 |
2 |
1 |
4 |
12 |
15 |
-3 |
7 |
| 16 |
Βούρτζμπεργκερ Κ. |
7 |
2 |
1 |
4 |
11 |
15 |
-4 |
7 |
| 17 |
Μέπεν |
7 |
2 |
0 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
6 |
| 18 |
Ρέγκενσμπουργκ |
7 |
1 |
2 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
5 |
| 19 |
Βέχεν |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
13 |
-8 |
5 |
| 20 |
Χαβέλσε |
7 |
1 |
1 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
4 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Πρόισεν Μούνστερ |
|
| Έσεν |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Πρόισεν Μούνστερ |
Έσεν |
| 1 |
Ντούισμπουργκ |
|
|
| 2 |
Βικτόρια Κολωνίας |
|
|
| 3 |
Έσεν |
|
- |
| 4 |
Σααρμπρίκεν |
3 - 3 |
5 - 2 |
| 5 |
Hoffenheim II |
|
|
| 6 |
Χάνσα Ρόστοκ |
|
|
| 7 |
Alemannia Aachen |
|
|
| 8 |
Πρόισεν Μούνστερ |
- |
|
| 9 |
Μάνχαϊμ |
|
1 - 2 |
| 10 |
Φορτ. Ντίσελντορφ |
|
|
| 11 |
Βερλ |
|
|
| 12 |
Φορτούνα Κολωνίας |
|
|
| 13 |
Σόν. Γκρόσασπακ |
|
|
| 14 |
Ινγκολστάντ |
1 - 1 |
|
| 15 |
Stuttgart II |
|
|
| 16 |
Βούρτζμπεργκερ Κ. |
|
|
| 17 |
Μέπεν |
|
|
| 18 |
Ρέγκενσμπουργκ |
|
|
| 19 |
Βέχεν |
|
0 - 0 |
| 20 |
Χαβέλσε |
2 - 1 |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Πρόισεν Μούνστερ |
Έσεν |
| Νίκες |
3 |
4 |
| Ισοπαλίες |
2 |
2 |
| Ήττες |
2 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
12 |
13 |
| Γκολ κατά |
13 |
9 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.71 |
1.86 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.86 |
1.29 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
86% |
86% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
57% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
86% |
57% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
57% |
| Πάνω 2.5 |
71% |
43% |
| Πάνω 3.5 |
43% |
29% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
2 |
1 |
| Ήττες |
0 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
6 |
4 |
| Γκολ κατά |
5 |
6 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.00 |
1.33 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.67 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
67% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το 3. Λίγκα
| Αγώνες (70) |
| Εντός έδρας νίκες |
41% |
| Ισοπαλίες |
20% |
| Εκτός έδρας νίκες |
39% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
18% |
| Γκολ (229) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.27 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.69 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.59 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
84% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
76% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
63% |
| Πάνω 1.5 |
80% |
| Πάνω 2.5 |
66% |
| Πάνω 3.5 |
39% |
Πρόισεν Μούνστερ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-14 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
- |
Φορτ. Ντίσελντορφ
|
|
2026-10-17 |
Σόν. Γκρόσασπακ
|
- |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2026-10-25 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
- |
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
2026-11-01 |
Alemannia Aachen
|
- |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2026-11-07 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
- |
Ντούισμπουργκ
|
|
2026-11-21 |
Hoffenheim II
|
- |
Πρόισεν Μούνστερ
|
Έσεν επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-13 |
Έσεν
|
- |
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
2026-10-17 |
Ινγκολστάντ
|
- |
Έσεν
|
|
2026-10-23 |
Έσεν
|
- |
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
2026-11-01 |
Σόν. Γκρόσασπακ
|
- |
Έσεν
|
|
2026-11-07 |
Έσεν
|
- |
Alemannia Aachen
|
|
2026-11-21 |
Βερλ
|
- |
Έσεν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.40 |
3.40 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
25% |
43% |
32% |
|
X2 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.80 |
1.29 |
| Πιθανότητα |
43% |
57% |
|
X2 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.18 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.50 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
|
36% |
64% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.50 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.38 |
| Πιθανότητα |
|
68% |
32% |
|
Ναι @ 1.53 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-09 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!