Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 03.10.2026
09:30
Σλάβια Σόφιας
(Βουλγαρία)
Μπότεφ Βράτσα
(Βουλγαρία)
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Σοφία |
| Εκτός έδρας: |
Βράσα |
| Απόσταση: |
60.2 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Ratko Dostanic (Σερ) |
| Εκτός έδρας: |
Todor Simov (Βου) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.31 |
3.70 |
2.69 |
12 |
|
|
|
1.41 |
1.54 |
| 36% |
30% |
34% |
1.23 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.74 |
|
|
|
1.75 |
1.98 |
|
|
|
2.82 |
1.40 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
33% |
67% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-08-10 |
Μπότεφ Βράτσα
|
0 - 3 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2026-04-26 |
Σλάβια Σόφιας
|
1 - 1 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2025-11-24 |
Μπότεφ Βράτσα
|
0 - 1 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2025-10-11 |
Σλάβια Σόφιας
|
3 - 3 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2025-07-20 |
Σλάβια Σόφιας
|
2 - 2 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2025-05-25 |
Μπότεφ Βράτσα
|
2 - 1 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2025-04-14 |
Σλάβια Σόφιας
|
4 - 2 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2024-11-01 |
Μπότεφ Βράτσα
|
3 - 2 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2024-03-22 |
Σλάβια Σόφιας
|
1 - 3 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2023-11-10 |
Σλάβια Σόφιας
|
1 - 0 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2023-07-24 |
Μπότεφ Βράτσα
|
2 - 0 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2023-03-05 |
Μπότεφ Βράτσα
|
1 - 0 |
Σλάβια Σόφιας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
7 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
58% |
42% |
Σλάβια Σόφιας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-18 |
Σλάβια Σόφιας
|
1 - 2 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948
|
|
2026-09-13 |
Σλάβια Σόφιας
|
0 - 0 |
Σπαρτάκ Βάρνα
|
|
2026-09-07 |
Ντούναβ Ρούσε
|
0 - 1 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2026-09-02 |
Σλάβια Σόφιας
|
1 - 2 |
Λέφσκι Σόφιας
|
|
2026-08-28 |
Σλάβια Σόφιας
|
1 - 1 |
Σεπτέμβρη Σόφια
|
|
2026-08-22 |
Λουντόγκορετς
|
1 - 1 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2026-08-10 |
Μπότεφ Βράτσα
|
0 - 3 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2026-07-31 |
Σλάβια Σόφιας
|
1 - 1 |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
|
2026-07-24 |
Αρντά
|
1 - 0 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2026-07-20 |
Σλάβια Σόφιας
|
0 - 0 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
|
2026-07-11 |
Σλάβια Σόφιας
|
7 - 2 |
Μοντάνα
|
|
2026-07-04 |
Σεπτέμβρη Σόφια
|
2 - 3 |
Σλάβια Σόφιας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
8 |
5 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
67% |
42% |
17% |
Μπότεφ Βράτσα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-19 |
Ντούναβ Ρούσε
|
2 - 2 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2026-09-13 |
Μπότεφ Βράτσα
|
0 - 0 |
Λέφσκι Σόφιας
|
|
2026-09-04 |
Σεπτέμβρη Σόφια
|
2 - 3 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2026-08-31 |
Αρντά
|
2 - 0 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2026-08-24 |
Μπότεφ Βράτσα
|
1 - 0 |
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
|
2026-08-16 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
5 - 0 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2026-08-10 |
Μπότεφ Βράτσα
|
0 - 3 |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2026-08-02 |
Λουντόγκορετς
|
2 - 1 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2026-07-25 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948
|
2 - 1 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2026-07-19 |
Μπότεφ Βράτσα
|
1 - 1 |
Τσέρνο Μόρε
|
|
2026-07-10 |
Αρντά
|
0 - 1 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2026-07-03 |
Μπότεφ Βράτσα
|
2 - 2 |
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
7 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
58% |
33% |
Σλάβια Σόφιας επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-10 |
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
- |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2026-10-26 |
Λοκ. Πλόβντιβ
|
- |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2026-10-30 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
- |
Σλάβια Σόφιας
|
|
2026-11-07 |
Σλάβια Σόφιας
|
- |
Τσέρνο Μόρε
|
|
2026-11-21 |
Σλάβια Σόφιας
|
- |
Αρντά
|
|
2026-11-28 |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
- |
Σλάβια Σόφιας
|
Μπότεφ Βράτσα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-10 |
Μπότεφ Βράτσα
|
- |
Σπαρτάκ Βάρνα
|
|
2026-10-24 |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
- |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2026-11-02 |
Τσέρνο Μόρε
|
- |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2026-11-07 |
Μπότεφ Βράτσα
|
- |
Λοκ. Πλόβντιβ
|
|
2026-11-21 |
Μπότεφ Βράτσα
|
- |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948
|
|
2026-11-28 |
Μπότεφ Βράτσα
|
- |
Λουντόγκορετς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.31 |
3.70 |
2.69 |
| Πιθανότητα |
36% |
30% |
34% |
|
12 @ 1.23 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.41 |
1.54 |
| Πιθανότητα |
53% |
47% |
|
1X @ 1.41 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.23 |
3.74 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.23 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
1.98 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.75 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.82 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
33% |
67% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.64 |
2.13 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Ναι @ 1.64 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-03 08:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!