Κύπελλο Ιρλανδίας
Σάββατο, 05.09.2026
16:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0, 8 - 9)
Νικητής Μποέμιανς
αποτέλεσμα 8 - 9 μετά από παράταση
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Δουβλίνο |
| Εκτός έδρας: |
Δουβλίνο |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Richmond Park
|
| Χωρητικότητα: |
5 340 (2 800) |
| Διαστάσεις: |
108 x 64 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
16:00 (16:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.20 |
3.10 |
2.85 |
12 |
|
|
|
1.37 |
1.58 |
| 36% |
32% |
32% |
1.31 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.25 |
|
|
|
1.95 |
1.75 |
|
|
|
3.40 |
1.27 |
| 70% |
30% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-06-26 |
Μποέμιανς
|
2 - 0 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-04-24 |
Σεντ Πάτρικς
|
3 - 1 |
Μποέμιανς
|
|
2026-02-08 |
Μποέμιανς
|
0 - 0 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2025-10-20 |
Μποέμιανς
|
0 - 0 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2025-07-04 |
Σεντ Πάτρικς
|
0 - 0 |
Μποέμιανς
|
|
2025-04-25 |
Μποέμιανς
|
2 - 1 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2025-03-14 |
Σεντ Πάτρικς
|
3 - 0 |
Μποέμιανς
|
|
2024-10-14 |
Μποέμιανς
|
1 - 3 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-06-28 |
Σεντ Πάτρικς
|
0 - 0 |
Μποέμιανς
|
|
2024-05-24 |
Μποέμιανς
|
2 - 2 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-02-23 |
Σεντ Πάτρικς
|
0 - 1 |
Μποέμιανς
|
|
2023-11-12 |
Μποέμιανς
|
1 - 3 |
Σεντ Πάτρικς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
7 |
6 |
4 |
| 33% |
42% |
25% |
|
58% |
50% |
33% |
Σεντ Πάτρικς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-08-28 |
Σεντ Πάτρικς
|
0 - 2 |
Γουότερφορντ
|
|
2026-08-21 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
0 - 2 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-08-16 |
Σεντ Πάτρικς
|
2 - 2 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2026-08-09 |
Σέλμπουρν
|
1 - 2 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-08-02 |
Σεντ Πάτρικς
|
1 - 1 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-07-24 |
Σεντ Πάτρικς
|
1 - 1 |
Ντάνταλκ
|
|
2026-07-17 |
Σεντ Πάτρικς
|
2 - 1 |
Ουέξφορντ
|
|
2026-07-14 |
Ντονκάστερ
|
4 - 2 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-07-10 |
Γουότερφορντ
|
1 - 1 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-07-03 |
Σεντ Πάτρικς
|
3 - 0 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-06-26 |
Μποέμιανς
|
2 - 0 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-06-19 |
Σεντ Πάτρικς
|
2 - 0 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
12 |
5 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
100% |
42% |
17% |
Μποέμιανς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-08-28 |
Μποέμιανς
|
3 - 0 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
|
2026-08-21 |
Μποέμιανς
|
5 - 3 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-08-16 |
Μποέμιανς
|
4 - 0 |
Λόνγκφορντ
|
|
2026-08-13 |
Μίντιλαντ
|
3 - 2 |
Μποέμιανς
|
|
2026-08-09 |
Γουότερφορντ
|
3 - 1 |
Μποέμιανς
|
|
2026-08-06 |
Μποέμιανς
|
0 - 2 |
Μίντιλαντ
|
|
2026-08-02 |
Μποέμιανς
|
1 - 1 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-07-30 |
Μπαλκάνι
|
3 - 2 |
Μποέμιανς
|
|
2026-07-22 |
Μποέμιανς
|
2 - 1 |
Μπαλκάνι
|
|
2026-07-16 |
Σεντ Τζόσεφς
|
0 - 0 |
Μποέμιανς
|
|
2026-07-09 |
Μποέμιανς
|
2 - 0 |
Σεντ Τζόσεφς
|
|
2026-07-03 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
0 - 2 |
Μποέμιανς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
7 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
58% |
42% |
Βαθμολογία Πρέμιερ Ντιβίζιον
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σάμροκ Ρόβερς |
29 |
16 |
8 |
5 |
46 |
27 |
+19 |
56 |
| 2 |
Σεντ Πάτρικς |
29 |
14 |
8 |
7 |
45 |
25 |
+20 |
50 |
| 3 |
Μποέμιανς |
29 |
14 |
8 |
7 |
50 |
34 |
+16 |
50 |
| 4 |
Ντάνταλκ |
29 |
10 |
10 |
9 |
46 |
45 |
+1 |
40 |
| 5 |
Σέλμπουρν |
28 |
8 |
12 |
8 |
37 |
39 |
-2 |
36 |
| 6 |
Ντέρι Σίτι |
29 |
7 |
13 |
9 |
41 |
40 |
+1 |
34 |
| 7 |
Γκάλγουεϊ |
28 |
8 |
10 |
10 |
36 |
42 |
-6 |
34 |
| 8 |
Γουότερφορντ |
29 |
7 |
11 |
11 |
39 |
48 |
-9 |
32 |
| 9 |
Ντρογκέντα Γιουν. |
29 |
6 |
10 |
13 |
33 |
48 |
-15 |
28 |
| 10 |
Σλάιγκο Ρόβερς |
29 |
5 |
8 |
16 |
23 |
48 |
-25 |
23 |
Σεντ Πάτρικς επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-11 |
Σεντ Πάτρικς
|
- |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2026-09-14 |
Ντάνταλκ
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-09-19 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-10-16 |
Σεντ Πάτρικς
|
- |
Σέλμπουρν
|
|
2026-10-19 |
Ντέρι Σίτι
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-10-23 |
Γκάλγουεϊ
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
Μποέμιανς επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-11 |
Γκάλγουεϊ
|
- |
Μποέμιανς
|
|
2026-09-18 |
Μποέμιανς
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2026-09-26 |
Μποέμιανς
|
- |
Μποέμιανς 1905
|
|
2026-10-02 |
Ντάνταλκ
|
- |
Μποέμιανς
|
|
2026-10-09 |
Μποέμιανς
|
- |
Γουότερφορντ
|
|
2026-10-12 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
- |
Μποέμιανς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.20 |
3.10 |
2.85 |
| Πιθανότητα |
36% |
32% |
32% |
|
12 @ 1.31 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.37 |
1.58 |
| Πιθανότητα |
56% |
44% |
|
1X @ 1.37 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.30 |
3.25 |
| Πιθανότητα |
|
70% |
30% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.30 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.75 |
| Πιθανότητα |
|
47% |
53% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.75 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.40 |
1.27 |
| Πιθανότητα |
|
27% |
73% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.27 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
1.92 |
| Πιθανότητα |
|
52% |
48% |
|
Ναι @ 1.75 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-05 12:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!