Λίγκα ΜΞ - Μεξικό
Δευτέρα, 21.09.2026
03:10
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Σαντιάγο ντε Κουρετάρο |
| Εκτός έδρας: |
Λέοντος |
| Απόσταση: |
145.5 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Corregidora
|
| Χωρητικότητα: |
45 575 |
| Διαστάσεις: |
105 x 70 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
03:10 (20:10 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.57 |
3.40 |
2.57 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.44 |
| 35% |
30% |
35% |
1.30 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 69% |
31% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
27% |
73% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-02-07 |
Κερετάρο
|
2 - 0 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2025-08-31 |
Κλαμπ Λεόν
|
3 - 0 |
Κερετάρο
|
|
2025-04-05 |
Κερετάρο
|
1 - 1 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2024-10-27 |
Κλαμπ Λεόν
|
4 - 0 |
Κερετάρο
|
|
2024-04-07 |
Κλαμπ Λεόν
|
0 - 2 |
Κερετάρο
|
|
2023-09-30 |
Κερετάρο
|
1 - 1 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2023-02-10 |
Κερετάρο
|
0 - 3 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2022-09-19 |
Κλαμπ Λεόν
|
3 - 1 |
Κερετάρο
|
|
2022-04-03 |
Κλαμπ Λεόν
|
1 - 1 |
Κερετάρο
|
|
2021-08-06 |
Κερετάρο
|
0 - 1 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2021-05-01 |
Κλαμπ Λεόν
|
2 - 1 |
Κερετάρο
|
|
2020-09-14 |
Κερετάρο
|
2 - 3 |
Κλαμπ Λεόν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
11 |
6 |
3 |
| 17% |
25% |
58% |
|
92% |
50% |
25% |
Κερετάρο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-12 |
Κλαμπ Τιχουάνα
|
0 - 1 |
Κερετάρο
|
|
2026-08-30 |
Άτλας
|
1 - 3 |
Κερετάρο
|
|
2026-08-22 |
Κερετάρο
|
1 - 2 |
Τολούκα
|
|
2026-08-16 |
Πούμας
|
0 - 0 |
Κερετάρο
|
|
2026-08-13 |
Λος Άντζελες ΦΚ
|
1 - 1 |
Κερετάρο
|
|
2026-08-09 |
Σιάτλ
|
3 - 0 |
Κερετάρο
|
|
2026-08-06 |
Ντάλας
|
2 - 0 |
Κερετάρο
|
|
2026-08-02 |
Κερετάρο
|
3 - 2 |
Τιγκρές
|
|
2026-07-27 |
Πατσούκα
|
1 - 2 |
Κερετάρο
|
|
2026-07-19 |
Κερετάρο
|
0 - 1 |
Κλαμπ Αμέρικα
|
|
2026-07-03 |
Ώστιν
|
0 - 1 |
Κερετάρο
|
|
2026-06-26 |
Κερετάρο
|
2 - 2 |
Ατλ. Σαν Λουίς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
6 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
50% |
25% |
Κλαμπ Λεόν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-15 |
Κλαμπ Λεόν
|
2 - 0 |
Ατλ. Σαν Λουίς
|
|
2026-09-11 |
Πούμας
|
3 - 1 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2026-09-06 |
Κλαμπ Λεόν
|
1 - 0 |
Κλαμπ Αμέρικα
|
|
2026-09-03 |
Τολούκα
|
2 - 0 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2026-08-29 |
Aτλάντε
|
1 - 1 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2026-08-26 |
Κλαμπ Λεόν
|
3 - 0 |
Ρίαλ Σολτ Λέικ
|
|
2026-08-22 |
Κλαμπ Λεόν
|
2 - 0 |
Μοντερέι
|
|
2026-08-18 |
Νεκάξα
|
1 - 2 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2026-08-13 |
Ίντερ Μαϊάμι
|
2 - 3 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2026-08-08 |
Ορλάντο Σίτι
|
1 - 2 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2026-08-06 |
Νάσβιλ
|
0 - 1 |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2026-08-02 |
Κλαμπ Λεόν
|
1 - 0 |
Πατσούκα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
9 |
5 |
2 |
| 75% |
8% |
17% |
|
75% |
42% |
17% |
Βαθμολογία Λίγκα ΜΞ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Τολούκα |
8 |
6 |
1 |
1 |
18 |
6 |
+12 |
19 |
| 2 |
Γουαδαλαχάρα |
9 |
5 |
3 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
18 |
| 3 |
Κλαμπ Αμέρικα |
8 |
5 |
2 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
17 |
| 4 |
Κρούζ Αζούλ |
9 |
5 |
0 |
4 |
16 |
15 |
+1 |
15 |
| 5 |
Πουέμπλα |
9 |
4 |
2 |
3 |
11 |
11 |
0 |
14 |
| 6 |
Άτλας |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
15 |
-2 |
14 |
| 7 |
Μοντερέι |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
13 |
| 8 |
Κερετάρο |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
13 |
| 9 |
Κλαμπ Λεόν |
8 |
4 |
1 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 10 |
Κλαμπ Τιχουάνα |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
13 |
| 11 |
Πούμας |
9 |
3 |
3 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
12 |
| 12 |
Πατσούκα |
8 |
3 |
2 |
3 |
13 |
8 |
+5 |
11 |
| 13 |
Ατλ. Σαν Λουίς |
9 |
2 |
3 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
9 |
| 14 |
Aτλάντε |
9 |
1 |
5 |
3 |
8 |
13 |
-5 |
8 |
| 15 |
Νεκάξα |
9 |
2 |
2 |
5 |
10 |
16 |
-6 |
8 |
| 16 |
Τιγκρές |
9 |
1 |
4 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
7 |
| 17 |
Σάντος Λαγκούνα |
8 |
1 |
1 |
6 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 18 |
Χουάρεθ |
9 |
1 |
0 |
8 |
6 |
23 |
-17 |
3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κερετάρο |
|
| Κλαμπ Λεόν |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Κερετάρο |
Κλαμπ Λεόν |
| 1 |
Τολούκα |
1 - 2 |
|
| 2 |
Γουαδαλαχάρα |
|
|
| 3 |
Κλαμπ Αμέρικα |
0 - 1 |
|
| 4 |
Κρούζ Αζούλ |
|
|
| 5 |
Πουέμπλα |
|
|
| 6 |
Άτλας |
|
|
| 7 |
Μοντερέι |
|
|
| 8 |
Κερετάρο |
- |
|
| 9 |
Κλαμπ Λεόν |
|
- |
| 10 |
Κλαμπ Τιχουάνα |
|
1 - 0 |
| 11 |
Πούμας |
|
3 - 1 |
| 12 |
Πατσούκα |
|
|
| 13 |
Ατλ. Σαν Λουίς |
|
|
| 14 |
Aτλάντε |
|
1 - 1 |
| 15 |
Νεκάξα |
|
1 - 2 |
| 16 |
Τιγκρές |
3 - 2 |
|
| 17 |
Σάντος Λαγκούνα |
|
|
| 18 |
Χουάρεθ |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Κερετάρο |
Κλαμπ Λεόν |
| Νίκες |
4 |
4 |
| Ισοπαλίες |
1 |
1 |
| Ήττες |
2 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
10 |
11 |
| Γκολ κατά |
7 |
9 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.43 |
1.38 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
1.12 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
71% |
88% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
71% |
62% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
57% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
57% |
75% |
| Πάνω 2.5 |
57% |
38% |
| Πάνω 3.5 |
29% |
25% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
1 |
| Ήττες |
2 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
4 |
4 |
| Γκολ κατά |
5 |
6 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.33 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.67 |
1.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
75% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
75% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
75% |
| Πάνω 2.5 |
67% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
25% |
Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα ΜΞ
| Αγώνες (76) |
| Εντός έδρας νίκες |
42% |
| Ισοπαλίες |
22% |
| Εκτός έδρας νίκες |
36% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
50% |
| Γκολ (212) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.79 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.50 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.29 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
74% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
55% |
| Πάνω 1.5 |
78% |
| Πάνω 2.5 |
51% |
| Πάνω 3.5 |
29% |
Κερετάρο επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-27 |
Γουαδαλαχάρα
|
- |
Κερετάρο
|
|
2026-10-11 |
Κερετάρο
|
- |
Aτλάντε
|
|
2026-10-18 |
Σάντος Λαγκούνα
|
- |
Κερετάρο
|
|
2026-10-21 |
Ατλ. Σαν Λουίς
|
- |
Κερετάρο
|
|
2026-10-26 |
Κερετάρο
|
- |
Κρούζ Αζούλ
|
|
2026-10-31 |
Χουάρεθ
|
- |
Κερετάρο
|
Κλαμπ Λεόν επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-28 |
Κλαμπ Λεόν
|
- |
Χουάρεθ
|
|
2026-10-10 |
Πουέμπλα
|
- |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2026-10-18 |
Κλαμπ Λεόν
|
- |
Κλαμπ Αμέρικα
|
|
2026-10-21 |
Τιγκρές
|
- |
Κλαμπ Λεόν
|
|
2026-10-25 |
Κλαμπ Λεόν
|
- |
Τολούκα
|
|
2026-11-02 |
Κρούζ Αζούλ
|
- |
Κλαμπ Λεόν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.57 |
3.40 |
2.57 |
| Πιθανότητα |
35% |
30% |
35% |
|
12 @ 1.30 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.44 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
50% |
50% |
|
1X @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
48% |
52% |
|
Κάτω 2.5 @ 2.05 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.75 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
27% |
73% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-21 00:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!