2. Μπούντεσλιγκα - Γερμανία
Κυριακή, 11.10.2026
12:30
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Αμβούργο |
| Εκτός έδρας: |
Καρλσρούη |
| Απόσταση: |
520.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Millerntor-Stadion
|
| Χωρητικότητα: |
29 063 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
12:30 (13:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.70 |
4.10 |
4.10 |
1X |
|
|
|
1.22 |
2.10 |
| 26% |
60% |
14% |
1.22 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 75% |
25% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2025-07-20 |
Σαν Πάουλι
|
6 - 1 |
Καρλσρούη
|
|
2024-04-06 |
Καρλσρούη
|
2 - 1 |
Σαν Πάουλι
|
|
2023-10-28 |
Σαν Πάουλι
|
2 - 1 |
Καρλσρούη
|
|
2023-05-28 |
Σαν Πάουλι
|
1 - 1 |
Καρλσρούη
|
|
2022-11-12 |
Καρλσρούη
|
4 - 4 |
Σαν Πάουλι
|
|
2022-03-05 |
Σαν Πάουλι
|
3 - 1 |
Καρλσρούη
|
|
2021-09-25 |
Καρλσρούη
|
1 - 3 |
Σαν Πάουλι
|
|
2021-03-06 |
Καρλσρούη
|
0 - 0 |
Σαν Πάουλι
|
|
2020-11-08 |
Σαν Πάουλι
|
0 - 3 |
Καρλσρούη
|
|
2020-05-30 |
Καρλσρούη
|
1 - 1 |
Σαν Πάουλι
|
|
2019-11-02 |
Σαν Πάουλι
|
2 - 2 |
Καρλσρούη
|
|
2017-02-27 |
Σαν Πάουλι
|
5 - 0 |
Καρλσρούη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
11 |
9 |
6 |
| 42% |
42% |
17% |
|
92% |
75% |
50% |
Σαν Πάουλι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-03 |
Σαν Πάουλι
|
1 - 1 |
Γκλάντμπαχ
|
|
2026-09-20 |
Κότμπους
|
1 - 1 |
Σαν Πάουλι
|
|
2026-09-12 |
Σαν Πάουλι
|
1 - 0 |
Βόλφσμπουργκ
|
|
2026-09-04 |
Αρμ. Μπίλεφελντ
|
2 - 2 |
Σαν Πάουλι
|
|
2026-08-30 |
Σαν Πάουλι
|
1 - 2 |
Καϊζερσλάουτερν
|
|
2026-08-23 |
Έσεν
|
2 - 0 |
Σαν Πάουλι
|
|
2026-08-14 |
Χόσταϊν Κιλ
|
2 - 2 |
Σαν Πάουλι
|
|
2026-08-09 |
Σαν Πάουλι
|
1 - 1 |
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
2026-08-01 |
Σαν Πάουλι
|
2 - 2 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
|
2026-07-24 |
Μπόρνμουθ
|
4 - 1 |
Σαν Πάουλι
|
|
2026-07-19 |
Σαν Πάουλι
|
2 - 1 |
Γκόριτσα
|
|
2026-07-11 |
Babelsberg
|
1 - 4 |
Σαν Πάουλι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
11 |
7 |
5 |
| 25% |
50% |
25% |
|
92% |
58% |
42% |
Καρλσρούη τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-02 |
Βέχεν
|
1 - 2 |
Καρλσρούη
|
|
2026-09-19 |
Καρλσρούη
|
0 - 1 |
Νυρεμβέργη
|
|
2026-09-13 |
Καρλσρούη
|
0 - 3 |
Κότμπους
|
|
2026-09-04 |
Αννόβερο
|
2 - 2 |
Καρλσρούη
|
|
2026-08-29 |
Καρλσρούη
|
2 - 5 |
Βόλφσμπουργκ
|
|
2026-08-21 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
1 - 2 |
Καρλσρούη
|
|
2026-08-15 |
Καϊζερσλάουτερν
|
0 - 0 |
Καρλσρούη
|
|
2026-08-08 |
Καρλσρούη
|
2 - 1 |
Αρμ. Μπίλεφελντ
|
|
2026-08-01 |
Χόφενχάιμ
|
3 - 0 |
Καρλσρούη
|
|
2026-07-26 |
Καρλσρούη
|
1 - 2 |
Ίντερ
|
|
2026-05-17 |
Καρλσρούη
|
1 - 2 |
Μπόχουμ
|
|
2026-05-08 |
Πάντερμπορν
|
2 - 2 |
Καρλσρούη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
10 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
83% |
25% |
Βαθμολογία 2. Μπούντεσλιγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Χέρτα Βερολίνου |
6 |
6 |
0 |
0 |
17 |
7 |
+10 |
18 |
| 2 |
Νυρεμβέργη |
7 |
5 |
2 |
0 |
20 |
10 |
+10 |
17 |
| 3 |
Χάιντενχάιμ |
7 |
4 |
2 |
1 |
14 |
12 |
+2 |
14 |
| 4 |
Μαγδεβούργο |
7 |
4 |
1 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
13 |
| 5 |
Βόλφσμπουργκ |
7 |
3 |
3 |
1 |
19 |
12 |
+7 |
12 |
| 6 |
Καϊζερσλάουτερν |
7 |
3 |
3 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
12 |
| 7 |
Κότμπους |
7 |
2 |
2 |
3 |
15 |
16 |
-1 |
8 |
| 8 |
Όσναμπρικ |
7 |
2 |
2 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 9 |
Μπραουνσβάιγκ |
7 |
2 |
1 |
4 |
13 |
13 |
0 |
7 |
| 10 |
Σαν Πάουλι |
6 |
1 |
4 |
1 |
8 |
8 |
0 |
7 |
| 11 |
Μπόχουμ |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
7 |
| 12 |
Αννόβερο |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
7 |
| 13 |
Ντάρμσταντ |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
7 |
| 14 |
Γκρόιτερ Φιρτ |
6 |
1 |
3 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
6 |
| 15 |
Αρμ. Μπίλεφελντ |
6 |
1 |
2 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
5 |
| 16 |
Ντιναμό Δρέσδης |
7 |
1 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
5 |
| 17 |
Καρλσρούη |
6 |
1 |
2 |
3 |
6 |
12 |
-6 |
5 |
| 18 |
Χόσταϊν Κιλ |
7 |
0 |
4 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
4 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Σαν Πάουλι |
|
| Καρλσρούη |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Σαν Πάουλι |
Καρλσρούη |
| 1 |
Χέρτα Βερολίνου |
|
|
| 2 |
Νυρεμβέργη |
|
|
| 3 |
Χάιντενχάιμ |
|
|
| 4 |
Μαγδεβούργο |
|
|
| 5 |
Βόλφσμπουργκ |
1 - 0 |
|
| 6 |
Καϊζερσλάουτερν |
1 - 2 |
0 - 0 |
| 7 |
Κότμπους |
|
|
| 8 |
Όσναμπρικ |
|
|
| 9 |
Μπραουνσβάιγκ |
|
|
| 10 |
Σαν Πάουλι |
- |
|
| 11 |
Μπόχουμ |
|
|
| 12 |
Αννόβερο |
|
2 - 2 |
| 13 |
Ντάρμσταντ |
|
|
| 14 |
Γκρόιτερ Φιρτ |
1 - 1 |
|
| 15 |
Αρμ. Μπίλεφελντ |
|
|
| 16 |
Ντιναμό Δρέσδης |
|
|
| 17 |
Καρλσρούη |
|
- |
| 18 |
Χόσταϊν Κιλ |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Σαν Πάουλι |
Καρλσρούη |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
4 |
2 |
| Ήττες |
1 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
8 |
6 |
| Γκολ κατά |
8 |
12 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.33 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.33 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
83% |
83% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
83% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
33% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
0 |
| Ισοπαλίες |
1 |
2 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
2 |
| Γκολ κατά |
3 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
67% |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
50% |
Συνολικές στατιστικές για το 2. Μπούντεσλιγκα
| Αγώνες (60) |
| Εντός έδρας νίκες |
40% |
| Ισοπαλίες |
30% |
| Εκτός έδρας νίκες |
30% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
20% |
| Γκολ (197) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.28 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.77 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.52 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
80% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
77% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
62% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
| Πάνω 2.5 |
63% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
Σαν Πάουλι επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-17 |
Αννόβερο
|
- |
Σαν Πάουλι
|
|
2026-10-23 |
Ντάρμσταντ
|
- |
Σαν Πάουλι
|
|
2026-11-01 |
Σαν Πάουλι
|
- |
Νυρεμβέργη
|
|
2026-11-08 |
Μαγδεβούργο
|
- |
Σαν Πάουλι
|
|
2026-11-21 |
Σαν Πάουλι
|
- |
Μπόχουμ
|
|
2026-11-28 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
- |
Σαν Πάουλι
|
Καρλσρούη επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-18 |
Καρλσρούη
|
- |
Ντάρμσταντ
|
|
2026-10-24 |
Μαγδεβούργο
|
- |
Καρλσρούη
|
|
2026-10-31 |
Καρλσρούη
|
- |
Χάιντενχάιμ
|
|
2026-11-08 |
Μπόχουμ
|
- |
Καρλσρούη
|
|
2026-11-22 |
Καρλσρούη
|
- |
Όσναμπρικ
|
|
2026-11-28 |
Χέρτα Βερολίνου
|
- |
Καρλσρούη
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.70 |
4.10 |
4.10 |
| Πιθανότητα |
26% |
60% |
14% |
|
1X @ 1.22 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.22 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
64% |
36% |
|
1X @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.13 |
6.00 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.13 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.70 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.67 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.67 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.63 |
| Πιθανότητα |
|
65% |
35% |
|
Ναι @ 1.44 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-11 08:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!