Σέριε Α - Βραζιλία
Κυριακή, 13.09.2026
01:00
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Σάντος |
| Εκτός έδρας: |
Μπέλο Οριζόντε |
| Απόσταση: |
512.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Vila Belmiro
|
| Χωρητικότητα: |
16 798 |
| Διαστάσεις: |
105 x 70 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
01:00 (21:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.82 |
3.30 |
2.45 |
X2 |
|
|
|
1.50 |
1.40 |
| 34% |
26% |
40% |
1.40 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
4.00 |
|
|
|
1.85 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.40 |
| 83% |
17% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
30% |
70% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-03-22 |
Κρουζέιρο
|
0 - 0 |
Σάντος
|
|
2025-12-07 |
Σάντος
|
3 - 0 |
Κρουζέιρο
|
|
2025-08-10 |
Κρουζέιρο
|
1 - 2 |
Σάντος
|
|
2023-09-14 |
Σάντος
|
0 - 3 |
Κρουζέιρο
|
|
2023-05-06 |
Κρουζέιρο
|
2 - 1 |
Σάντος
|
|
2019-11-24 |
Σάντος
|
4 - 1 |
Κρουζέιρο
|
|
2019-08-18 |
Κρουζέιρο
|
2 - 0 |
Σάντος
|
|
2018-09-23 |
Κρουζέιρο
|
2 - 1 |
Σάντος
|
|
2018-08-15 |
Κρουζέιρο
|
1 - 2 |
Σάντος
|
|
2018-08-01 |
Σάντος
|
0 - 1 |
Κρουζέιρο
|
|
2018-05-27 |
Σάντος
|
0 - 1 |
Κρουζέιρο
|
|
2017-08-27 |
Κρουζέιρο
|
1 - 1 |
Σάντος
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
7 |
1 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
58% |
8% |
Σάντος τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-09 |
Σάντος
|
2 - 0 |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
|
2026-09-06 |
Ιντερνασιονάλ
|
2 - 3 |
Σάντος
|
|
2026-09-03 |
Σάντος
|
0 - 0 |
Παλμέιρας
|
|
2026-08-30 |
Κορίνθιανς
|
0 - 1 |
Σάντος
|
|
2026-08-27 |
Παλμέιρας
|
3 - 0 |
Σάντος
|
|
2026-08-23 |
Σάντος
|
1 - 1 |
Μιρασόλ
|
|
2026-08-20 |
Μάκαρα
|
0 - 0 |
Σάντος
|
|
2026-08-16 |
Βάσκο Ντε Γκάμα
|
0 - 3 |
Σάντος
|
|
2026-08-13 |
Σάντος
|
2 - 1 |
Μάκαρα
|
|
2026-08-09 |
Σάντος
|
0 - 2 |
Ατλ. Παραναένσε
|
|
2026-08-05 |
Ρέμο
|
0 - 1 |
Σάντος
|
|
2026-08-02 |
Σάντος
|
0 - 0 |
Ρέμο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
7 |
4 |
1 |
| 50% |
33% |
17% |
|
58% |
33% |
8% |
Κρουζέιρο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Κρουζέιρο
|
3 - 1 |
Ατλ. Παραναένσε
|
|
2026-09-02 |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
2 - 1 |
Κρουζέιρο
|
|
2026-08-30 |
Βάσκο Ντε Γκάμα
|
3 - 1 |
Κρουζέιρο
|
|
2026-08-26 |
Κρουζέιρο
|
1 - 1 |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
|
2026-08-23 |
Κρουζέιρο
|
2 - 1 |
Φλαμένγκο
|
|
2026-08-20 |
Φλαμένγκο
|
2 - 1 |
Κρουζέιρο
|
|
2026-08-16 |
Κορίνθιανς
|
1 - 2 |
Κρουζέιρο
|
|
2026-08-13 |
Κρουζέιρο
|
1 - 1 |
Φλαμένγκο
|
|
2026-08-09 |
Κρουζέιρο
|
3 - 1 |
Μιρασόλ
|
|
2026-08-05 |
Κρουζέιρο
|
2 - 0 |
Τσαπεκοένσε
|
|
2026-08-02 |
Τσαπεκοένσε
|
0 - 0 |
Κρουζέιρο
|
|
2026-07-31 |
Κοριτίμπα
|
0 - 1 |
Κρουζέιρο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
7 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
58% |
25% |
Βαθμολογία Σέριε Α
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Φλαμένγκο |
26 |
16 |
6 |
4 |
51 |
21 |
+30 |
54 |
| 2 |
Παλμέιρας |
26 |
15 |
8 |
3 |
45 |
21 |
+24 |
53 |
| 3 |
Ατλ. Παραναένσε |
27 |
13 |
7 |
7 |
41 |
31 |
+10 |
46 |
| 4 |
Φλουμινένσε |
27 |
12 |
9 |
6 |
41 |
35 |
+6 |
45 |
| 5 |
Μπαΐα |
26 |
11 |
10 |
5 |
40 |
32 |
+8 |
43 |
| 6 |
Κρουζέιρο |
26 |
12 |
6 |
8 |
38 |
37 |
+1 |
42 |
| 7 |
Ατλέτικο Μινέιρο |
26 |
11 |
6 |
9 |
35 |
31 |
+4 |
39 |
| 8 |
Κοριτίμπα |
27 |
10 |
8 |
9 |
37 |
38 |
-1 |
38 |
| 9 |
Μπραγκαντίνο |
25 |
10 |
5 |
10 |
31 |
28 |
+3 |
35 |
| 10 |
Σάο Πάολο |
25 |
9 |
6 |
10 |
31 |
28 |
+3 |
33 |
| 11 |
Κορίνθιανς |
26 |
8 |
8 |
10 |
27 |
27 |
0 |
32 |
| 12 |
Σάντος |
25 |
8 |
8 |
9 |
37 |
38 |
-1 |
32 |
| 13 |
Βιτόρια |
26 |
9 |
5 |
12 |
25 |
37 |
-12 |
32 |
| 14 |
Μποταφόγκο |
25 |
8 |
7 |
10 |
37 |
40 |
-3 |
31 |
| 15 |
Ιντερνασιονάλ |
27 |
6 |
10 |
11 |
30 |
35 |
-5 |
28 |
| 16 |
Γκρέμιο |
26 |
7 |
7 |
12 |
28 |
35 |
-7 |
28 |
| 17 |
Μιρασόλ |
26 |
7 |
7 |
12 |
29 |
40 |
-11 |
28 |
| 18 |
Βάσκο Ντε Γκάμα |
26 |
7 |
7 |
12 |
29 |
41 |
-12 |
28 |
| 19 |
Ρέμο |
26 |
5 |
8 |
13 |
30 |
43 |
-13 |
23 |
| 20 |
Τσαπεκοένσε |
26 |
3 |
8 |
15 |
28 |
52 |
-24 |
17 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Σάντος |
|
| Κρουζέιρο |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Σάντος |
Κρουζέιρο |
| 1 |
Φλαμένγκο |
|
2 - 0 |
| 2 |
Παλμέιρας |
|
1 - 1 |
| 3 |
Ατλ. Παραναένσε |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 4 |
Φλουμινένσε |
2 - 3 |
|
| 5 |
Μπαΐα |
|
1 - 2 |
| 6 |
Κρουζέιρο |
|
- |
| 7 |
Ατλέτικο Μινέιρο |
1 - 0 |
|
| 8 |
Κοριτίμπα |
0 - 3 |
0 - 1 |
| 9 |
Μπραγκαντίνο |
2 - 0 |
|
| 10 |
Σάο Πάολο |
1 - 1 |
4 - 1 |
| 11 |
Κορίνθιανς |
1 - 1 |
1 - 2 |
| 12 |
Σάντος |
- |
|
| 13 |
Βιτόρια |
3 - 1 |
|
| 14 |
Μποταφόγκο |
|
4 - 0 |
| 15 |
Ιντερνασιονάλ |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 16 |
Γκρέμιο |
|
|
| 17 |
Μιρασόλ |
1 - 1 |
2 - 2 |
| 18 |
Βάσκο Ντε Γκάμα |
2 - 1 |
3 - 1 |
| 19 |
Ρέμο |
2 - 0 |
0 - 1 |
| 20 |
Τσαπεκοένσε |
2 - 2 |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Σάντος |
Κρουζέιρο |
| Νίκες |
8 |
12 |
| Ισοπαλίες |
8 |
6 |
| Ήττες |
9 |
8 |
| Γκολ υπέρ |
37 |
38 |
| Γκολ κατά |
38 |
37 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.48 |
1.46 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.52 |
1.42 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
88% |
85% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
76% |
81% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
68% |
69% |
| Πάνω 1.5 |
88% |
85% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
65% |
| Πάνω 3.5 |
36% |
31% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
5 |
5 |
| Ισοπαλίες |
4 |
2 |
| Ήττες |
4 |
5 |
| Γκολ υπέρ |
18 |
14 |
| Γκολ κατά |
17 |
21 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.38 |
1.17 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.31 |
1.75 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
85% |
83% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
77% |
83% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
62% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
92% |
83% |
| Πάνω 2.5 |
46% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
23% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Α
| Αγώνες (260) |
| Εντός έδρας νίκες |
46% |
| Ισοπαλίες |
28% |
| Εκτός έδρας νίκες |
26% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
68% |
| Γκολ (690) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.65 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.50 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.15 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
82% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
71% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
59% |
| Πάνω 1.5 |
78% |
| Πάνω 2.5 |
51% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
Σάντος επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-16 |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
- |
Σάντος
|
|
2026-09-19 |
Ρέμο
|
- |
Σάντος
|
|
2026-10-03 |
Σάο Πάολο
|
- |
Σάντος
|
|
2026-10-08 |
Σάντος
|
- |
Φλαμένγκο
|
|
2026-10-11 |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
- |
Σάντος
|
|
2026-10-18 |
Φλουμινένσε
|
- |
Σάντος
|
Κρουζέιρο επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-20 |
Βιτόρια
|
- |
Κρουζέιρο
|
|
2026-10-08 |
Κρουζέιρο
|
- |
Σάο Πάολο
|
|
2026-10-13 |
Μπραγκαντίνο
|
- |
Κρουζέιρο
|
|
2026-10-18 |
Γκρέμιο
|
- |
Κρουζέιρο
|
|
2026-10-25 |
Κρουζέιρο
|
- |
Ρέμο
|
|
2026-10-28 |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
- |
Κρουζέιρο
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.82 |
3.30 |
2.45 |
| Πιθανότητα |
34% |
26% |
40% |
|
X2 @ 1.40 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.50 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.25 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
83% |
17% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.85 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.85 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.00 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
30% |
70% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
65% |
35% |
|
Ναι @ 1.67 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-13 00:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!