Λιγκ 1 - Ακτή Ελεφαντοστού
Τετάρτη, 25.02.2026
15:30
15:30

Σταντ ντ Αμπιτζάν

Σαν Πέντρο
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Abidjan |
| Εκτός έδρας: | San-Pedro |
| Απόσταση: | 298.6 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 15:30 (15:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.98 | 2.88 | 2.27 | X2 | 1.49 | 1.31 | |||
| 38% | 16% | 46% | 1.31 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.52 | 2.22 | 1.53 | 3.76 | 1.16 | ||||||
| 64% | 36% | 43% | 57% | 18% | 82% |
Τελευταίες 7 απευθείας αγώνες
| 2025-08-24 | Σαν Πέντρο | 0 - 2 | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2025-02-01 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 1 - 0 | Σαν Πέντρο |
| 2024-10-03 | Σαν Πέντρο | 4 - 0 | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2024-05-05 | Σαν Πέντρο | 0 - 1 | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2023-11-16 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 2 - 0 | Σαν Πέντρο |
| 2023-03-04 | Σαν Πέντρο | 0 - 2 | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2022-10-15 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 1 - 2 | Σαν Πέντρο |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 2 | 5 | 2 | 1 | |
| 71% | 0% | 29% | 71% | 29% | 14% |
Σταντ ντ Αμπιτζάν τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-02-21 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 1 - 0 | ISCA Abidjan |
| 2026-02-14 | Ασέκ Μιμόζας | 2 - 0 | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2026-01-31 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 0 - 1 | Κορόγκο |
| 2025-12-13 | Zoman | 0 - 0 | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2025-12-06 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 1 - 2 | Ρασίνγκ Άμπιτζάν |
| 2025-12-03 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 3 - 0 | Στέλα Αντιαμέ |
| 2025-11-22 | Ακαντέμιε ντε FAD | 2 - 3 | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2025-11-19 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 0 - 1 | ES d'Agboville |
| 2025-11-16 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 1 - 0 | US Tchologo |
| 2025-11-12 | ISCA Abidjan | 0 - 1 | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2025-11-05 | ΣΟ Αρμί | 1 - 0 | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2025-11-01 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 2 - 2 | Μπουάκε |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 5 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 42% | 33% | 17% |
Σαν Πέντρο τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-02-22 | US Tchologo | 2 - 2 | Σαν Πέντρο |
| 2026-02-11 | Σταρς Ολιμπίκ | 2 - 3 | Σαν Πέντρο |
| 2026-02-08 | Σαν Πέντρο | 2 - 3 | USM Αλζέρ |
| 2026-02-01 | Ολυμπίκ Ντε Σαφί | 2 - 1 | Σαν Πέντρο |
| 2026-01-25 | Σαν Πέντρο | 1 - 2 | Ολυμπίκ Ντε Σαφί |
| 2025-12-14 | Σαν Πέντρο | 2 - 1 | ISCA Abidjan |
| 2025-12-11 | Σαν Πέντρο | 0 - 0 | Olympic Sport |
| 2025-12-08 | Mouna d'Akoupe | 2 - 3 | Σαν Πέντρο |
| 2025-12-04 | Ασέκ Μιμόζας | 4 - 2 | Σαν Πέντρο |
| 2025-11-23 | USM Αλζέρ | 3 - 2 | Σαν Πέντρο |
| 2025-11-15 | Σαν Πέντρο | 0 - 1 | ES d'Agboville |
| 2025-11-08 | Κορόγκο | 0 - 1 | Σαν Πέντρο |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 9 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 75% | 50% |
Βαθμολογία Λιγκ 1
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ασέκ Μιμόζας | 19 | +17 | 37 |
| 2 | Σαν Πέντρο | 17 | +8 | 33 |
| 3 | Mouna d'Akoupe | 19 | +4 | 31 |
| 4 | US Tchologo | 19 | -3 | 29 |
| 5 | Κορόγκο | 19 | +9 | 28 |
| 6 | Olympic Sport | 19 | +4 | 27 |
| 7 | Ακαντέμιε ντε FAD | 19 | +4 | 27 |
| 8 | ΣΟ Αρμί | 19 | +1 | 27 |
| 9 | Στέλα Αντιαμέ | 19 | 0 | 26 |
| 10 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | 18 | 0 | 24 |
| 11 | Zoman | 19 | -7 | 22 |
| 12 | Σταρς Ολιμπίκ | 19 | -11 | 22 |
| 13 | Ρασίνγκ Άμπιτζάν | 18 | -1 | 21 |
| 14 | Μπουάκε | 19 | -4 | 20 |
| 15 | ISCA Abidjan | 19 | -10 | 20 |
| 16 | ES d'Agboville | 19 | -11 | 18 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Σταντ ντ Αμπιτζάν | |
| Σαν Πέντρο | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Σταντ ντ Αμπιτζάν | Σαν Πέντρο |
|---|---|---|---|
| 1 | Ασέκ Μιμόζας | 0 - 2 | 4 - 2 |
| 2 | Σαν Πέντρο | - | |
| 3 | Mouna d'Akoupe | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 4 | US Tchologo | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Κορόγκο | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Olympic Sport | 0 - 3 | |
| 7 | Ακαντέμιε ντε FAD | ||
| 8 | ΣΟ Αρμί | 1 - 2 | |
| 9 | Στέλα Αντιαμέ | 3 - 0 | |
| 10 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | - | |
| 11 | Zoman | ||
| 12 | Σταρς Ολιμπίκ | 2 - 3 | |
| 13 | Ρασίνγκ Άμπιτζάν | 1 - 2 | |
| 14 | Μπουάκε | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 15 | ISCA Abidjan | 1 - 0 | |
| 16 | ES d'Agboville | 0 - 1 |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Σταντ ντ Αμπιτζάν | Σαν Πέντρο | |
| Θέση | 10 | 2 |
| Βαθμοί | 24 | 33 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 11 | 4 |
| Βαθμοί | 10 | 16 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Σταντ ντ Αμπιτζάν | Σαν Πέντρο | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
7
3 8 |
10
3 4 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
3
1 6 |
5
1 1 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Σταντ ντ Αμπιτζάν | Σαν Πέντρο | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
19
19 |
28
20 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
9
13 |
14
11 |
Συνολικές στατιστικές για το Λιγκ 1
| Αγώνες (150) | |
| Εντός έδρας νίκες | 36% |
| Ισοπαλίες | 25% |
| Εκτός έδρας νίκες | 39% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (298) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 1.99 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 0.99 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 0.99 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 61% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 59% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 33% |
| Πάνω 1.5 | 55% |
| Πάνω 2.5 | 33% |
| Πάνω 3.5 | 16% |
Σταντ ντ Αμπιτζάν επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-03-02 | Mouna d'Akoupe | - | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2026-03-07 | Olympic Sport | - | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2026-03-21 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | - | Σταρς Ολιμπίκ |
| 2026-04-07 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | - | ΣΟ Αρμί |
| 2026-04-13 | Μπουάκε | - | Σταντ ντ Αμπιτζάν |
| 2026-04-18 | Σταντ ντ Αμπιτζάν | - | ES d'Agboville |
Σαν Πέντρο επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-03-01 | Σαν Πέντρο | - | ΣΟ Αρμί |
| 2026-03-04 | Ρασίνγκ Άμπιτζάν | - | Σαν Πέντρο |
| 2026-03-08 | Στέλα Αντιαμέ | - | Σαν Πέντρο |
| 2026-03-23 | Zoman | - | Σαν Πέντρο |
| 2026-04-05 | Σαν Πέντρο | - | Μπουάκε |
| 2026-04-13 | Ακαντέμιε ντε FAD | - | Σαν Πέντρο |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.98 | 2.88 | 2.27 |
| Πιθανότητα | 38% | 16% | 46% |
| X2 @ 1.31 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.49 | 1.31 |
| Πιθανότητα | 45% | 55% |
| X2 @ 1.31 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.37 | 2.52 | |
| Πιθανότητα | 64% | 36% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.37 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.22 | 1.53 | |
| Πιθανότητα | 43% | 57% | |
| Κάτω 2.5 @ 1.53 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 3.76 | 1.16 | |
| Πιθανότητα | 18% | 82% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.16 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.86 | 1.70 | |
| Πιθανότητα | 39% | 61% | |
| Όχι @ 1.70 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-02-25 12:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!