Πρωτάθλημα Τσεχίας

Σάββατο, 17.10.2026
17:00
Σίγμα Όλομουτς

Σίγμα Όλομουτς

Σλόβαν Λίμπερετς

Σλόβαν Λίμπερετς

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Olomouc
Εκτός έδρας: Liberec
Απόσταση: 203.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Andruv stadion
Χωρητικότητα: 12 566
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:00 (18:00 τοπική ώρα)
Διαφήμιση

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.40 3.25 2.63 12 1.40 1.50
37% 23% 40% 1.30 48% 52%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.29 3.50 1.90 1.90 3.25 1.33
76% 24% 54% 46% 22% 78%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2025-11-30 Σλόβαν Λίμπερετς 1 - 0 Σίγμα Όλομουτς
2025-08-02 Σίγμα Όλομουτς 2 - 1 Σλόβαν Λίμπερετς
2024-11-24 Σίγμα Όλομουτς 1 - 4 Σλόβαν Λίμπερετς
2024-07-28 Σλόβαν Λίμπερετς 1 - 1 Σίγμα Όλομουτς
2024-02-10 Σλόβαν Λίμπερετς 2 - 0 Σίγμα Όλομουτς
2023-08-27 Σίγμα Όλομουτς 2 - 0 Σλόβαν Λίμπερετς
2023-02-18 Σλόβαν Λίμπερετς 2 - 2 Σίγμα Όλομουτς
2022-11-26 Σλόβαν Λίμπερετς 4 - 1 Σίγμα Όλομουτς
2022-08-31 Σίγμα Όλομουτς 1 - 1 Σλόβαν Λίμπερετς
2022-04-30 Σλόβαν Λίμπερετς 0 - 2 Σίγμα Όλομουτς
2022-04-24 Σίγμα Όλομουτς 1 - 0 Σλόβαν Λίμπερετς
2022-03-20 Σίγμα Όλομουτς 1 - 0 Σλόβαν Λίμπερετς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 9 4 3
42% 25% 33% 75% 33% 25%

Σίγμα Όλομουτς τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-11 Τέπλιτσε 1 - 1 Σίγμα Όλομουτς
2026-10-02 Σίγμα Όλομουτς 4 - 0 Ζίλινα
2026-09-20 Σίγμα Όλομουτς 0 - 3 Σπάρτα Πράγας
2026-09-13 Βικτόρια Πλζεν 2 - 3 Σίγμα Όλομουτς
2026-09-09 Πρόστεγιοφ 1 - 1 Σίγμα Όλομουτς
2026-09-05 Σίγμα Όλομουτς 3 - 0 Μποέμιανς 1905
2026-08-29 Οστράβα 1 - 0 Σίγμα Όλομουτς
2026-08-23 Σίγμα Όλομουτς 3 - 1 Παρντούμπιτσε
2026-08-15 Σλόβακο 1 - 2 Σίγμα Όλομουτς
2026-08-09 Artis Brno 1 - 2 Σίγμα Όλομουτς
2026-08-02 Σίγμα Όλομουτς 2 - 2 Μλάντα Μπόλεσλαβ
2026-07-26 Γιάμπλονετς 2 - 1 Σίγμα Όλομουτς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 11 9 4
50% 25% 25% 92% 75% 33%

Σλόβαν Λίμπερετς τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-11 Σλόβαν Λίμπερετς 0 - 2 Σλόβακο
2026-09-19 Artis Brno 0 - 0 Σλόβαν Λίμπερετς
2026-09-15 Βλάσιμ 0 - 2 Σλόβαν Λίμπερετς
2026-09-12 Σλόβαν Λίμπερετς 3 - 0 Μλάντα Μπόλεσλαβ
2026-09-06 Γιάμπλονετς 1 - 2 Σλόβαν Λίμπερετς
2026-08-30 Σλόβαν Λίμπερετς 2 - 0 Χράντεκ Κράλοβε
2026-08-22 Ζλιν 0 - 1 Σλόβαν Λίμπερετς
2026-08-16 Σλόβαν Λίμπερετς 1 - 1 Σλάβια Πράγας
2026-08-07 Μπρνο 0 - 1 Σλόβαν Λίμπερετς
2026-08-01 Σλόβαν Λίμπερετς 0 - 1 Τέπλιτσε
2026-07-25 Βικτόρια Πλζεν 1 - 3 Σλόβαν Λίμπερετς
2026-07-17 Σεντ Πόλτεν 1 - 3 Σλόβαν Λίμπερετς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 8 4 2
67% 17% 17% 67% 33% 17%
Διαφήμιση

Βαθμολογία Πρωτάθλημα Τσεχίας

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σλάβια Πράγας 10 8 2 0 26 6 +20 26
2 Σλόβαν Λίμπερετς 10 6 2 2 13 6 +7 20
3 Σπάρτα Πράγας 10 6 0 4 20 12 +8 18
4 Μλάντα Μπόλεσλαβ 10 5 2 3 17 13 +4 17
5 Σίγμα Όλομουτς 10 5 2 3 17 14 +3 17
6 Γιάμπλονετς 10 5 2 3 12 9 +3 17
7 Τέπλιτσε 10 5 2 3 18 16 +2 17
8 Μπρνο 10 5 1 4 12 13 -1 16
9 Μποέμιανς 1905 10 4 3 3 11 11 0 15
10 Χράντεκ Κράλοβε 10 4 2 4 10 13 -3 14
11 Βικτόρια Πλζεν 10 3 4 3 20 17 +3 13
12 Οστράβα 10 3 1 6 7 18 -11 10
13 Παρντούμπιτσε 10 2 2 6 9 16 -7 8
14 Artis Brno 10 2 2 6 11 20 -9 8
15 Σλόβακο 10 1 4 5 9 16 -7 7
16 Ζλιν 10 0 1 9 8 20 -12 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σίγμα Όλομουτς           
Σλόβαν Λίμπερετς           
Εντός έδρας           
Εκτός έδρας           

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σίγμα Όλομουτς Σλόβαν Λίμπερετς
1 Σλάβια Πράγας    
2 Σλόβαν Λίμπερετς   -
3 Σπάρτα Πράγας 0 - 3  
4 Μλάντα Μπόλεσλαβ 2 - 2  
5 Σίγμα Όλομουτς -  
6 Γιάμπλονετς   1 - 2
7 Τέπλιτσε    
8 Μπρνο   0 - 1
9 Μποέμιανς 1905 3 - 0  
10 Χράντεκ Κράλοβε    
11 Βικτόρια Πλζεν   1 - 3
12 Οστράβα    
13 Παρντούμπιτσε 3 - 1  
14 Artis Brno   0 - 0
15 Σλόβακο    
16 Ζλιν   0 - 1

Στατιστικά ομάδας

  Σίγμα Όλομουτς Σλόβαν Λίμπερετς
Νίκες 5 6
Ισοπαλίες 2 2
Ήττες 3 2
Γκολ υπέρ 17 13
Γκολ κατά 14 6
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.70 1.30
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.40 0.60
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 80% 70%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 90% 50%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 70% 30%
Πάνω 1.5 90% 60%
Πάνω 2.5 80% 30%
Πάνω 3.5 30% 10%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 2 4
Ισοπαλίες 1 1
Ήττες 1 0
Γκολ υπέρ 8 7
Γκολ κατά 6 2
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.00 1.40
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.50 0.40
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 75% 80%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 75% 40%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50% 40%
Πάνω 1.5 100% 40%
Πάνω 2.5 100% 40%
Πάνω 3.5 50% 20%

Συνολικές στατιστικές για το Πρωτάθλημα Τσεχίας

Αγώνες   (80)
Εντός έδρας νίκες 45%
Ισοπαλίες 20%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 33%
Γκολ   (220)
Γκολ ανά αγώνα 2.75
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.48
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.27
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 80%
Πάνω 2.5 54%
Πάνω 3.5 26%

Σίγμα Όλομουτς επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-24 Ζλιν - Σίγμα Όλομουτς
2026-10-31 Σίγμα Όλομουτς - Μπρνο
2026-11-07 Χράντεκ Κράλοβε - Σίγμα Όλομουτς
2026-11-21 Σίγμα Όλομουτς - Σλάβια Πράγας
2026-11-28 Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σίγμα Όλομουτς
2026-12-05 Σίγμα Όλομουτς - Artis Brno

Σλόβαν Λίμπερετς επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-24 Σλόβαν Λίμπερετς - Οστράβα
2026-10-31 Παρντούμπιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς
2026-11-07 Σλόβαν Λίμπερετς - Μποέμιανς 1905
2026-11-22 Σπάρτα Πράγας - Σλόβαν Λίμπερετς
2026-11-28 Τέπλιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς
2026-12-05 Σλόβαν Λίμπερετς - Μπρνο

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.40 3.25 2.63
Πιθανότητα 37% 23% 40%
12 @ 1.30
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.40 1.50
Πιθανότητα 48% 52%
X2 @ 1.50
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.29 3.50
Πιθανότητα   76% 24%
Πάνω 1.5 @ 1.29
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.90 1.90
Πιθανότητα   54% 46%
Πάνω 2.5 @ 1.90
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.25 1.33
Πιθανότητα   22% 78%
Κάτω 3.5 @ 1.33
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.75 2.00
Πιθανότητα   50% 50%
Ναι @ 1.75

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-17 16:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!