Πρέμιερ Λιγκ - Μπουρούντι

Σάββατο, 29.08.2026
14:00
Royal Vision

Royal Vision

Φλαμπό ντου Σέντρε

Φλαμπό ντου Σέντρε

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Muramvya
Εκτός έδρας: Gitega
Απόσταση: 38.6 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2026-01-30 Royal Vision 0 - 1 Φλαμπό ντου Σέντρε
2025-11-13 Φλαμπό ντου Σέντρε 3 - 0 Royal Vision
2025-01-19 Φλαμπό ντου Σέντρε 1 - 1 Royal Vision
2024-11-30 Royal Vision 2 - 4 Φλαμπό ντου Σέντρε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 1 3 3 2 1
0% 25% 75% 75% 50% 25%

Royal Vision τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-23 Ολύμπικ Σταρ 0 - 0 Royal Vision
2026-08-15 Royal Vision 2 - 1 Μουσονγκάτι
2026-05-09 Royal Vision 0 - 1 Βιτάλ Ο
2026-04-26 Royal Vision 2 - 1 Έγκλε Νουάρ
2026-04-12 Λε Μέσατζερ Νγκοτζί 0 - 1 Royal Vision
2026-03-20 Royal Vision 3 - 0 Ολύμπικ Σταρ
2026-03-15 Μουσονγκάτι 0 - 1 Royal Vision
2026-03-11 Royal Vision 1 - 3 Ρουκίνζο
2026-03-06 BG Green Farmers 1 - 5 Royal Vision
2026-02-28 Royal Vision 1 - 0 Καγιάνζα Γιουν.
2026-02-21 Garage Express 0 - 0 Royal Vision
2026-02-13 Royal Vision 2 - 0 Νταϊνάμικ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 6 5 2
67% 17% 17% 50% 42% 17%

Φλαμπό ντου Σέντρε τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-23 Φλαμπό ντου Σέντρε 1 - 1 Έγκλε Νουάρ
2026-08-16 Καγιάνζα Γιουν. 0 - 0 Φλαμπό ντου Σέντρε
2026-05-09 Ρουκίνζο 1 - 1 Φλαμπό ντου Σέντρε
2026-04-26 Φλαμπό ντου Σέντρε 5 - 1 BG Green Farmers
2026-04-12 Καγιάνζα Γιουν. 2 - 2 Φλαμπό ντου Σέντρε
2026-03-21 Φλαμπό ντου Σέντρε 3 - 1 Garage Express
2026-03-15 Νταϊνάμικ 2 - 1 Φλαμπό ντου Σέντρε
2026-03-11 Φλαμπό ντου Σέντρε 1 - 1 Μουζίνγκα
2026-03-08 Έγκλε Νουάρ 2 - 2 Φλαμπό ντου Σέντρε
2026-03-01 Μπουμζμούρου 0 - 0 Φλαμπό ντου Σέντρε
2026-02-22 Φλαμπό ντου Σέντρε 0 - 0 Νγκόζι Σίτι
2026-02-15 Ίντερ Σταρ 3 - 1 Φλαμπό ντου Σέντρε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 8 2 9 6 5
17% 67% 17% 75% 50% 42%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Λε Μέσατζερ Νγκοτζί 3 2 1 0 3 1 +2 7
2 Έγκλε Νουάρ 2 1 1 0 4 2 +2 4
3 Μπουμζμούρου 3 1 1 1 3 2 +1 4
3 Βιτάλ Ο 2 1 1 0 3 2 +1 4
5 Royal Vision 2 1 1 0 2 1 +1 4
5 Ρουκίνζο 2 1 1 0 2 1 +1 4
7 Never Give Up Ac. 3 1 1 1 2 2 0 4
8 Νγκόζι Σίτι 2 1 0 1 3 2 +1 3
9 Μουζίνγκα 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Φλαμπό ντου Σέντρε 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Καγιάνζα Γιουν. 2 0 2 0 0 0 0 2
12 Ίντερ Σταρ 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 Panthere Noir 2 0 1 1 2 3 -1 1
14 Ολύμπικ Σταρ 2 0 1 1 1 3 -2 1
15 Young Star 2 0 1 1 0 2 -2 1
16 Μουσονγκάτι 3 0 1 2 1 4 -3 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Royal Vision   
Φλαμπό ντου Σέντρε   
Εντός έδρας   
Εκτός έδρας   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Royal Vision Φλαμπό ντου Σέντρε
1 Λε Μέσατζερ Νγκοτζί    
2 Έγκλε Νουάρ    
3 Μπουμζμούρου    
3 Βιτάλ Ο    
5 Royal Vision -  
5 Ρουκίνζο    
7 Never Give Up Ac.    
8 Νγκόζι Σίτι    
9 Μουζίνγκα    
10 Φλαμπό ντου Σέντρε   -
11 Καγιάνζα Γιουν.   0 - 0
12 Ίντερ Σταρ    
12 Panthere Noir    
14 Ολύμπικ Σταρ    
15 Young Star    
16 Μουσονγκάτι 2 - 1  

Στατιστικά ομάδας

  Royal Vision Φλαμπό ντου Σέντρε
Νίκες 1 0
Ισοπαλίες 1 2
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 2 1
Γκολ κατά 1 1
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.00 0.50
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.50 0.50
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 50% 50%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 50% 50%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50% 50%
Πάνω 1.5 50% 50%
Πάνω 2.5 50% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 1 0
Ισοπαλίες 0 1
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 2 0
Γκολ κατά 1 0
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.00 0.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 100% 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 100% 0%
Πάνω 1.5 100% 0%
Πάνω 2.5 100% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ

Αγώνες   (18)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 44%
Εκτός έδρας νίκες 11%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 8%
Γκολ   (31)
Γκολ ανά αγώνα 1.72
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.11
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.61
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 67%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 56%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 61%
Πάνω 2.5 33%
Πάνω 3.5 6%

Royal Vision επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-04 Young Star - Royal Vision
2026-09-09 Royal Vision - Βιτάλ Ο
2026-09-16 Νγκόζι Σίτι - Royal Vision
2026-10-09 Royal Vision - Καγιάνζα Γιουν.
2026-10-18 Έγκλε Νουάρ - Royal Vision
2026-10-23 Royal Vision - Ίντερ Σταρ

Φλαμπό ντου Σέντρε επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-13 Μπουμζμούρου - Φλαμπό ντου Σέντρε
2026-09-16 Φλαμπό ντου Σέντρε - Μουζίνγκα
2026-10-10 Never Give Up Ac. - Φλαμπό ντου Σέντρε
2026-10-18 Φλαμπό ντου Σέντρε - Λε Μέσατζερ Νγκοτζί
2026-10-25 Panthere Noir - Φλαμπό ντου Σέντρε
2026-10-31 Φλαμπό ντου Σέντρε - Μουσονγκάτι

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-08-29 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!