Σέριε C - Γκρουπ Α - Ιταλία
Κυριακή, 11.10.2026
13:30
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ρενάτε |
| Εκτός έδρας: |
Gorgonzola |
| Απόσταση: |
24.4 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
13:30 (14:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.90 |
3.20 |
3.50 |
X2 |
|
|
|
1.26 |
1.78 |
| 29% |
40% |
31% |
1.78 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.20 |
|
|
|
1.95 |
1.73 |
|
|
|
3.40 |
1.27 |
| 64% |
36% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
20% |
80% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-01-10 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
0 - 1 |
Ρενάτε
|
|
2025-08-30 |
Ρενάτε
|
1 - 1 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2025-05-07 |
Ρενάτε
|
1 - 2 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2025-01-18 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
2 - 1 |
Ρενάτε
|
|
2024-09-13 |
Ρενάτε
|
1 - 0 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2024-04-20 |
Ρενάτε
|
0 - 2 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2023-12-16 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
2 - 1 |
Ρενάτε
|
|
2023-08-26 |
Ρενάτε
|
1 - 1 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2022-03-26 |
Ρενάτε
|
3 - 1 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2021-11-21 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
0 - 1 |
Ρενάτε
|
|
2021-03-28 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
2 - 1 |
Ρενάτε
|
|
2020-12-05 |
Ρενάτε
|
4 - 0 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
17% |
Ρενάτε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-03 |
Ospitaletto
|
1 - 1 |
Ρενάτε
|
|
2026-09-27 |
Ρενάτε
|
0 - 1 |
Treviso
|
|
2026-09-20 |
ΑρζινάνοΚιάμπο
|
2 - 1 |
Ρενάτε
|
|
2026-09-17 |
Ρενάτε
|
0 - 0 |
Dolomiti Bellunesi
|
|
2026-09-13 |
Λουμετζάνε
|
2 - 2 |
Ρενάτε
|
|
2026-09-07 |
Ρενάτε
|
1 - 2 |
Νοβάρα
|
|
2026-09-03 |
Τσιταντέλα
|
4 - 1 |
Ρενάτε
|
|
2026-08-31 |
Ρενάτε
|
0 - 1 |
Τσιταντέλα
|
|
2026-08-21 |
Alcione Milano
|
3 - 1 |
Ρενάτε
|
|
2026-08-15 |
Λουμετζάνε
|
2 - 2 |
Ρενάτε
|
|
2026-05-13 |
Ρενάτε
|
0 - 3 |
Casarano
|
|
2026-05-10 |
Casarano
|
0 - 2 |
Ρενάτε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
9 |
7 |
4 |
| 8% |
33% |
58% |
|
75% |
58% |
33% |
Τζιάνα Ερμίνιο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-04 |
Treviso
|
0 - 0 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2026-09-26 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
1 - 1 |
Βερτσέλι
|
|
2026-09-20 |
Folgore Caratese
|
1 - 1 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2026-09-17 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
2 - 2 |
Τρέντο
|
|
2026-09-13 |
Λέκο
|
1 - 0 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2026-09-06 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
1 - 2 |
Dolomiti Bellunesi
|
|
2026-09-02 |
Union Brescia
|
5 - 2 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2026-08-30 |
Λουμετζάνε
|
1 - 0 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2026-08-22 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
1 - 2 |
Αλμπινολέφε
|
|
2026-08-16 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
1 - 1 |
Folgore Caratese
|
|
2026-05-06 |
Λέκο
|
2 - 1 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2026-05-03 |
Τρέντο
|
1 - 2 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
9 |
6 |
2 |
| 8% |
42% |
50% |
|
75% |
50% |
17% |
Βαθμολογία Σέριε C - Γκρουπ Α
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Τσιταντέλα |
9 |
8 |
0 |
1 |
16 |
4 |
+12 |
24 |
| 2 |
Union Brescia |
9 |
5 |
4 |
0 |
16 |
6 |
+10 |
19 |
| 3 |
ΑρζινάνοΚιάμπο |
9 |
5 |
2 |
2 |
14 |
10 |
+4 |
17 |
| 4 |
Ospitaletto |
8 |
4 |
3 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
15 |
| 5 |
Τρέντο |
8 |
3 |
5 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
14 |
| 6 |
Treviso |
8 |
3 |
4 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
13 |
| 7 |
Desenzano |
9 |
3 |
4 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
13 |
| 8 |
Αλμπινολέφε |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 9 |
Alcione Milano |
8 |
2 |
5 |
1 |
12 |
13 |
-1 |
11 |
| 10 |
Λουμετζάνε |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
11 |
| 11 |
Περγολετέζε |
9 |
2 |
5 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
11 |
| 12 |
Dolomiti Bellunesi |
9 |
2 |
4 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
10 |
| 13 |
Λέκο |
8 |
2 |
3 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
9 |
| 14 |
Νοβάρα |
9 |
2 |
3 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
9 |
| 15 |
Βερτσέλι |
9 |
2 |
3 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
9 |
| 16 |
Folgore Caratese |
8 |
1 |
3 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
6 |
| 17 |
Juve Next Gen |
8 |
1 |
3 |
4 |
8 |
15 |
-7 |
6 |
| 18 |
Κάρπι |
9 |
1 |
3 |
5 |
11 |
19 |
-8 |
6 |
| 19 |
Τζιάνα Ερμίνιο |
8 |
0 |
4 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
4 |
| 20 |
Ρενάτε |
8 |
0 |
3 |
5 |
6 |
12 |
-6 |
3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ρενάτε |
|
| Τζιάνα Ερμίνιο |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Ρενάτε |
Τζιάνα Ερμίνιο |
| 1 |
Τσιταντέλα |
0 - 1 |
|
| 2 |
Union Brescia |
|
|
| 3 |
ΑρζινάνοΚιάμπο |
|
|
| 4 |
Ospitaletto |
|
|
| 5 |
Τρέντο |
|
|
| 6 |
Treviso |
0 - 1 |
0 - 0 |
| 7 |
Desenzano |
|
|
| 8 |
Αλμπινολέφε |
|
|
| 9 |
Alcione Milano |
|
|
| 10 |
Λουμετζάνε |
|
1 - 0 |
| 11 |
Περγολετέζε |
|
|
| 12 |
Dolomiti Bellunesi |
0 - 0 |
|
| 13 |
Λέκο |
|
1 - 0 |
| 14 |
Νοβάρα |
1 - 2 |
|
| 15 |
Βερτσέλι |
|
|
| 16 |
Folgore Caratese |
|
1 - 1 |
| 17 |
Juve Next Gen |
|
|
| 18 |
Κάρπι |
|
|
| 19 |
Τζιάνα Ερμίνιο |
|
- |
| 20 |
Ρενάτε |
- |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Ρενάτε |
Τζιάνα Ερμίνιο |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
3 |
4 |
| Ήττες |
5 |
4 |
| Γκολ υπέρ |
6 |
6 |
| Γκολ κατά |
12 |
10 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.75 |
0.75 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.50 |
1.25 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
62% |
62% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
88% |
88% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
62% |
62% |
| Πάνω 1.5 |
62% |
62% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
38% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
12% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
1 |
2 |
| Ήττες |
3 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
1 |
1 |
| Γκολ κατά |
4 |
3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.25 |
0.25 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
0.75 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
25% |
25% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
75% |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
25% |
25% |
| Πάνω 1.5 |
25% |
25% |
| Πάνω 2.5 |
25% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε C - Γκρουπ Α
| Αγώνες (85) |
| Εντός έδρας νίκες |
32% |
| Ισοπαλίες |
39% |
| Εκτός έδρας νίκες |
29% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
22% |
| Γκολ (197) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.32 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.21 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.11 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
72% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
64% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
52% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
| Πάνω 2.5 |
48% |
| Πάνω 3.5 |
24% |
Ρενάτε επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-19 |
Juve Next Gen
|
- |
Ρενάτε
|
|
2026-10-25 |
Ρενάτε
|
- |
Αλμπινολέφε
|
|
2026-11-01 |
Κάρπι
|
- |
Ρενάτε
|
|
2026-11-07 |
Περγολετέζε
|
- |
Ρενάτε
|
|
2026-11-14 |
Ρενάτε
|
- |
Desenzano
|
|
2026-11-22 |
Union Brescia
|
- |
Ρενάτε
|
Τζιάνα Ερμίνιο επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-19 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
- |
Union Brescia
|
|
2026-10-25 |
Desenzano
|
- |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2026-10-31 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
- |
Alcione Milano
|
|
2026-11-08 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
- |
Τσιταντέλα
|
|
2026-11-14 |
Κάρπι
|
- |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2026-11-21 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
- |
Juve Next Gen
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.90 |
3.20 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
29% |
40% |
31% |
|
X2 @ 1.78 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.26 |
1.78 |
| Πιθανότητα |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.78 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.30 |
3.20 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.30 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.73 |
| Πιθανότητα |
|
45% |
55% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.73 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.40 |
1.27 |
| Πιθανότητα |
|
20% |
80% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.27 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.82 |
1.87 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Ναι @ 1.82 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-11 12:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!