Σουπερλίγκα - Δανία
Κυριακή, 11.10.2026
13:00
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ράντερς |
| Εκτός έδρας: |
Viborg |
| Απόσταση: |
39.8 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Randers Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
12 000 (6 114) |
| Διαστάσεις: |
102 x 65 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
13:00 (14:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.20 |
3.50 |
2.10 |
X2 |
|
|
|
1.67 |
1.36 |
| 27% |
31% |
42% |
1.36 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 75% |
25% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
31% |
69% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-01-13 |
Ράντερς
|
2 - 0 |
Βίμποργκ
|
|
2025-11-02 |
Βίμποργκ
|
3 - 2 |
Ράντερς
|
|
2025-10-05 |
Ράντερς
|
2 - 1 |
Βίμποργκ
|
|
2025-06-28 |
Ράντερς
|
2 - 0 |
Βίμποργκ
|
|
2024-12-01 |
Βίμποργκ
|
1 - 2 |
Ράντερς
|
|
2024-07-28 |
Ράντερς
|
3 - 1 |
Βίμποργκ
|
|
2024-07-03 |
Βίμποργκ
|
3 - 1 |
Ράντερς
|
|
2024-05-15 |
Ράντερς
|
1 - 0 |
Βίμποργκ
|
|
2024-04-28 |
Βίμποργκ
|
0 - 0 |
Ράντερς
|
|
2024-03-03 |
Βίμποργκ
|
3 - 0 |
Ράντερς
|
|
2023-08-25 |
Ράντερς
|
1 - 0 |
Βίμποργκ
|
|
2023-05-15 |
Ράντερς
|
0 - 2 |
Βίμποργκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
9 |
6 |
3 |
| 58% |
8% |
33% |
|
75% |
50% |
25% |
Ράντερς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-02 |
Ράντερς
|
0 - 1 |
'Ααλμποργκ
|
|
2026-09-20 |
Σοντερίσκε
|
4 - 2 |
Ράντερς
|
|
2026-09-16 |
Βεντσισέλ
|
1 - 3 |
Ράντερς
|
|
2026-09-13 |
Ράντερς
|
1 - 2 |
Οντένσε
|
|
2026-09-06 |
Μπρόντμπι
|
0 - 3 |
Ράντερς
|
|
2026-08-30 |
Ράντερς
|
2 - 1 |
Άαρχους
|
|
2026-08-23 |
Μίντιλαντ
|
1 - 0 |
Ράντερς
|
|
2026-08-16 |
Ράντερς
|
0 - 4 |
Κοπεγχάγη
|
|
2026-08-09 |
Ράντερς
|
2 - 0 |
Λίνγκμπι
|
|
2026-08-02 |
Νόρντζελαντ
|
1 - 0 |
Ράντερς
|
|
2026-07-27 |
Ράντερς
|
1 - 1 |
Σίλκεμποργκ
|
|
2026-07-18 |
Λέχια Γκντανσκ
|
2 - 2 |
Ράντερς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
58% |
33% |
Βίμποργκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-03 |
Χόσταϊν Κιλ
|
3 - 1 |
Βίμποργκ
|
|
2026-09-20 |
Βίμποργκ
|
4 - 1 |
Νόρντζελαντ
|
|
2026-09-16 |
Μπράμπραντ
|
2 - 1 |
Βίμποργκ
|
|
2026-09-13 |
Σίλκεμποργκ
|
1 - 1 |
Βίμποργκ
|
|
2026-09-04 |
Βίμποργκ
|
0 - 2 |
Λίνγκμπι
|
|
2026-08-28 |
Χόρσενς
|
2 - 3 |
Βίμποργκ
|
|
2026-08-23 |
Βίμποργκ
|
4 - 0 |
Κοπεγχάγη
|
|
2026-08-14 |
Βίμποργκ
|
2 - 1 |
Άαρχους
|
|
2026-08-07 |
Σοντερίσκε
|
0 - 0 |
Βίμποργκ
|
|
2026-08-02 |
Μπρόντμπι
|
1 - 0 |
Βίμποργκ
|
|
2026-07-24 |
Βίμποργκ
|
1 - 0 |
Οντένσε
|
|
2026-07-16 |
Κοπεγχάγη
|
2 - 1 |
Βίμποργκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
7 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
58% |
33% |
Βαθμολογία Σουπερλίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Κοπεγχάγη |
9 |
8 |
0 |
1 |
23 |
8 |
+15 |
24 |
| 2 |
Μίντιλαντ |
9 |
5 |
4 |
0 |
17 |
9 |
+8 |
19 |
| 3 |
Νόρντζελαντ |
10 |
5 |
3 |
2 |
14 |
10 |
+4 |
18 |
| 4 |
Βίμποργκ |
9 |
5 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
17 |
| 5 |
Μπρόντμπι |
9 |
4 |
1 |
4 |
12 |
15 |
-3 |
13 |
| 6 |
Χόρσενς |
9 |
3 |
2 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
11 |
| 7 |
Σίλκεμποργκ |
9 |
2 |
4 |
3 |
12 |
12 |
0 |
10 |
| 8 |
Ράντερς |
9 |
3 |
1 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
10 |
| 9 |
Οντένσε |
10 |
2 |
4 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
10 |
| 10 |
Λίνγκμπι |
9 |
1 |
4 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
7 |
| 11 |
Άαρχους |
9 |
0 |
5 |
4 |
11 |
17 |
-6 |
5 |
| 12 |
Σοντερίσκε |
9 |
1 |
2 |
6 |
12 |
21 |
-9 |
5 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ράντερς |
|
| Βίμποργκ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Ράντερς |
Βίμποργκ |
| 1 |
Κοπεγχάγη |
0 - 4 |
|
| 2 |
Μίντιλαντ |
|
|
| 3 |
Νόρντζελαντ |
|
|
| 4 |
Βίμποργκ |
|
- |
| 5 |
Μπρόντμπι |
|
1 - 0 |
| 6 |
Χόρσενς |
|
2 - 3 |
| 7 |
Σίλκεμποργκ |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Ράντερς |
- |
|
| 9 |
Οντένσε |
1 - 2 |
|
| 10 |
Λίνγκμπι |
2 - 0 |
|
| 11 |
Άαρχους |
2 - 1 |
|
| 12 |
Σοντερίσκε |
|
0 - 0 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Ράντερς |
Βίμποργκ |
| Νίκες |
3 |
5 |
| Ισοπαλίες |
1 |
2 |
| Ήττες |
5 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
11 |
15 |
| Γκολ κατά |
14 |
8 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.22 |
1.67 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.56 |
0.89 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
78% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
44% |
44% |
| Πάνω 1.5 |
78% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
56% |
44% |
| Πάνω 3.5 |
22% |
33% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
1 |
| Ισοπαλίες |
1 |
2 |
| Ήττες |
2 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
6 |
4 |
| Γκολ κατά |
8 |
4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.20 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.60 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
80% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
80% |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
60% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
25% |
| Πάνω 3.5 |
20% |
25% |
Συνολικές στατιστικές για το Σουπερλίγκα
| Αγώνες (55) |
| Εντός έδρας νίκες |
44% |
| Ισοπαλίες |
29% |
| Εκτός έδρας νίκες |
27% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
42% |
| Γκολ (160) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.91 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.49 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.42 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
80% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
58% |
| Πάνω 1.5 |
82% |
| Πάνω 2.5 |
53% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
Ράντερς επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-16 |
Χόρσενς
|
- |
Ράντερς
|
|
2026-10-23 |
Ράντερς
|
- |
Μπρόντμπι
|
|
2026-10-30 |
Λίνγκμπι
|
- |
Ράντερς
|
|
2026-11-08 |
Ράντερς
|
- |
Νόρντζελαντ
|
|
2026-11-22 |
Βίμποργκ
|
- |
Ράντερς
|
|
2026-11-29 |
Ράντερς
|
- |
Χόρσενς
|
Βίμποργκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-19 |
Βίμποργκ
|
- |
Μίντιλαντ
|
|
2026-10-25 |
Άαρχους
|
- |
Βίμποργκ
|
|
2026-11-01 |
Βίμποργκ
|
- |
Χόρσενς
|
|
2026-11-07 |
Οντένσε
|
- |
Βίμποργκ
|
|
2026-11-22 |
Βίμποργκ
|
- |
Ράντερς
|
|
2026-11-29 |
Λίνγκμπι
|
- |
Βίμποργκ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.20 |
3.50 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
27% |
31% |
42% |
|
X2 @ 1.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.67 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.36 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.67 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.57 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Όχι @ 2.25 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-11 12:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!