Καμπεονάτο Σαμμαρινέζε - Άγιος Μαρίνος
Σάββατο, 19.09.2026
14:00
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.75 |
3.60 |
1.73 |
2 |
|
|
|
1.95 |
1.23 |
| 16% |
7% |
77% |
1.73 |
|
|
|
17% |
83% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.90 |
|
|
|
1.71 |
1.98 |
|
|
|
2.80 |
1.38 |
| 83% |
17% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
44% |
56% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-01-20 |
Πεννιαρόσα
|
2 - 4 |
Φιορεντίνο
|
|
2025-09-14 |
Φιορεντίνο
|
2 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2025-02-23 |
Πεννιαρόσα
|
1 - 0 |
Φιορεντίνο
|
|
2024-10-27 |
Φιορεντίνο
|
4 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-01-21 |
Φιορεντίνο
|
4 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2023-09-15 |
Πεννιαρόσα
|
0 - 1 |
Φιορεντίνο
|
|
2023-04-06 |
Φιορεντίνο
|
2 - 5 |
Πεννιαρόσα
|
|
2022-12-09 |
Πεννιαρόσα
|
1 - 1 |
Φιορεντίνο
|
|
2022-02-19 |
Πεννιαρόσα
|
2 - 1 |
Φιορεντίνο
|
|
2021-10-30 |
Φιορεντίνο
|
2 - 3 |
Πεννιαρόσα
|
|
2021-05-01 |
Πεννιαρόσα
|
0 - 0 |
Φιορεντίνο
|
|
2020-10-24 |
Φιορεντίνο
|
0 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
8 |
6 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
67% |
50% |
42% |
Πεννιαρόσα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-13 |
Κόσμος
|
6 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
|
2026-09-09 |
Πεννιαρόσα
|
3 - 0 |
Κανούλνγκο
|
|
2026-09-06 |
Πεννιαρόσα
|
1 - 4 |
Μουράτα
|
|
2026-08-30 |
Tρε Φιόρι
|
5 - 2 |
Πεννιαρόσα
|
|
2026-04-29 |
Κόσμος
|
3 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2026-04-26 |
Tρε Φιόρι
|
1 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
|
2026-04-18 |
Πεννιαρόσα
|
0 - 0 |
Γιουβένες Ντογκάνα
|
|
2026-04-12 |
Κόσμος
|
0 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
|
2026-04-07 |
Κανούλνγκο
|
1 - 2 |
Πεννιαρόσα
|
|
2026-03-21 |
Πεννιαρόσα
|
2 - 0 |
Μουράτα
|
|
2026-03-14 |
Λα Φιορίτα
|
5 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2026-03-07 |
Πεννιαρόσα
|
0 - 1 |
Λιμπερτάς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
58% |
33% |
Φιορεντίνο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-11 |
Φιορεντίνο
|
1 - 1 |
Λα Φιορίτα
|
|
2026-09-08 |
Φιορεντίνο
|
0 - 1 |
Tρε Φιόρι
|
|
2026-09-04 |
Φιορεντίνο
|
0 - 1 |
Βίρτους
|
|
2026-08-28 |
ΣΜ Ακάντεμι U22
|
0 - 2 |
Φιορεντίνο
|
|
2026-08-22 |
Φιορεντίνο
|
1 - 4 |
Τρε Πένε
|
|
2026-05-05 |
Φιορεντίνο
|
3 - 2 |
Λα Φιορίτα
|
|
2026-05-02 |
Λα Φιορίτα
|
1 - 0 |
Φιορεντίνο
|
|
2026-04-25 |
Φιορεντίνο
|
1 - 2 |
Λα Φιορίτα
|
|
2026-04-18 |
Μουράτα
|
1 - 4 |
Φιορεντίνο
|
|
2026-04-11 |
Φιορεντίνο
|
1 - 2 |
Φαετάνο
|
|
2026-04-07 |
ΣΜ Ακάντεμι U22
|
0 - 3 |
Φιορεντίνο
|
|
2026-03-21 |
Φιορεντίνο
|
1 - 1 |
Λιμπερτάς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
6 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
50% |
25% |
Βαθμολογία Καμπεονάτο Σαμμαρινέζε
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Βίρτους |
4 |
3 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
10 |
| 2 |
Tρε Φιόρι |
4 |
3 |
0 |
1 |
14 |
5 |
+9 |
9 |
| 3 |
Φολγκόρε/Φαλσιάνο |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
9 |
| 4 |
Τρε Πένε |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 5 |
Κόσμος |
4 |
2 |
1 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
7 |
| 6 |
Ντομαγκιάνο |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 7 |
Λιμπερτάς |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
5 |
| 8 |
Φιορεντίνο |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 9 |
Γιουβένες Ντογκάνα |
3 |
1 |
0 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
| 10 |
Λα Φιορίτα |
3 |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Σαν Τζιοβάνι |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
3 |
| 12 |
Μουράτα |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
10 |
-6 |
3 |
| 13 |
ΣΜ Ακάντεμι U22 |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 14 |
Φαετάνο |
4 |
0 |
2 |
2 |
1 |
9 |
-8 |
2 |
| 15 |
Κανούλνγκο |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
| 16 |
Πεννιαρόσα |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
15 |
-11 |
0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Πεννιαρόσα |
|
| Φιορεντίνο |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Πεννιαρόσα |
Φιορεντίνο |
| 1 |
Βίρτους |
|
|
| 2 |
Tρε Φιόρι |
|
|
| 3 |
Φολγκόρε/Φαλσιάνο |
|
|
| 4 |
Τρε Πένε |
|
|
| 5 |
Κόσμος |
|
|
| 6 |
Ντομαγκιάνο |
|
|
| 7 |
Λιμπερτάς |
|
|
| 8 |
Φιορεντίνο |
|
- |
| 9 |
Γιουβένες Ντογκάνα |
|
|
| 10 |
Λα Φιορίτα |
|
|
| 11 |
Σαν Τζιοβάνι |
|
|
| 12 |
Μουράτα |
1 - 4 |
|
| 13 |
ΣΜ Ακάντεμι U22 |
|
0 - 2 |
| 14 |
Φαετάνο |
|
|
| 15 |
Κανούλνγκο |
|
|
| 16 |
Πεννιαρόσα |
- |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Πεννιαρόσα |
Φιορεντίνο |
| Νίκες |
0 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
1 |
| Ήττες |
3 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
4 |
3 |
| Γκολ κατά |
15 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.33 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
5.00 |
0.67 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
33% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
100% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
100% |
0% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
1 |
2 |
| Γκολ κατά |
4 |
0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
4.00 |
0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
0% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
100% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
100% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Καμπεονάτο Σαμμαρινέζε
| Αγώνες (27) |
| Εντός έδρας νίκες |
37% |
| Ισοπαλίες |
22% |
| Εκτός έδρας νίκες |
41% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
11% |
| Γκολ (80) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.96 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.67 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.30 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
70% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
44% |
| Πάνω 1.5 |
85% |
| Πάνω 2.5 |
48% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
Πεννιαρόσα επόμενοι 4 αγώνες
|
2026-10-09 |
Πεννιαρόσα
|
- |
Φολγκόρε/Φαλσιάνο
|
|
2026-10-23 |
Πεννιαρόσα
|
- |
Σαν Τζιοβάνι
|
|
2026-10-31 |
Πεννιαρόσα
|
- |
ΣΜ Ακάντεμι U22
|
|
2026-11-07 |
Γιουβένες Ντογκάνα
|
- |
Πεννιαρόσα
|
Φιορεντίνο επόμενοι 4 αγώνες
|
2026-10-10 |
Φαετάνο
|
- |
Φιορεντίνο
|
|
2026-10-24 |
Φιορεντίνο
|
- |
Κανούλνγκο
|
|
2026-11-01 |
Κόσμος
|
- |
Φιορεντίνο
|
|
2026-11-08 |
Φιορεντίνο
|
- |
Λιμπερτάς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.75 |
3.60 |
1.73 |
| Πιθανότητα |
16% |
7% |
77% |
|
2 @ 1.73 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.95 |
1.23 |
| Πιθανότητα |
17% |
83% |
|
X2 @ 1.23 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
3.90 |
| Πιθανότητα |
|
83% |
17% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.71 |
1.98 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.98 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.80 |
1.38 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.38 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.02 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Ναι @ 1.67 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-19 12:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!