Πέρσα λίχα - Ουκρανία

Κυριακή, 26.07.2026
12:00
Probiy Horodenka

Probiy Horodenka

Ινουλέτς

Ινουλέτς

2 - 2
(0 - 0,  2 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Horodenka
Εκτός έδρας: Petrove
Απόσταση: 573.3 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 12:00 (14:00 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.25 2.95 2.95 1X 1.34 1.57
36% 33% 31% 1.34 57% 43%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.35 2.95 2.10 1.63 3.80 1.23
26% 74% 13% 87% 15% 85%

Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες

2026-05-03 Ινουλέτς 3 - 1 Probiy Horodenka
2025-10-12 Probiy Horodenka 0 - 1 Ινουλέτς

Probiy Horodenka τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-01 Probiy Horodenka 0 - 3 Πρικαρπάτια
2026-05-23 Βικτόρια 0 - 1 Probiy Horodenka
2026-05-17 ΦΣΚ Μαριούπολ 0 - 0 Probiy Horodenka
2026-05-10 Probiy Horodenka 1 - 0 Αχρομπίζνες Βόλ.
2026-05-03 Ινουλέτς 3 - 1 Probiy Horodenka
2026-04-25 Probiy Horodenka 3 - 1 Μέταλουργκ Ζαπορίζια
2026-04-18 Τσερνομόρετς Οδ. 1 - 0 Probiy Horodenka
2026-04-12 Probiy Horodenka 1 - 0 UCSA Tarasivka
2026-04-08 Βόρσκλα Πολτάβα 0 - 2 Probiy Horodenka
2026-04-03 Probiy Horodenka 3 - 0 Ποντίλια Κμελνίτσκι
2026-03-29 Νίβα Τερνόπιλ 0 - 0 Probiy Horodenka
2026-03-22 Probiy Horodenka 1 - 2 Μέταλιστ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 6 5 2
50% 17% 33% 50% 42% 17%

Ινουλέτς τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-01 Ινουλέτς 1 - 3 Λίβγι Μπέρεγκ
2026-05-23 Τσερνίχιφ 1 - 2 Ινουλέτς
2026-05-16 Ινουλέτς 0 - 0 Πρικαρπάτια
2026-05-10 Βικτόρια 2 - 2 Ινουλέτς
2026-05-03 Ινουλέτς 3 - 1 Probiy Horodenka
2026-04-26 Αχρομπίζνες Βόλ. 1 - 0 Ινουλέτς
2026-04-19 ΦΣΚ Μαριούπολ 1 - 1 Ινουλέτς
2026-04-12 Ινουλέτς 0 - 0 Μέταλουργκ Ζαπορίζια
2026-04-08 Τσερνομόρετς Οδ. 2 - 0 Ινουλέτς
2026-04-04 Ινουλέτς 0 - 2 UCSA Tarasivka
2026-03-29 Βόρσκλα Πολτάβα 2 - 0 Ινουλέτς
2026-03-22 Ινουλέτς 0 - 3 Ποντίλια Κμελνίτσκι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 9 5 3
17% 33% 50% 75% 42% 25%

Βαθμολογία Πέρσα λίχα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 ΣΚ Πολτάβα 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Βικτόρια 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 Polissya-2 1 0 1 0 2 2 0 1
3 UCSA Tarasivka 1 0 1 0 2 2 0 1
5 Αλεξάντρια 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Lokomotyv Kyiv 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Νίβα Τερνόπιλ 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Τσερνίχιφ 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ΦΣΚ Μαριούπολ 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Αχρομπίζνες Βόλ. 1 0 0 1 0 3 -3 0
11 Ινουλέτς 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kolos-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kulykiv-Bilka 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Μέταλιστ 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Πρικαρπάτια 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Probiy Horodenka 0 0 0 0 0 0 0 0

Στατιστικά ομάδας

  Probiy Horodenka Ινουλέτς
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 0 0
Γκολ κατά 0 0
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 0.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 0%
Πάνω 2.5 0% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 0 0
Γκολ κατά 0 0
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 0.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 0%
Πάνω 2.5 0% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Πέρσα λίχα

Αγώνες   (5)
Εντός έδρας νίκες 0%
Ισοπαλίες 60%
Εκτός έδρας νίκες 40%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 2%
Γκολ   (12)
Γκολ ανά αγώνα 2.40
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.80
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.60
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 60%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 60%
Πάνω 1.5 80%
Πάνω 2.5 40%
Πάνω 3.5 20%

Probiy Horodenka επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-01 Μέταλιστ - Probiy Horodenka
2026-08-09 Probiy Horodenka - Τσερνίχιφ
2026-08-14 Πρικαρπάτια - Probiy Horodenka
2026-08-21 Lokomotyv Kyiv - Probiy Horodenka
2026-08-30 Probiy Horodenka - Βικτόρια
2026-09-06 Αχρομπίζνες Βόλ. - Probiy Horodenka

Ινουλέτς επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-03 Ινουλέτς - Polissya-2
2026-08-08 Αλεξάντρια - Ινουλέτς
2026-08-16 Ινουλέτς - Νίβα Τερνόπιλ
2026-08-22 Ινουλέτς - Βέρρες Ρίβνε
2026-08-29 UCSA Tarasivka - Ινουλέτς
2026-09-04 ΣΚ Πολτάβα - Ινουλέτς

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.25 2.95 2.95
Πιθανότητα 36% 33% 31%
1X @ 1.34
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.34 1.57
Πιθανότητα 57% 43%
1X @ 1.34
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.35 2.95
Πιθανότητα   26% 74%
Κάτω 1.5 @ 2.95
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.10 1.63
Πιθανότητα   13% 87%
Κάτω 2.5 @ 1.63
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.80 1.23
Πιθανότητα   15% 85%
Κάτω 3.5 @ 1.23
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.82 1.87
Πιθανότητα   20% 80%
Όχι @ 1.87

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-07-26 08:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!