Σέριε C - Γκρουπ Β - Ιταλία
Κυριακή, 04.10.2026
16:30
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Reggio Emilia |
| Εκτός έδρας: |
La Spezia |
| Απόσταση: |
90.5 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
16:30 (17:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.20 |
2.45 |
X2 |
|
|
|
1.47 |
1.47 |
| 29% |
28% |
43% |
1.47 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.40 |
|
|
|
1.88 |
1.80 |
|
|
|
3.25 |
1.29 |
| 77% |
23% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
22% |
78% |
Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες
|
2026-02-28 |
Σπέτσια
|
0 - 1 |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2025-09-30 |
Ρετζιάνα 1919
|
1 - 1 |
Σπέτσια
|
|
2025-05-04 |
Ρετζιάνα 1919
|
2 - 1 |
Σπέτσια
|
|
2024-10-05 |
Σπέτσια
|
1 - 0 |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2024-03-16 |
Ρετζιάνα 1919
|
0 - 0 |
Σπέτσια
|
|
2023-09-23 |
Σπέτσια
|
1 - 2 |
Ρετζιάνα 1919
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
1 |
|
3 |
2 |
0 |
| 50% |
33% |
17% |
|
50% |
33% |
0% |
Ρετζιάνα 1919 τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-27 |
Περούτζια
|
1 - 0 |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2026-09-20 |
Ρετζιάνα 1919
|
1 - 0 |
Λατίνα
|
|
2026-09-16 |
Βις Πεζάρο
|
1 - 4 |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2026-09-12 |
Guidonia
|
1 - 1 |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2026-09-06 |
Ρετζιάνα 1919
|
3 - 1 |
Vado
|
|
2026-08-30 |
Γκούμπιο
|
1 - 2 |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2026-08-24 |
Ρετζιάνα 1919
|
1 - 1 |
Ραβέννα
|
|
2026-08-15 |
Λιβόρνο
|
3 - 1 |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2026-05-08 |
Ρετζιάνα 1919
|
1 - 0 |
Σαμπντόρια
|
|
2026-05-01 |
Μόντενα
|
2 - 1 |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2026-04-25 |
Ρετζιάνα 1919
|
1 - 1 |
Παλέρμο
|
|
2026-04-19 |
Πάντοβα
|
1 - 0 |
Ρετζιάνα 1919
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
42% |
25% |
Σπέτσια τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-27 |
Πεσκάρα
|
1 - 2 |
Σπέτσια
|
|
2026-09-21 |
Σπέτσια
|
3 - 1 |
Βις Πεζάρο
|
|
2026-09-16 |
Περούτζια
|
0 - 3 |
Σπέτσια
|
|
2026-09-12 |
Σπέτσια
|
2 - 0 |
Λιβόρνο
|
|
2026-09-06 |
Σαμπενεντέτεσε
|
1 - 2 |
Σπέτσια
|
|
2026-09-02 |
Σπέτσια
|
3 - 0 |
Vado
|
|
2026-08-29 |
Σπέτσια
|
1 - 0 |
Καμπομπάσο
|
|
2026-08-23 |
Γκροσσέτο
|
1 - 1 |
Σπέτσια
|
|
2026-08-16 |
Σπέτσια
|
4 - 1 |
Τόρες
|
|
2026-05-08 |
Πεσκάρα
|
1 - 1 |
Σπέτσια
|
|
2026-05-01 |
Σπέτσια
|
2 - 2 |
Βενέτσια
|
|
2026-04-25 |
Κατάντζαρο
|
4 - 2 |
Σπέτσια
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
11 |
8 |
4 |
| 67% |
25% |
8% |
|
92% |
67% |
33% |
Βαθμολογία Σέριε C - Γκρουπ Β
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σπέτσια |
7 |
6 |
1 |
0 |
14 |
4 |
+10 |
19 |
| 2 |
Ραβέννα |
7 |
5 |
2 |
0 |
12 |
2 |
+10 |
17 |
| 3 |
Γκροσσέτο |
8 |
4 |
3 |
1 |
14 |
7 |
+7 |
15 |
| 4 |
Ρετζιάνα 1919 |
7 |
4 |
2 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
14 |
| 5 |
Λιβόρνο |
8 |
4 |
2 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
14 |
| 6 |
Περούτζια |
8 |
4 |
1 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
13 |
| 7 |
Καμπομπάσο |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
11 |
| 8 |
Τόρες |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 9 |
Πεσκάρα |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
11 |
| 10 |
Forli |
8 |
2 |
4 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
10 |
| 11 |
Guidonia |
7 |
2 |
3 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
9 |
| 12 |
Αταλάντα U23 |
6 |
3 |
0 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
9 |
| 13 |
Vado |
8 |
2 |
2 |
4 |
6 |
8 |
-2 |
8 |
| 14 |
Ostia Mare Lido |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
7 |
| 15 |
Πινέτο |
7 |
1 |
4 |
2 |
6 |
10 |
-4 |
7 |
| 16 |
Γκούμπιο |
8 |
2 |
1 |
5 |
10 |
16 |
-6 |
7 |
| 17 |
Σαμπενεντέτεσε |
8 |
1 |
2 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
5 |
| 18 |
Λατίνα |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
5 |
| 19 |
Βις Πεζάρο |
7 |
1 |
1 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
4 |
| 20 |
Πιανέζε |
7 |
0 |
3 |
4 |
4 |
9 |
-5 |
3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ρετζιάνα 1919 |
|
| Σπέτσια |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Ρετζιάνα 1919 |
Σπέτσια |
| 1 |
Σπέτσια |
|
- |
| 2 |
Ραβέννα |
1 - 1 |
|
| 3 |
Γκροσσέτο |
|
1 - 1 |
| 4 |
Ρετζιάνα 1919 |
- |
|
| 5 |
Λιβόρνο |
|
|
| 6 |
Περούτζια |
|
0 - 3 |
| 7 |
Καμπομπάσο |
|
|
| 8 |
Τόρες |
|
|
| 9 |
Πεσκάρα |
|
1 - 2 |
| 10 |
Forli |
|
|
| 11 |
Guidonia |
|
|
| 12 |
Αταλάντα U23 |
|
|
| 13 |
Vado |
3 - 1 |
|
| 14 |
Ostia Mare Lido |
|
|
| 15 |
Πινέτο |
|
|
| 16 |
Γκούμπιο |
|
|
| 17 |
Σαμπενεντέτεσε |
|
1 - 2 |
| 18 |
Λατίνα |
1 - 0 |
|
| 19 |
Βις Πεζάρο |
|
|
| 20 |
Πιανέζε |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Ρετζιάνα 1919 |
Σπέτσια |
| Νίκες |
4 |
6 |
| Ισοπαλίες |
2 |
1 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
12 |
14 |
| Γκολ κατά |
6 |
4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.71 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.86 |
0.57 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
86% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
86% |
57% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
71% |
57% |
| Πάνω 1.5 |
71% |
86% |
| Πάνω 2.5 |
43% |
57% |
| Πάνω 3.5 |
29% |
14% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
3 |
| Ισοπαλίες |
1 |
1 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
5 |
8 |
| Γκολ κατά |
2 |
3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.67 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.67 |
0.75 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
67% |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
75% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
75% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε C - Γκρουπ Β
| Αγώνες (73) |
| Εντός έδρας νίκες |
47% |
| Ισοπαλίες |
27% |
| Εκτός έδρας νίκες |
26% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
19% |
| Γκολ (187) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.56 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.42 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.14 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
81% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
56% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
| Πάνω 2.5 |
48% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
Ρετζιάνα 1919 επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-10 |
Πινέτο
|
- |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2026-10-17 |
Ρετζιάνα 1919
|
- |
Τόρες
|
|
2026-10-25 |
Γκροσσέτο
|
- |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2026-10-30 |
Ρετζιάνα 1919
|
- |
Σαμπενεντέτεσε
|
|
2026-11-07 |
Αταλάντα U23
|
- |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2026-11-14 |
Ρετζιάνα 1919
|
- |
Λιβόρνο
|
Σπέτσια επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-10 |
Σπέτσια
|
- |
Γκούμπιο
|
|
2026-10-18 |
Ραβέννα
|
- |
Σπέτσια
|
|
2026-10-24 |
Σπέτσια
|
- |
Λατίνα
|
|
2026-11-01 |
Σπέτσια
|
- |
Αταλάντα U23
|
|
2026-11-07 |
Ostia Mare Lido
|
- |
Σπέτσια
|
|
2026-11-15 |
Σπέτσια
|
- |
Vado
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.45 |
3.20 |
2.45 |
| Πιθανότητα |
29% |
28% |
43% |
|
X2 @ 1.47 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.47 |
1.47 |
| Πιθανότητα |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.47 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.28 |
3.40 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.28 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.88 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.80 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.25 |
1.29 |
| Πιθανότητα |
|
22% |
78% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.29 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.70 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.70 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-04 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!