Πρωτάθλημα Τσεχίας
Σάββατο, 12.09.2026
14:00
Σλόβαν Λίμπερετς
Μλάντα Μπόλεσλαβ
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Liberec |
| Εκτός έδρας: |
Μλάντα Μπολέσλαβ |
| Απόσταση: |
41.0 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Stadion u Nisy
|
| Χωρητικότητα: |
9 900 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
14:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.65 |
3.75 |
4.33 |
1X |
|
|
|
1.18 |
2.10 |
| 33% |
42% |
25% |
1.18 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.65 |
2.20 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 79% |
21% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
32% |
68% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-04-18 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
0 - 0 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2025-07-20 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
3 - 3 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2025-02-16 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
3 - 1 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2024-12-05 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
1 - 0 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2024-06-29 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
1 - 0 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2023-11-25 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
2 - 1 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2023-11-01 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
1 - 0 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2023-07-30 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
2 - 2 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2023-03-12 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
4 - 0 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2022-09-17 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
1 - 3 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2022-06-24 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
3 - 3 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2022-02-20 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
3 - 3 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
8 |
7 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
67% |
58% |
Σλόβαν Λίμπερετς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Γιάμπλονετς
|
1 - 2 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-08-30 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
2 - 0 |
Χράντεκ Κράλοβε
|
|
2026-08-22 |
Ζλιν
|
0 - 1 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-08-16 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
1 - 1 |
Σλάβια Πράγας
|
|
2026-08-07 |
Μπρνο
|
0 - 1 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-08-01 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
0 - 1 |
Τέπλιτσε
|
|
2026-07-25 |
Βικτόρια Πλζεν
|
1 - 3 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-07-17 |
Σεντ Πόλτεν
|
1 - 3 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-07-09 |
Ραπίντ Βουκ.
|
1 - 2 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-07-04 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
2 - 2 |
Ντούκλα Πράγας
|
|
2026-05-24 |
Γιάμπλονετς
|
2 - 1 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-05-17 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
0 - 2 |
Σπάρτα Πράγας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
6 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
50% |
25% |
Μλάντα Μπόλεσλαβ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
4 - 0 |
Οστράβα
|
|
2026-08-22 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
2 - 1 |
Σλόβακο
|
|
2026-08-15 |
Παρντούμπιτσε
|
1 - 1 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2026-08-08 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
2 - 0 |
Σπάρτα Πράγας
|
|
2026-08-02 |
Σίγμα Όλομουτς
|
2 - 2 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2026-07-27 |
Artis Brno
|
2 - 4 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2026-07-18 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
4 - 0 |
Ριντ
|
|
2026-07-15 |
Κότμπους
|
2 - 4 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2026-07-11 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
3 - 0 |
Ταμπόρσκο
|
|
2026-07-04 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
3 - 0 |
Βικτόρια Ζίζκοφ
|
|
2026-06-26 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
2 - 0 |
Ντούκλα Πράγας
|
|
2026-05-23 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
0 - 2 |
Τέπλιτσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
12 |
8 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
100% |
67% |
42% |
Βαθμολογία Πρωτάθλημα Τσεχίας
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σλάβια Πράγας |
7 |
5 |
2 |
0 |
21 |
5 |
+16 |
17 |
| 2 |
Σλόβαν Λίμπερετς |
7 |
5 |
1 |
1 |
10 |
4 |
+6 |
16 |
| 3 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ |
6 |
4 |
2 |
0 |
15 |
6 |
+9 |
14 |
| 4 |
Σίγμα Όλομουτς |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
8 |
+5 |
13 |
| 5 |
Γιάμπλονετς |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
13 |
| 6 |
Τέπλιτσε |
7 |
4 |
1 |
2 |
15 |
13 |
+2 |
13 |
| 7 |
Μπρνο |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
13 |
| 8 |
Χράντεκ Κράλοβε |
7 |
3 |
2 |
2 |
6 |
6 |
0 |
11 |
| 9 |
Βικτόρια Πλζεν |
7 |
2 |
4 |
1 |
14 |
12 |
+2 |
10 |
| 10 |
Σπάρτα Πράγας |
7 |
3 |
0 |
4 |
13 |
12 |
+1 |
9 |
| 11 |
Οστράβα |
7 |
3 |
0 |
4 |
4 |
13 |
-9 |
9 |
| 12 |
Μποέμιανς 1905 |
6 |
1 |
3 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
6 |
| 13 |
Artis Brno |
7 |
1 |
1 |
5 |
6 |
16 |
-10 |
4 |
| 14 |
Σλόβακο |
7 |
0 |
3 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
3 |
| 15 |
Παρντούμπιτσε |
7 |
0 |
2 |
5 |
5 |
12 |
-7 |
2 |
| 16 |
Ζλιν |
7 |
0 |
0 |
7 |
6 |
16 |
-10 |
0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Σλόβαν Λίμπερετς |
|
| Μλάντα Μπόλεσλαβ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Σλόβαν Λίμπερετς |
Μλάντα Μπόλεσλαβ |
| 1 |
Σλάβια Πράγας |
1 - 1 |
|
| 2 |
Σλόβαν Λίμπερετς |
- |
|
| 3 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ |
|
- |
| 4 |
Σίγμα Όλομουτς |
|
2 - 2 |
| 5 |
Γιάμπλονετς |
|
|
| 6 |
Τέπλιτσε |
0 - 1 |
|
| 7 |
Μπρνο |
|
|
| 8 |
Χράντεκ Κράλοβε |
2 - 0 |
|
| 9 |
Βικτόρια Πλζεν |
|
|
| 10 |
Σπάρτα Πράγας |
|
|
| 11 |
Οστράβα |
|
|
| 12 |
Μποέμιανς 1905 |
|
|
| 13 |
Artis Brno |
|
2 - 4 |
| 14 |
Σλόβακο |
|
|
| 15 |
Παρντούμπιτσε |
|
1 - 1 |
| 16 |
Ζλιν |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Σλόβαν Λίμπερετς |
Μλάντα Μπόλεσλαβ |
| Νίκες |
5 |
4 |
| Ισοπαλίες |
1 |
2 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
10 |
15 |
| Γκολ κατά |
4 |
6 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.43 |
2.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.57 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
86% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
57% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
43% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
57% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
29% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
14% |
50% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
1 |
2 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
7 |
| Γκολ κατά |
2 |
5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
2.33 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.67 |
1.67 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
67% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
33% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
67% |
Συνολικές στατιστικές για το Πρωτάθλημα Τσεχίας
| Αγώνες (55) |
| Εντός έδρας νίκες |
45% |
| Ισοπαλίες |
22% |
| Εκτός έδρας νίκες |
33% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
23% |
| Γκολ (159) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.89 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.56 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.33 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
55% |
| Πάνω 1.5 |
80% |
| Πάνω 2.5 |
58% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
Σλόβαν Λίμπερετς επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-15 |
Βλάσιμ
|
- |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-09-19 |
Artis Brno
|
- |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-10-11 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
- |
Σλόβακο
|
|
2026-10-17 |
Σίγμα Όλομουτς
|
- |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2026-10-24 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
- |
Οστράβα
|
|
2026-10-31 |
Παρντούμπιτσε
|
- |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-15 |
Τρίνεκ
|
- |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2026-09-19 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
- |
Μπρνο
|
|
2026-10-02 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
- |
Πρίμπραμ
|
|
2026-10-10 |
Βικτόρια Πλζεν
|
- |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2026-10-14 |
Μποέμιανς 1905
|
- |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2026-10-17 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
- |
Τέπλιτσε
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.65 |
3.75 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
33% |
42% |
25% |
|
1X @ 1.18 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.18 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
56% |
44% |
|
1X @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.65 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.65 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
32% |
68% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-12 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!