Κύπελλο Τουρκίας
Πέμπτη, 05.11.2020
12:30
Σακάριασπορ
Diyarbakirspor
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Adapazari |
| Εκτός έδρας: |
Ντιγιαρμπακίρ |
| Απόσταση: |
901.5 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
New Sakarya Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
28 113 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
12:30 (15:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.75 |
3.60 |
3.75 |
1 |
|
|
|
1.22 |
1.90 |
| 40% |
32% |
28% |
1.75 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.34 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.31 |
1.31 |
| 72% |
28% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
28% |
72% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Σακάριασπορ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2018-07-25 |
Σακάριασπορ
|
0 - 3 |
Γαλατασαράι
|
|
2012-10-31 |
Γκοζτέπε
|
2 - 1 |
Σακάριασπορ
|
|
2012-05-12 |
Σακάριασπορ
|
1 - 2 |
Γκιρεσούνσπορ
|
|
2012-05-05 |
Kayseri Erciyesspor
|
2 - 0 |
Σακάριασπορ
|
|
2012-04-29 |
Σακάριασπορ
|
2 - 2 |
Gungoren Belediyespor
|
|
2012-04-22 |
Σακάριασπορ
|
1 - 2 |
Κασίμπασα
|
|
2012-04-15 |
Ρίζεσπορ
|
1 - 0 |
Σακάριασπορ
|
|
2012-04-08 |
Σακάριασπορ
|
3 - 3 |
Ελάτζιγκσπορ
|
|
2012-04-02 |
Karsiyaka
|
1 - 0 |
Σακάριασπορ
|
|
2012-03-25 |
Σακάριασπορ
|
0 - 1 |
Γκοζτέπε
|
|
2012-03-18 |
Ντενίζλισπορ
|
4 - 0 |
Σακάριασπορ
|
|
2012-03-11 |
Σακάριασπορ
|
2 - 3 |
Αντάνασπορ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
2 |
10 |
|
9 |
8 |
4 |
| 0% |
17% |
83% |
|
75% |
67% |
33% |
Diyarbakirspor τελευταίοι 12 αγώνες
|
2019-10-29 |
Αντάνασπορ
|
3 - 0 |
Diyarbakirspor
|
|
2019-09-25 |
Diyarbakirspor
|
2 - 1 |
Εσκισεχίρσπορ
|
|
2018-11-01 |
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
1 - 0 |
Diyarbakirspor
|
|
2018-09-25 |
Diyarbakirspor
|
1 - 0 |
Σαμσουνσπόρ
|
|
2017-09-19 |
Diyarbakirspor
|
0 - 1 |
Ιστανμπούλσπορ
|
|
2016-09-21 |
Σαμσουνσπόρ
|
1 - 1 |
Diyarbakirspor
|
|
2011-12-22 |
Diyarbakirspor
|
0 - 1 |
Gungoren Belediyespor
|
|
2011-05-15 |
Diyarbakirspor
|
0 - 3 |
Γκαζιαντέπ
|
|
2011-05-08 |
Gungoren Belediyespor
|
1 - 0 |
Diyarbakirspor
|
|
2011-04-30 |
Diyarbakirspor
|
0 - 3 |
Orduspor
|
|
2011-04-24 |
Kayseri Erciyesspor
|
4 - 0 |
Diyarbakirspor
|
|
2011-04-17 |
Diyarbakirspor
|
0 - 3 |
Ντενίζλισπορ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
7 |
6 |
1 |
| 17% |
8% |
75% |
|
58% |
50% |
8% |
Σακάριασπορ επόμενοι 6 αγώνες
|
2020-11-24 |
Αντάνασπορ
|
- |
Σακάριασπορ
|
|
2021-12-02 |
Γκαζιαντέπ
|
- |
Σακάριασπορ
|
|
2022-08-14 |
Σακάριασπορ
|
- |
Γκοζτέπε
|
|
2022-08-20 |
Αλτινόρντου
|
- |
Σακάριασπορ
|
|
2022-08-29 |
Σακάριασπορ
|
- |
Τουζλασπόρ
|
|
2022-09-04 |
Κετσιορενγκουτσού
|
- |
Σακάριασπορ
|
Diyarbakirspor επόμενοι 6 αγώνες
|
2021-10-28 |
Αντάλιασπορ
|
- |
Diyarbakirspor
|
|
2022-10-19 |
Κετσιορενγκουτσού
|
- |
Diyarbakirspor
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.75 |
3.60 |
3.75 |
| Πιθανότητα |
40% |
32% |
28% |
|
1 @ 1.75 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.22 |
1.90 |
| Πιθανότητα |
68% |
32% |
|
1X @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.30 |
3.34 |
| Πιθανότητα |
|
72% |
28% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.30 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
|
48% |
52% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.85 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.31 |
1.31 |
| Πιθανότητα |
|
28% |
72% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.31 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.85 |
1.89 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Ναι @ 1.85 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2020-11-05 08:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!