1η κατηγορία - Νορβηγία
Κυριακή, 11.10.2026
16:00
Σάντνες Ούλφ
Χάουγκεσουντ
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Sandnes |
| Εκτός έδρας: |
Haugesund |
| Απόσταση: |
67.9 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Sandnes Idrettspark
|
| Χωρητικότητα: |
4 969 (4 109) |
| Διαστάσεις: |
105 x 67 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
16:00 (17:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.75 |
4.50 |
1.55 |
2 |
|
|
|
2.38 |
1.18 |
| 24% |
10% |
66% |
1.55 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
7.00 |
|
|
|
1.33 |
3.40 |
|
|
|
1.83 |
1.83 |
| 93% |
7% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
50% |
50% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-05-01 |
Χάουγκεσουντ
|
2 - 0 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-03-30 |
Σάντνες Ούλφ
|
2 - 2 |
Χάουγκεσουντ
|
|
2024-02-17 |
Σάντνες Ούλφ
|
0 - 6 |
Χάουγκεσουντ
|
|
2023-03-17 |
Σάντνες Ούλφ
|
0 - 3 |
Χάουγκεσουντ
|
|
2022-03-06 |
Χάουγκεσουντ
|
3 - 2 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2019-06-08 |
Χάουγκεσουντ
|
2 - 2 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2019-03-08 |
Χάουγκεσουντ
|
3 - 0 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2017-03-26 |
Χάουγκεσουντ
|
1 - 0 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2016-03-06 |
Χάουγκεσουντ
|
4 - 0 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2015-03-29 |
Χάουγκεσουντ
|
1 - 1 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2014-10-05 |
Χάουγκεσουντ
|
2 - 0 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2014-05-20 |
Σάντνες Ούλφ
|
0 - 0 |
Χάουγκεσουντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
4 |
8 |
|
10 |
7 |
5 |
| 0% |
33% |
67% |
|
83% |
58% |
42% |
Σάντνες Ούλφ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-03 |
Στρόμμεν
|
3 - 3 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-09-20 |
Σάντνες Ούλφ
|
1 - 2 |
Μος
|
|
2026-09-16 |
Άρενταλ
|
1 - 2 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-09-13 |
Στρόμσγκοντσετ
|
4 - 1 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-09-05 |
Σάντνες Ούλφ
|
1 - 1 |
Ρανχάιμ
|
|
2026-08-30 |
Ράουφος
|
0 - 3 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-08-22 |
Σάντνες Ούλφ
|
0 - 1 |
Μπρίνε
|
|
2026-08-16 |
Σόγκνταλ
|
2 - 0 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-08-09 |
Σάντνες Ούλφ
|
3 - 4 |
Χοντ
|
|
2026-08-02 |
Έγκερσουντς
|
2 - 0 |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-07-26 |
Σάντνες Ούλφ
|
1 - 6 |
Κόνγκσβίνγκερ
|
|
2026-07-04 |
Μπρίνε
|
1 - 1 |
Σάντνες Ούλφ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
11 |
7 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
92% |
58% |
33% |
Χάουγκεσουντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-03 |
Χάουγκεσουντ
|
2 - 0 |
Στάμπαεκ
|
|
2026-09-20 |
Χάουγκεσουντ
|
4 - 2 |
Στρόμμεν
|
|
2026-09-13 |
Μος
|
1 - 4 |
Χάουγκεσουντ
|
|
2026-09-05 |
Χάουγκεσουντ
|
2 - 0 |
Σόγκνταλ
|
|
2026-08-30 |
Μπρίνε
|
0 - 2 |
Χάουγκεσουντ
|
|
2026-08-26 |
Χάουγκεσουντ
|
3 - 0 |
Έγκερσουντς
|
|
2026-08-22 |
Χάουγκεσουντ
|
3 - 3 |
Χάουγκεσουντ
|
|
2026-08-16 |
Κόνγκσβίνγκερ
|
3 - 2 |
Χάουγκεσουντ
|
|
2026-08-09 |
Χάουγκεσουντ
|
7 - 2 |
Ράουφος
|
|
2026-08-03 |
Ρανχάιμ
|
3 - 4 |
Χάουγκεσουντ
|
|
2026-07-25 |
Χάουγκεσουντ
|
1 - 2 |
Μπρίνε
|
|
2026-07-05 |
Οντς ΜΚ
|
1 - 3 |
Χάουγκεσουντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
12 |
9 |
7 |
| 75% |
8% |
17% |
|
100% |
75% |
58% |
Βαθμολογία 1η κατηγορία
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Χάουγκεσουντ |
24 |
18 |
1 |
5 |
74 |
39 |
+35 |
55 |
| 2 |
Κόνγκσβίνγκερ |
24 |
16 |
5 |
3 |
70 |
35 |
+35 |
53 |
| 3 |
Στρόμσγκοντσετ |
24 |
15 |
6 |
3 |
61 |
31 |
+30 |
51 |
| 4 |
Στάμπαεκ |
24 |
14 |
3 |
7 |
57 |
31 |
+26 |
45 |
| 5 |
Οντς ΜΚ |
24 |
11 |
6 |
7 |
50 |
38 |
+12 |
39 |
| 6 |
Μπρίνε |
24 |
12 |
2 |
10 |
33 |
31 |
+2 |
38 |
| 7 |
Χοντ |
24 |
10 |
4 |
10 |
40 |
48 |
-8 |
34 |
| 8 |
Ρανχάιμ |
24 |
9 |
4 |
11 |
61 |
58 |
+3 |
31 |
| 9 |
Έγκερσουντς |
24 |
8 |
5 |
11 |
36 |
49 |
-13 |
29 |
| 10 |
Λιν |
24 |
8 |
4 |
12 |
39 |
49 |
-10 |
28 |
| 11 |
Στρόμμεν |
24 |
7 |
5 |
12 |
38 |
55 |
-17 |
26 |
| 12 |
Σάντνες Ούλφ |
24 |
7 |
4 |
13 |
35 |
45 |
-10 |
25 |
| 13 |
Μος |
24 |
7 |
4 |
13 |
38 |
54 |
-16 |
25 |
| 14 |
Σόγκνταλ |
23 |
6 |
5 |
12 |
38 |
53 |
-15 |
23 |
| 15 |
Ασάνε |
24 |
5 |
5 |
14 |
34 |
53 |
-19 |
19 |
| 16 |
Ράουφος |
23 |
6 |
1 |
16 |
26 |
61 |
-35 |
19 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Σάντνες Ούλφ |
|
| Χάουγκεσουντ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Σάντνες Ούλφ |
Χάουγκεσουντ |
| 1 |
Χάουγκεσουντ |
|
- |
| 2 |
Κόνγκσβίνγκερ |
1 - 6 |
3 - 2 |
| 3 |
Στρόμσγκοντσετ |
1 - 1 |
|
| 4 |
Στάμπαεκ |
0 - 1 |
3 - 2 |
| 5 |
Οντς ΜΚ |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 6 |
Μπρίνε |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 7 |
Χοντ |
3 - 4 |
0 - 2 |
| 8 |
Ρανχάιμ |
1 - 1 |
3 - 4 |
| 9 |
Έγκερσουντς |
4 - 2 |
5 - 2 |
| 10 |
Λιν |
|
2 - 4 |
| 11 |
Στρόμμεν |
2 - 0 |
0 - 7 |
| 12 |
Σάντνες Ούλφ |
- |
|
| 13 |
Μος |
1 - 2 |
1 - 4 |
| 14 |
Σόγκνταλ |
2 - 0 |
5 - 1 |
| 15 |
Ασάνε |
|
|
| 16 |
Ράουφος |
3 - 0 |
3 - 4 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Σάντνες Ούλφ |
Χάουγκεσουντ |
| Νίκες |
7 |
18 |
| Ισοπαλίες |
4 |
1 |
| Ήττες |
13 |
5 |
| Γκολ υπέρ |
35 |
74 |
| Γκολ κατά |
45 |
39 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.46 |
3.08 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.88 |
1.62 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
79% |
71% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
54% |
71% |
| Πάνω 1.5 |
92% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
75% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
67% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
4 |
8 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
6 |
4 |
| Γκολ υπέρ |
19 |
37 |
| Γκολ κατά |
21 |
26 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.58 |
3.08 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.75 |
2.17 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
83% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
75% |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
58% |
75% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
83% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
83% |
Συνολικές στατιστικές για το 1η κατηγορία
| Αγώνες (191) |
| Εντός έδρας νίκες |
50% |
| Ισοπαλίες |
17% |
| Εκτός έδρας νίκες |
34% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
80% |
| Γκολ (730) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.82 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
2.13 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.70 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
85% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
77% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
63% |
| Πάνω 1.5 |
90% |
| Πάνω 2.5 |
71% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
Σάντνες Ούλφ επόμενοι 5 αγώνες
|
2026-10-14 |
Στάμπαεκ
|
- |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-10-18 |
Κόνγκσβίνγκερ
|
- |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-10-25 |
Σάντνες Ούλφ
|
- |
Λιν
|
|
2026-11-01 |
Οντς ΜΚ
|
- |
Σάντνες Ούλφ
|
|
2026-11-08 |
Σάντνες Ούλφ
|
- |
Ασάνε
|
Χάουγκεσουντ επόμενοι 5 αγώνες
|
2026-10-14 |
Χάουγκεσουντ
|
- |
Λιν
|
|
2026-10-18 |
Στρόμσγκοντσετ
|
- |
Χάουγκεσουντ
|
|
2026-10-25 |
Χάουγκεσουντ
|
- |
Χοντ
|
|
2026-11-01 |
Ασάνε
|
- |
Χάουγκεσουντ
|
|
2026-11-08 |
Χάουγκεσουντ
|
- |
Οντς ΜΚ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.75 |
4.50 |
1.55 |
| Πιθανότητα |
24% |
10% |
66% |
|
2 @ 1.55 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.38 |
1.18 |
| Πιθανότητα |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.10 |
7.00 |
| Πιθανότητα |
|
93% |
7% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.10 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.33 |
3.40 |
| Πιθανότητα |
|
65% |
35% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Πάνω 3.5 @ 1.83 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
|
62% |
38% |
|
Ναι @ 1.40 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-11 12:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!