1 Λίγκα - Ρωσία

Σάββατο, 24.10.2026
06:00
ΣΚΑ Κάμπαροφσκ

ΣΚΑ Κάμπαροφσκ

Γιενισέι

Γιενισέι

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Khabarovsk
Εκτός έδρας: Κρασνογιάρσκ
Απόσταση: 2 942.0 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Lenin Khabarovsk
Χωρητικότητα: 15 200
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 06:00 (15:00 τοπική ώρα)
Διαφήμιση

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.30 3.32 2.97 2 1.37 1.57
23% 26% 51% 2.97 30% 70%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.27 3.10 1.95 1.79 3.25 1.25
79% 21% 60% 40% 40% 60%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2025-11-15 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 1 - 1 Γιενισέι
2025-07-27 Γιενισέι 1 - 2 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2025-04-26 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 1 - 2 Γιενισέι
2024-09-21 Γιενισέι 2 - 2 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2024-04-20 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 3 - 0 Γιενισέι
2024-02-01 Γιενισέι 0 - 3 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2023-08-27 Γιενισέι 4 - 2 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2023-03-26 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 0 - 0 Γιενισέι
2022-09-04 Γιενισέι 1 - 1 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2021-11-27 Γιενισέι 3 - 1 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2021-08-21 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 4 - 3 Γιενισέι
2021-04-07 Γιενισέι 2 - 0 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 11 8 4
33% 33% 33% 92% 67% 33%

ΣΚΑ Κάμπαροφσκ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-18 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 1 - 2 Βόλγκα Ουλιάνοφσκ
2026-10-10 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 3 - 3 Καμάζ
2026-09-27 Σινίκ Γιάροσλαβ 0 - 0 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2026-09-18 Σότσι 1 - 1 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2026-09-13 Άρσεναλ Τούλα 2 - 2 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2026-09-05 Λενινγκράντετς 3 - 2 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2026-08-30 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 0 - 2 Τορπέντο Μόσχας
2026-08-24 Νίζνι Νόβγκοροντ 4 - 2 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2026-08-15 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 - 0 Βέλες Μόσχας
2026-08-09 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 1 - 3 Spartak Kostroma
2026-08-02 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 0 - 3 Ουράλ
2026-07-26 Ούφα 1 - 0 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 10 7 5
8% 33% 58% 83% 58% 42%

Γιενισέι τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-17 Γιενισέι 1 - 2 Τορπέντο Μόσχας
2026-10-10 Νίζνι Νόβγκοροντ 5 - 0 Γιενισέι
2026-09-26 FC Chelyabinsk 1 - 1 Γιενισέι
2026-09-16 Γιενισέι 3 - 1 Άρσεναλ Τούλα
2026-09-13 Ρ. Βόλγκογκραντ 4 - 0 Γιενισέι
2026-09-05 Γιενισέι 0 - 2 Νεφτεκίμικ
2026-08-30 Γιενισέι 0 - 0 Σινίκ Γιάροσλαβ
2026-08-23 Ούφα 3 - 1 Γιενισέι
2026-08-15 Γιενισέι 2 - 2 Καμάζ
2026-08-08 Γιενισέι 0 - 0 Τεκστίλστικ
2026-08-01 Spartak Kostroma 2 - 2 Γιενισέι
2026-07-26 Γιενισέι 4 - 1 Βέλες Μόσχας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 10 8 7
17% 42% 42% 83% 67% 58%
Διαφήμιση

Βαθμολογία 1 Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Νίζνι Νόβγκοροντ 14 12 1 1 43 15 +28 37
2 Σότσι 14 9 2 3 23 14 +9 29
3 Τορπέντο Μόσχας 14 8 3 3 26 11 +15 27
4 Spartak Kostroma 14 8 3 3 20 13 +7 27
5 Βέλες Μόσχας 15 8 3 4 20 18 +2 27
6 Ουράλ 14 7 4 3 22 10 +12 25
7 Ούφα 14 5 6 3 18 14 +4 21
8 Σινίκ Γιάροσλαβ 14 4 8 2 18 14 +4 20
9 Ρ. Βόλγκογκραντ 14 5 3 6 22 17 +5 18
10 Βόλγκα Ουλιάνοφσκ 15 5 3 7 20 22 -2 18
11 Άρσεναλ Τούλα 14 4 4 6 15 26 -11 16
12 FC Chelyabinsk 14 4 3 7 18 23 -5 15
13 Γιενισέι 14 3 5 6 16 27 -11 14
14 Καμάζ 14 3 4 7 16 23 -7 13
15 Λενινγκράντετς 14 3 4 7 11 25 -14 13
16 Νεφτεκίμικ 14 4 0 10 10 21 -11 12
17 Τεκστίλστικ 14 2 4 8 10 22 -12 10
18 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 14 1 4 9 15 28 -13 7

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

ΣΚΑ Κάμπαροφσκ               
Γιενισέι               
Εντός έδρας               
Εκτός έδρας               

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα ΣΚΑ Κάμπαροφσκ Γιενισέι
1 Νίζνι Νόβγκοροντ   5 - 0
2 Σότσι    
3 Τορπέντο Μόσχας 0 - 2  
4 Spartak Kostroma 1 - 3 2 - 2
5 Βέλες Μόσχας 2 - 0  
6 Ουράλ 0 - 3 3 - 0
7 Ούφα   3 - 1
8 Σινίκ Γιάροσλαβ    
9 Ρ. Βόλγκογκραντ   4 - 0
10 Βόλγκα Ουλιάνοφσκ 1 - 2 1 - 2
11 Άρσεναλ Τούλα    
12 FC Chelyabinsk   1 - 1
13 Γιενισέι   -
14 Καμάζ 3 - 3  
15 Λενινγκράντετς    
16 Νεφτεκίμικ    
17 Τεκστίλστικ    
18 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ -  

Στατιστικά ομάδας

  ΣΚΑ Κάμπαροφσκ Γιενισέι
Νίκες 1 3
Ισοπαλίες 4 5
Ήττες 9 6
Γκολ υπέρ 15 16
Γκολ κατά 28 27
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.07 1.14
Μέσος γκολ που δέχτηκε 2.00 1.93
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 64% 57%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 86% 86%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 57% 57%
Πάνω 1.5 79% 86%
Πάνω 2.5 57% 71%
Πάνω 3.5 43% 50%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 1 1
Ισοπαλίες 1 2
Ήττες 4 4
Γκολ υπέρ 7 6
Γκολ κατά 13 19
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.17 0.86
Μέσος γκολ που δέχτηκε 2.17 2.71
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 67% 57%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 83% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50% 57%
Πάνω 1.5 100% 100%
Πάνω 2.5 67% 86%
Πάνω 3.5 33% 57%

Συνολικές στατιστικές για το 1 Λίγκα

Αγώνες   (127)
Εντός έδρας νίκες 39%
Ισοπαλίες 25%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 42%
Γκολ   (343)
Γκολ ανά αγώνα 2.70
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.50
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.20
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 76%
Πάνω 2.5 54%
Πάνω 3.5 30%

ΣΚΑ Κάμπαροφσκ επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-31 Νεφτεκίμικ - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2026-11-07 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Τεκστίλστικ
2026-11-21 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Ρ. Βόλγκογκραντ
2026-11-25 ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Λενινγκράντετς
2026-11-28 Τορπέντο Μόσχας - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ
2026-12-05 Spartak Kostroma - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ

Γιενισέι επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-31 Λενινγκράντετς - Γιενισέι
2026-11-07 Γιενισέι - Σότσι
2026-11-21 Γιενισέι - Βόλγκα Ουλιάνοφσκ
2026-11-25 Καμάζ - Γιενισέι
2026-11-28 Τεκστίλστικ - Γιενισέι
2026-12-05 Γιενισέι - Ουράλ

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.30 3.32 2.97
Πιθανότητα 23% 26% 51%
2 @ 2.97
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.37 1.57
Πιθανότητα 30% 70%
X2 @ 1.57
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.27 3.10
Πιθανότητα   79% 21%
Πάνω 1.5 @ 1.27
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.95 1.79
Πιθανότητα   60% 40%
Πάνω 2.5 @ 1.95
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.25 1.25
Πιθανότητα   40% 60%
Κάτω 3.5 @ 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.74 1.98
Πιθανότητα   55% 45%
Ναι @ 1.74

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-21 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!