Γκρουπ Πρωταθλήματος - Αυστρία

Κυριακή, 10.05.2026
16:00
Ραπίντ Βιέννης

Ραπίντ Βιέννης

Αούστρια Βιέννης

Αούστρια Βιέννης

0 - 2
(0 - 1,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Βιέννη
Εκτός έδρας: Βιέννη
Στάδιο
Στάδιο: Allianz Stadion
Χωρητικότητα: 28 345 (24 288)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:00 (17:00 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.25 3.30 3.00 1X 1.36 1.57
37% 32% 31% 1.36 60% 40%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.29 3.50 1.95 1.85 3.25 1.33
74% 26% 51% 49% 30% 70%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-04-12 Αούστρια Βιέννης 1 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2026-02-15 Αούστρια Βιέννης 2 - 0 Ραπίντ Βιέννης
2025-09-28 Ραπίντ Βιέννης 1 - 3 Αούστρια Βιέννης
2025-05-11 Αούστρια Βιέννης 1 - 2 Ραπίντ Βιέννης
2025-04-13 Ραπίντ Βιέννης 2 - 0 Αούστρια Βιέννης
2025-02-16 Αούστρια Βιέννης 2 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2024-09-22 Ραπίντ Βιέννης 2 - 1 Αούστρια Βιέννης
2024-02-25 Ραπίντ Βιέννης 3 - 0 Αούστρια Βιέννης
2023-10-01 Αούστρια Βιέννης 0 - 0 Ραπίντ Βιέννης
2023-05-14 Αούστρια Βιέννης 3 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2023-04-16 Ραπίντ Βιέννης 3 - 3 Αούστρια Βιέννης
2023-03-19 Αούστρια Βιέννης 2 - 0 Ραπίντ Βιέννης
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 11 7 3
33% 25% 42% 92% 58% 25%

Ραπίντ Βιέννης τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-04 Λίντσερ 3 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2026-04-26 Ραπίντ Βιέννης 1 - 0 Σάλτσμπουργκ
2026-04-22 Ραπίντ Βιέννης 0 - 2 Χάρτμπεργκ
2026-04-19 Χάρτμπεργκ 2 - 2 Ραπίντ Βιέννης
2026-04-12 Αούστρια Βιέννης 1 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2026-04-05 Ραπίντ Βιέννης 0 - 2 Στούρμ Γκρατς
2026-03-22 Ραπίντ Βιέννης 4 - 2 Λίντσερ
2026-03-15 Σάλτσμπουργκ 0 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2026-03-08 Ραπίντ Βιέννης 1 - 0 Σάλτσμπουργκ
2026-03-01 Άλταχ 1 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2026-02-21 Ραπίντ Βιέννης 2 - 0 Βόλφσμπεργκερ
2026-02-15 Αούστρια Βιέννης 2 - 0 Ραπίντ Βιέννης
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 9 3 3
42% 25% 33% 75% 25% 25%

Αούστρια Βιέννης τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-03 Αούστρια Βιέννης 1 - 0 Χάρτμπεργκ
2026-04-26 Στούρμ Γκρατς 1 - 1 Αούστρια Βιέννης
2026-04-22 Σάλτσμπουργκ 3 - 1 Αούστρια Βιέννης
2026-04-19 Αούστρια Βιέννης 1 - 3 Σάλτσμπουργκ
2026-04-12 Αούστρια Βιέννης 1 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2026-04-05 Λίντσερ 4 - 1 Αούστρια Βιέννης
2026-03-22 Χάρτμπεργκ 0 - 1 Αούστρια Βιέννης
2026-03-15 Αούστρια Βιέννης 2 - 5 Στούρμ Γκρατς
2026-03-08 Ριντ 0 - 2 Αούστρια Βιέννης
2026-03-01 Αούστρια Βιέννης 2 - 2 Λίντσερ
2026-02-21 Άλταχ 2 - 1 Αούστρια Βιέννης
2026-02-15 Αούστρια Βιέννης 2 - 0 Ραπίντ Βιέννης
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 6 5
33% 25% 42% 83% 50% 42%

Βαθμολογία Γκρουπ Πρωταθλήματος

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Λίντσερ 11 7 3 1 28 12 +16 33
2 Στούρμ Γκρατς 12 4 8 0 17 9 +8 31
3 Σάλτσμπουργκ 11 5 3 3 17 11 +6 29
4 Ραπίντ Βιέννης 11 6 2 3 21 13 +8 27
5 Αούστρια Βιέννης 11 3 2 6 11 22 -11 26
6 Χάρτμπεργκ 12 2 3 7 8 17 -9 22

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ραπίντ Βιέννης         
Αούστρια Βιέννης         
Εντός έδρας         
Εκτός έδρας         

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ραπίντ Βιέννης Αούστρια Βιέννης
1 Λίντσερ 4 - 2 4 - 1
2 Στούρμ Γκρατς 0 - 2 1 - 1
3 Σάλτσμπουργκ 1 - 0 3 - 1
4 Ραπίντ Βιέννης -  
5 Αούστρια Βιέννης   -
6 Χάρτμπεργκ 0 - 2 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ραπίντ Βιέννης Αούστρια Βιέννης
Θέση 4 5
Βαθμοί 27 26
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 6
Βαθμοί 6 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ραπίντ Βιέννης Αούστρια Βιέννης
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
2   
3    
2   
2   
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
0  
2   
1  
1  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ραπίντ Βιέννης Αούστρια Βιέννης
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
12             
9          
17                  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
6       
4     
8         

Συνολικές στατιστικές για το Γκρουπ Πρωταθλήματος

Αγώνες   (24)
Εντός έδρας νίκες 25%
Ισοπαλίες 38%
Εκτός έδρας νίκες 38%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (68)
Γκολ ανά αγώνα 2.83
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.29
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.54
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 83%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 67%
Πάνω 1.5 75%
Πάνω 2.5 42%
Πάνω 3.5 38%

Ραπίντ Βιέννης επόμενοι 6 αγώνες

2026-05-17 Στούρμ Γκρατς - Ραπίντ Βιέννης
2026-05-22 Ριντ - Ραπίντ Βιέννης
2026-05-25 Ραπίντ Βιέννης - Ριντ
2026-07-12 Hertha Wels - Ραπίντ Βιέννης
2026-07-15 Ραπίντ Βιέννης - Παναθηναϊκός
2026-07-18 Ραπίντ Βιέννης - Αμβούργο

Αούστρια Βιέννης επόμενοι 6 αγώνες

2026-05-17 Αούστρια Βιέννης - Λίντσερ
2026-06-26 Parndorf 1919 - Αούστρια Βιέννης
2026-07-04 Αούστρια Βιέννης - Ντέμπρετσεν
2026-07-08 Αούστρια Βιέννης - Ντουν. Στρέντα
2026-07-17 Αούστρια Βιέννης - Πάκσι
2026-07-23 Λιεπάγια - Αούστρια Βιέννης

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.25 3.30 3.00
Πιθανότητα 37% 32% 31%
1X @ 1.36
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.36 1.57
Πιθανότητα 60% 40%
1X @ 1.36
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.29 3.50
Πιθανότητα   74% 26%
Πάνω 1.5 @ 1.29
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.95 1.85
Πιθανότητα   51% 49%
Πάνω 2.5 @ 1.95
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.25 1.33
Πιθανότητα   30% 70%
Κάτω 3.5 @ 1.33
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.70 2.05
Πιθανότητα   55% 45%
Ναι @ 1.70

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-05-10 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!