Γκρουπ υποβιβασμού - Σκωτία

Σάββατο, 09.05.2026
15:00
Σεντ Μίρεν

Σεντ Μίρεν

Κιλμάρνοκ

Κιλμάρνοκ

0 - 3
(0 - 1,  0 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Paisley
Εκτός έδρας: Kilmarnock
Απόσταση: 24.8 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Saint Mirren Park
Χωρητικότητα: 8 023
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (15:00 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.01 3.40 3.50 1 1.29 1.73
39% 31% 30% 2.01 64% 36%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.50 1.98 1.88 3.40 1.33
75% 25% 52% 48% 31% 69%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-02-11 Κιλμάρνοκ 4 - 3 Σεντ Μίρεν
2025-12-27 Σεντ Μίρεν 0 - 0 Κιλμάρνοκ
2025-10-04 Κιλμάρνοκ 2 - 0 Σεντ Μίρεν
2025-09-19 Κιλμάρνοκ 2 - 2 Σεντ Μίρεν
2025-03-29 Σεντ Μίρεν 5 - 1 Κιλμάρνοκ
2025-01-02 Κιλμάρνοκ 2 - 0 Σεντ Μίρεν
2024-09-14 Σεντ Μίρεν 2 - 2 Κιλμάρνοκ
2024-05-11 Σεντ Μίρεν 0 - 1 Κιλμάρνοκ
2024-03-16 Κιλμάρνοκ 5 - 2 Σεντ Μίρεν
2023-12-27 Σεντ Μίρεν 0 - 1 Κιλμάρνοκ
2023-09-30 Κιλμάρνοκ 1 - 1 Σεντ Μίρεν
2023-04-22 Σεντ Μίρεν 0 - 2 Κιλμάρνοκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 9 5 5
8% 33% 58% 75% 42% 42%

Σεντ Μίρεν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-02 Νταντί 1 - 0 Σεντ Μίρεν
2026-04-25 Σεντ Μίρεν 0 - 2 Λίβινγκστον
2026-04-19 Σέλτικ 2 - 2 Σεντ Μίρεν
2026-04-11 Σέλτικ 1 - 0 Σεντ Μίρεν
2026-04-04 Σεντ Μίρεν 2 - 0 Αμπερντίν
2026-03-21 Φόλκερκ 1 - 2 Σεντ Μίρεν
2026-03-15 Σεντ Μίρεν 0 - 1 Ρέιντζερς
2026-03-08 Σεντ Μίρεν 2 - 1 Πάρτικ
2026-03-03 Νταντί Γιουν. 2 - 1 Σεντ Μίρεν
2026-02-28 Λίβινγκστον 1 - 1 Σεντ Μίρεν
2026-02-21 Σεντ Μίρεν 0 - 5 Μάδεργουελ
2026-02-14 Χιμπέρνιαν 2 - 0 Σεντ Μίρεν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 9 5 2
25% 17% 58% 75% 42% 17%

Κιλμάρνοκ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-02 Κιλμάρνοκ 3 - 0 Νταντί Γιουν.
2026-04-25 Αμπερντίν 1 - 0 Κιλμάρνοκ
2026-04-11 Κιλμάρνοκ 2 - 2 Νταντί
2026-04-04 Χιμπέρνιαν 3 - 0 Κιλμάρνοκ
2026-03-21 Κιλμάρνοκ 2 - 0 Λίβινγκστον
2026-03-14 Κιλμάρνοκ 1 - 0 Χαρτς
2026-02-28 Φόλκερκ 5 - 1 Κιλμάρνοκ
2026-02-21 Νταντί Γιουν. 1 - 1 Κιλμάρνοκ
2026-02-15 Κιλμάρνοκ 2 - 3 Σέλτικ
2026-02-11 Κιλμάρνοκ 4 - 3 Σεντ Μίρεν
2026-02-04 Ρέιντζερς 5 - 1 Κιλμάρνοκ
2026-01-31 Κιλμάρνοκ 3 - 0 Αμπερντίν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 10 8 5
42% 17% 42% 83% 67% 42%

Βαθμολογία Γκρουπ υποβιβασμού

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Νταντί Γιουν. 5 1 1 3 4 10 -6 43
2 Αμπερντίν 4 2 1 1 5 5 0 37
3 Νταντί 5 3 0 2 5 4 +1 36
4 Κιλμάρνοκ 4 1 0 3 7 10 -3 31
5 Σεντ Μίρεν 4 2 0 2 3 3 0 30
6 Λίβινγκστον 2 1 1 0 4 2 +2 20

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σεντ Μίρεν   
Κιλμάρνοκ   
Εντός έδρας   
Εκτός έδρας   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σεντ Μίρεν Κιλμάρνοκ
1 Νταντί Γιουν.    
2 Αμπερντίν   1 - 0
3 Νταντί    
4 Κιλμάρνοκ   -
5 Σεντ Μίρεν -  
6 Λίβινγκστον 0 - 2  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σεντ Μίρεν Κιλμάρνοκ
Θέση 5 4
Βαθμοί 30 31
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 3
Βαθμοί 0 0

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σεντ Μίρεν Κιλμάρνοκ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
2   
1  
0  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
1  
0  
0  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σεντ Μίρεν Κιλμάρνοκ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
3    
3    
1   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
2   
0   
1   

Συνολικές στατιστικές για το Γκρουπ υποβιβασμού

Αγώνες   (6)
Εντός έδρας νίκες 67%
Ισοπαλίες 17%
Εκτός έδρας νίκες 17%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (14)
Γκολ ανά αγώνα 2.33
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.67
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.67
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 83%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 33%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 17%
Πάνω 1.5 67%
Πάνω 2.5 50%
Πάνω 3.5 17%

Σεντ Μίρεν επόμενοι 6 αγώνες

2026-05-12 Αμπερντίν - Σεντ Μίρεν
2026-05-17 Σεντ Μίρεν - Νταντί Γιουν.
2026-05-21 Πάρτικ - Σεντ Μίρεν
2026-05-25 Σεντ Μίρεν - Πάρτικ
2026-07-11 Νταμπάρτον - Σεντ Μίρεν
2026-07-18 Κόουβ Ρέιντζερς - Σεντ Μίρεν

Κιλμάρνοκ επόμενοι 6 αγώνες

2026-05-12 Κιλμάρνοκ - Νταντί
2026-05-17 Λίβινγκστον - Κιλμάρνοκ
2026-07-04 Λίνφιλντ - Κιλμάρνοκ
2026-07-14 Κιλμάρνοκ - Ρέιθ Ρόβερς
2026-07-18 Έλγιν Σίτι - Κιλμάρνοκ
2026-07-21 Κιλμάρνοκ - Χάμιλτον

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.01 3.40 3.50
Πιθανότητα 39% 31% 30%
1 @ 2.01
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.29 1.73
Πιθανότητα 64% 36%
1X @ 1.29
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.30 3.50
Πιθανότητα   75% 25%
Πάνω 1.5 @ 1.30
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.98 1.88
Πιθανότητα   52% 48%
Πάνω 2.5 @ 1.98
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.40 1.33
Πιθανότητα   31% 69%
Κάτω 3.5 @ 1.33
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.75 2.00
Πιθανότητα   55% 45%
Ναι @ 1.75

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-05-09 12:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!