2η κατηγορία - Όμιλος 2 - Νορβηγία
Σάββατο, 03.10.2026
13:00
4 - 3
(2 - 1, 2 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Άσλο |
| Εκτός έδρας: |
Honefoss |
| Απόσταση: |
39.3 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
13:00 (14:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.64 |
4.10 |
1.68 |
2 |
|
|
|
2.02 |
1.21 |
| 24% |
11% |
65% |
1.68 |
|
|
|
27% |
73% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
6.67 |
|
|
|
1.31 |
3.12 |
|
|
|
1.80 |
1.90 |
| 83% |
17% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
46% |
54% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2026-07-25 |
Χόνεφος
|
3 - 1 |
Σκιντ
|
Σκιντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-27 |
Lorenskog
|
4 - 1 |
Σκιντ
|
|
2026-09-20 |
Σκιντ
|
0 - 6 |
Τρόμσντάλεν
|
|
2026-09-17 |
Σκιντ
|
1 - 4 |
Βαλερένγκα
|
|
2026-09-13 |
Γιούνκερεν
|
1 - 0 |
Σκιντ
|
|
2026-09-05 |
Σκιντ
|
4 - 1 |
Κιέλσας
|
|
2026-08-30 |
Trygg/Lade
|
1 - 1 |
Σκιντ
|
|
2026-08-16 |
Σκιντ
|
0 - 5 |
Λεβάνγκερ
|
|
2026-08-09 |
Rana FK
|
2 - 0 |
Σκιντ
|
|
2026-08-01 |
Σκιντ
|
1 - 5 |
Γκρορούντ
|
|
2026-07-25 |
Χόνεφος
|
3 - 1 |
Σκιντ
|
|
2026-06-28 |
Σκιντ
|
7 - 1 |
Trygg/Lade
|
|
2026-06-20 |
Λεβάνγκερ
|
2 - 1 |
Σκιντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
11 |
9 |
8 |
| 17% |
8% |
75% |
|
92% |
75% |
67% |
Χόνεφος τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-30 |
Χόνεφος
|
0 - 2 |
Κ. Όσλο
|
|
2026-09-27 |
Χόνεφος
|
2 - 1 |
Τρόμσντάλεν
|
|
2026-09-19 |
Rana FK
|
0 - 1 |
Χόνεφος
|
|
2026-09-12 |
Χόνεφος
|
1 - 1 |
Γκρορούντ
|
|
2026-09-06 |
Trygg/Lade
|
2 - 3 |
Χόνεφος
|
|
2026-08-30 |
Χόνεφος
|
2 - 1 |
Follo
|
|
2026-08-22 |
Eik Tonsberg
|
1 - 4 |
Χόνεφος
|
|
2026-08-16 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
4 - 2 |
Χόνεφος
|
|
2026-08-08 |
Χόνεφος
|
9 - 1 |
Ούλ/Κίσα
|
|
2026-08-01 |
Lorenskog
|
1 - 3 |
Χόνεφος
|
|
2026-07-25 |
Χόνεφος
|
3 - 1 |
Σκιντ
|
|
2026-06-27 |
Κιέλσας
|
1 - 3 |
Χόνεφος
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
11 |
9 |
7 |
| 75% |
8% |
17% |
|
92% |
75% |
58% |
Βαθμολογία 2η κατηγορία - Όμιλος 2
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Έιντσβολντ |
21 |
16 |
3 |
2 |
52 |
17 |
+35 |
51 |
| 2 |
Λεβάνγκερ |
21 |
15 |
0 |
6 |
51 |
23 |
+28 |
45 |
| 3 |
Χόνεφος |
21 |
14 |
3 |
4 |
53 |
29 |
+24 |
45 |
| 4 |
Κιέλσας |
21 |
14 |
2 |
5 |
49 |
31 |
+18 |
44 |
| 5 |
Γκρορούντ |
21 |
12 |
4 |
5 |
36 |
20 |
+16 |
40 |
| 6 |
Lorenskog |
21 |
10 |
3 |
8 |
33 |
33 |
0 |
33 |
| 7 |
Στιόρνταλς Μπλινκ |
21 |
9 |
3 |
9 |
37 |
38 |
-1 |
30 |
| 8 |
Τρόμσντάλεν |
21 |
9 |
2 |
10 |
35 |
36 |
-1 |
29 |
| 9 |
Γιούνκερεν |
21 |
8 |
4 |
9 |
29 |
35 |
-6 |
28 |
| 10 |
Rana FK |
21 |
8 |
3 |
10 |
36 |
38 |
-2 |
27 |
| 11 |
Σκιντ |
21 |
5 |
2 |
14 |
28 |
47 |
-19 |
17 |
| 12 |
Follo |
21 |
3 |
5 |
13 |
25 |
45 |
-20 |
14 |
| 13 |
Ούλ/Κίσα |
21 |
3 |
1 |
17 |
25 |
70 |
-45 |
10 |
| 14 |
Trygg/Lade |
21 |
2 |
3 |
16 |
24 |
51 |
-27 |
9 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Σκιντ |
|
| Χόνεφος |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Σκιντ |
Χόνεφος |
| 1 |
Έιντσβολντ |
1 - 2 |
|
| 2 |
Λεβάνγκερ |
0 - 5 |
|
| 3 |
Χόνεφος |
|
- |
| 4 |
Κιέλσας |
4 - 1 |
1 - 3 |
| 5 |
Γκρορούντ |
1 - 5 |
3 - 2 |
| 6 |
Lorenskog |
1 - 2 |
1 - 3 |
| 7 |
Στιόρνταλς Μπλινκ |
|
4 - 2 |
| 8 |
Τρόμσντάλεν |
0 - 6 |
0 - 3 |
| 9 |
Γιούνκερεν |
1 - 0 |
4 - 3 |
| 10 |
Rana FK |
3 - 3 |
0 - 1 |
| 11 |
Σκιντ |
- |
|
| 12 |
Follo |
2 - 0 |
2 - 2 |
| 13 |
Ούλ/Κίσα |
|
0 - 3 |
| 14 |
Trygg/Lade |
7 - 1 |
2 - 3 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Σκιντ |
Χόνεφος |
| Νίκες |
5 |
14 |
| Ισοπαλίες |
2 |
3 |
| Ήττες |
14 |
4 |
| Γκολ υπέρ |
28 |
53 |
| Γκολ κατά |
47 |
29 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.33 |
2.52 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.24 |
1.38 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
95% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
86% |
86% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
52% |
81% |
| Πάνω 1.5 |
76% |
90% |
| Πάνω 2.5 |
57% |
81% |
| Πάνω 3.5 |
43% |
52% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
4 |
6 |
| Ισοπαλίες |
1 |
1 |
| Ήττες |
5 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
20 |
25 |
| Γκολ κατά |
25 |
17 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.00 |
2.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.50 |
1.70 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
80% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
80% |
70% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
60% |
70% |
| Πάνω 1.5 |
90% |
90% |
| Πάνω 2.5 |
80% |
90% |
| Πάνω 3.5 |
60% |
70% |
Συνολικές στατιστικές για το 2η κατηγορία - Όμιλος 2
| Αγώνες (147) |
| Εντός έδρας νίκες |
49% |
| Ισοπαλίες |
13% |
| Εκτός έδρας νίκες |
38% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
81% |
| Γκολ (513) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.49 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.93 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.56 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
83% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
77% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
63% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
| Πάνω 2.5 |
69% |
| Πάνω 3.5 |
45% |
Σκιντ επόμενοι 4 αγώνες
|
2026-10-10 |
Έιντσβολντ
|
- |
Σκιντ
|
|
2026-10-17 |
Σκιντ
|
- |
Ούλ/Κίσα
|
|
2026-10-24 |
Follo
|
- |
Σκιντ
|
|
2026-10-31 |
Σκιντ
|
- |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
Χόνεφος επόμενοι 4 αγώνες
|
2026-10-11 |
Λεβάνγκερ
|
- |
Χόνεφος
|
|
2026-10-18 |
Χόνεφος
|
- |
Γιούνκερεν
|
|
2026-10-24 |
Έιντσβολντ
|
- |
Χόνεφος
|
|
2026-10-31 |
Χόνεφος
|
- |
Κιέλσας
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.64 |
4.10 |
1.68 |
| Πιθανότητα |
24% |
11% |
65% |
|
2 @ 1.68 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.02 |
1.21 |
| Πιθανότητα |
27% |
73% |
|
X2 @ 1.21 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.08 |
6.67 |
| Πιθανότητα |
|
83% |
17% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.08 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.31 |
3.12 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.31 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
1.90 |
| Πιθανότητα |
|
46% |
54% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.90 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.34 |
2.89 |
| Πιθανότητα |
|
65% |
35% |
|
Ναι @ 1.34 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-03 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!