Σούπερ Λίγκα - Ινδία
Κυριακή, 17.05.2026
12:30
12:30

Sporting Delhi

Inter Kashi
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Νέο Δελχί |
| Εκτός έδρας: | Varanasi |
| Απόσταση: | 681.8 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 12:30 (17:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.30 | 3.90 | X2 | 1.22 | 1.83 | |||
| 25% | 44% | 31% | 1.83 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 69% | 31% | 47% | 53% | 22% | 78% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Sporting Delhi τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-05-08 | Sporting Delhi | 1 - 2 | Οντισά |
| 2026-05-02 | Sporting Delhi | 0 - 0 | Παντζάμπ |
| 2026-04-26 | Sporting Delhi | 2 - 2 | Μοχαμεντάν |
| 2026-04-17 | Τσεναιν | 1 - 0 | Sporting Delhi |
| 2026-04-10 | Νορθ Ηστ Γιουν. | 0 - 3 | Sporting Delhi |
| 2026-04-05 | Sporting Delhi | 2 - 0 | Κεραλά Μπλάστερς |
| 2026-03-19 | Sporting Delhi | 1 - 1 | Γιαμσεντπούρ |
| 2026-03-08 | Μουμπάι Σϊτι | 2 - 2 | Sporting Delhi |
| 2026-02-26 | Γκόα | 1 - 0 | Sporting Delhi |
| 2026-02-21 | Ανατολική Βεγγάλη | 4 - 1 | Sporting Delhi |
| 2026-02-15 | Μπενγκαλούρου | 2 - 0 | Sporting Delhi |
| 2025-11-06 | Ρατζαστάν Γιουν. | 2 - 2 | Sporting Delhi |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Inter Kashi τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-05-12 | Μοχούν Μπαγκάν | 0 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-05-02 | Νορθ Ηστ Γιουν. | 3 - 2 | Inter Kashi |
| 2026-04-20 | Παντζάμπ | 3 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-04-12 | Inter Kashi | 1 - 0 | Μοχαμεντάν |
| 2026-04-07 | Τσεναιν | 1 - 2 | Inter Kashi |
| 2026-03-22 | Inter Kashi | 1 - 3 | Μπενγκαλούρου |
| 2026-03-15 | Inter Kashi | 1 - 2 | Μουμπάι Σϊτι |
| 2026-03-06 | Γιαμσεντπούρ | 1 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-02-28 | Κεραλά Μπλάστερς | 1 - 2 | Inter Kashi |
| 2026-02-24 | Οντισά | 0 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-02-14 | Γκόα | 1 - 1 | Inter Kashi |
| 2025-11-01 | Inter Kashi | 0 - 2 | Γιαμσεντπούρ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 17% |
Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπενγκαλούρου | 13 | +6 | 23 |
| 2 | Ανατολική Βεγγάλη | 11 | +18 | 22 |
| 3 | Μοχούν Μπαγκάν | 11 | +13 | 22 |
| 4 | Παντζάμπ | 12 | +8 | 22 |
| 5 | Μουμπάι Σϊτι | 12 | +6 | 22 |
| 6 | Γιαμσεντπούρ | 12 | +5 | 21 |
| 7 | Γκόα | 12 | +5 | 20 |
| 8 | Κεραλά Μπλάστερς | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Νορθ Ηστ Γιουν. | 12 | -7 | 13 |
| 10 | Inter Kashi | 11 | -5 | 12 |
| 11 | Sporting Delhi | 11 | -3 | 10 |
| 12 | Οντισά | 12 | -8 | 10 |
| 13 | Τσεναιν | 13 | -12 | 9 |
| 14 | Μοχαμεντάν | 12 | -23 | 3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Sporting Delhi | |
| Inter Kashi | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Sporting Delhi | Inter Kashi |
|---|---|---|---|
| 1 | Μπενγκαλούρου | ||
| 2 | Ανατολική Βεγγάλη | ||
| 3 | Μοχούν Μπαγκάν | 0 - 0 | |
| 4 | Παντζάμπ | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 5 | Μουμπάι Σϊτι | ||
| 6 | Γιαμσεντπούρ | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Γκόα | 1 - 1 | |
| 8 | Κεραλά Μπλάστερς | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Νορθ Ηστ Γιουν. | 3 - 2 | |
| 10 | Inter Kashi | - | |
| 11 | Sporting Delhi | - | |
| 12 | Οντισά | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 13 | Τσεναιν | 1 - 2 | |
| 14 | Μοχαμεντάν | 2 - 2 |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Sporting Delhi | Inter Kashi | |
| Θέση | 11 | 10 |
| Βαθμοί | 10 | 12 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 9 | 5 |
| Βαθμοί | 6 | 9 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Sporting Delhi | Inter Kashi | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
2
4 5 |
3
3 5 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
1
3 1 |
2
3 3 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Sporting Delhi | Inter Kashi | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
12
15 |
10
15 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
6
5 |
7
10 |
Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα
| Αγώνες (83) | |
| Εντός έδρας νίκες | 39% |
| Ισοπαλίες | 31% |
| Εκτός έδρας νίκες | 30% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (206) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.48 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.40 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.08 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 77% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 66% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 53% |
| Πάνω 1.5 | 73% |
| Πάνω 2.5 | 42% |
| Πάνω 3.5 | 23% |
Sporting Delhi επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-21 | Μοχούν Μπαγκάν | - | Sporting Delhi |
| 2026-08-04 | Γιαμσεντπούρ | - | Sporting Delhi |
| 2026-08-19 | Sporting Delhi | - | Ανατολική Βεγγάλη |
| 2026-10-10 | Μπενγκαλούρου | - | Sporting Delhi |
| 2026-10-16 | Sporting Delhi | - | Μοχούν Μπαγκάν |
| 2026-10-28 | Γκόα | - | Sporting Delhi |
Inter Kashi επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-21 | Inter Kashi | - | Ανατολική Βεγγάλη |
| 2026-10-11 | Inter Kashi | - | Κεραλά Μπλάστερς |
| 2026-10-17 | Inter Kashi | - | Οντισά |
| 2026-10-23 | Inter Kashi | - | Ανατολική Βεγγάλη |
| 2026-11-01 | Inter Kashi | - | Γκόα |
| 2026-11-07 | Inter Kashi | - | Sporting Delhi |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.80 | 3.30 | 3.90 |
| Πιθανότητα | 25% | 44% | 31% |
| X2 @ 1.83 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.22 | 1.83 |
| Πιθανότητα | 44% | 56% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.40 | 2.75 | |
| Πιθανότητα | 69% | 31% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.40 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.30 | 1.60 | |
| Πιθανότητα | 47% | 53% | |
| Κάτω 2.5 @ 1.60 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 4.33 | 1.20 | |
| Πιθανότητα | 22% | 78% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.20 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.10 | 1.67 | |
| Πιθανότητα | 51% | 49% | |
| Ναι @ 2.10 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-05-17 08:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!