Προ Λιγκ - Βέλγιο

Σάββατο, 08.08.2026
19:45
Σεντ Τρούιντεν

Σεντ Τρούιντεν

Λόμελ

Λόμελ

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Sint-Truiden
Εκτός έδρας: Lommel
Απόσταση: 46.9 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stayen
Χωρητικότητα: 11 337
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:45 (20:45 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
1.50 4.00 5.75 1 1.14 2.50
43% 33% 24% 1.50 78% 22%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.75 2.05 2.75 1.40
33% 67% 33% 67% 15% 85%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-08-17 Σεντ Τρούιντεν 1 - 1 Λόμελ
2019-07-17 Σεντ Τρούιντεν 1 - 2 Λόμελ
2018-07-14 Λόμελ 0 - 1 Σεντ Τρούιντεν
2017-03-16 Σεντ Τρούιντεν 6 - 1 Λόμελ
2015-04-25 Σεντ Τρούιντεν 2 - 1 Λόμελ
2014-11-21 Λόμελ 0 - 1 Σεντ Τρούιντεν
2014-04-27 Σεντ Τρούιντεν 1 - 2 Λόμελ
2013-11-24 Λόμελ 1 - 0 Σεντ Τρούιντεν
2013-02-03 Σεντ Τρούιντεν 1 - 0 Λόμελ
2012-09-23 Λόμελ 0 - 3 Σεντ Τρούιντεν
2009-04-01 Λόμελ 0 - 1 Σεντ Τρούιντεν
2008-11-15 Σεντ Τρούιντεν 2 - 1 Λόμελ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 1 3 7 6 1
67% 8% 25% 58% 50% 8%

Σεντ Τρούιντεν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-02 ΑΕΚ 3 - 0 Σεντ Τρούιντεν
2026-08-01 Χελμόντ 1 - 0 Σεντ Τρούιντεν
2026-07-22 ΡΦΚ Λιέζ 0 - 1 Σεντ Τρούιντεν
2026-07-18 Λουκέρνη 1 - 2 Σεντ Τρούιντεν
2026-07-15 Πάτρο Μαασμέχελεν 0 - 4 Σεντ Τρούιντεν
2026-05-24 Σεντ Τρούιντεν 3 - 0 Μαλίν
2026-05-21 Άντερλεχτ 3 - 1 Σεντ Τρούιντεν
2026-05-16 Σεντ Τρούιντεν 1 - 1 Γάνδη
2026-05-09 Μπριζ 2 - 0 Σεντ Τρούιντεν
2026-05-02 Σεντ Τρούιντεν 2 - 1 Σεντ Ζιλουάζ
2026-04-26 Μαλίν 1 - 4 Σεντ Τρούιντεν
2026-04-23 Σεντ Τρούιντεν 2 - 0 Άντερλεχτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 10 7 3
58% 8% 33% 83% 58% 25%

Λόμελ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-24 Λόμελ 0 - 4 ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
2026-07-18 Λόμελ 2 - 1 Γκόου Εχέντ Ιγκλς
2026-07-15 Λέουβεν 5 - 1 Λόμελ
2026-07-11 Σερκλ Μπριζ 1 - 1 Λόμελ
2026-07-07 Κρίβμπας 2 - 4 Λόμελ
2026-05-23 Ντέντερ 0 - 0 Λόμελ
2026-05-17 Λόμελ 3 - 2 Ντέντερ
2026-05-09 Μπίρσοτ 1 - 3 Λόμελ
2026-05-02 Λόμελ 3 - 1 Μπίρσοτ
2026-04-27 ΡΦΚ Λιέζ 1 - 2 Λόμελ
2026-04-23 Λόμελ 3 - 0 ΡΦΚ Λιέζ
2026-04-17 Μπίρσοτ 2 - 1 Λόμελ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 11 10 6
58% 17% 25% 92% 83% 50%

Βαθμολογία Προ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μπριζ 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Κόρτραϊκ 1 0 0 1 0 3 -3 0
3 Άντερλεχτ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Βέστερλο 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Γκενκ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ζoύλτε Βάρεγκεμ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Γάνδη 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Λόμελ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Μαλίν 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Λέουβεν 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RAAL La Louviere 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Αντβέρπ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Σεντ Τρούιντεν 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Σερκλ Μπριζ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Μπέβερεν 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Σταντάρ Λιέγης 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Σεντ Ζιλουάζ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Σαρλερουά 0 0 0 0 0 0 0 0

Στατιστικά ομάδας

  Σεντ Τρούιντεν Λόμελ
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 0 0
Γκολ κατά 0 0
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 0.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 0%
Πάνω 2.5 0% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 0 0
Γκολ κατά 0 0
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 0.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 0%
Πάνω 2.5 0% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Προ Λιγκ

Αγώνες   (1)
Εντός έδρας νίκες 100%
Ισοπαλίες 0%
Εκτός έδρας νίκες 0%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 0%
Γκολ   (3)
Γκολ ανά αγώνα 3.00
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 3.00
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.00
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 100%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0%
Πάνω 1.5 100%
Πάνω 2.5 100%
Πάνω 3.5 0%

Σεντ Τρούιντεν επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-14 Σερκλ Μπριζ - Σεντ Τρούιντεν
2026-08-20 Σεντ Τρούιντεν - Ομόνοια
2026-08-27 Ομόνοια - Σεντ Τρούιντεν
2026-08-30 Αντβέρπ - Σεντ Τρούιντεν
2026-09-02 Σεντ Τρούιντεν - Σεντ Ζιλουάζ
2026-09-05 Σεντ Τρούιντεν - RAAL La Louviere

Λόμελ επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-16 Λόμελ - Σαρλερουά
2026-08-23 Λόμελ - Βέστερλο
2026-08-29 Σερκλ Μπριζ - Λόμελ
2026-09-04 Λόμελ - Μπριζ
2026-09-12 Σεντ Ζιλουάζ - Λόμελ
2026-09-19 Λόμελ - Μαλίν

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 1.50 4.00 5.75
Πιθανότητα 43% 33% 24%
1 @ 1.50
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.14 2.50
Πιθανότητα 78% 22%
1X @ 1.14
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.22 4.00
Πιθανότητα   33% 67%
Κάτω 1.5 @ 4.00
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.75 2.05
Πιθανότητα   33% 67%
Κάτω 2.5 @ 2.05
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.75 1.40
Πιθανότητα   15% 85%
Κάτω 3.5 @ 1.40
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.91 1.91
Πιθανότητα   5% 95%
Όχι @ 1.91

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-08-08 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!