Λίγα Νασιονάλ - Γουατεμάλα
Κυριακή, 11.10.2026
17:30
Σουτσιτεπεκέζ
Ντεπορτίβο Μίθκο
3 - 3
(2 - 1, 1 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Mazatenango |
| Εκτός έδρας: |
Mixco |
| Απόσταση: |
97.1 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Carlos Salazar Hijo
|
| Χωρητικότητα: |
10 000 |
| Διαστάσεις: |
104 x 74 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:30 (10:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.20 |
2.95 |
1X |
|
|
|
1.35 |
1.63 |
| 37% |
32% |
31% |
1.35 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.40 |
|
|
|
1.85 |
1.82 |
|
|
|
3.20 |
1.31 |
| 72% |
28% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2026-08-01 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
2 - 0 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
Σουτσιτεπεκέζ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-05 |
Κομιουνικασιόν
|
3 - 0 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-09-25 |
Μιουνισιπάλ
|
3 - 0 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-09-21 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
2 - 2 |
Ξελάγιου
|
|
2026-09-15 |
Αντίγκουα
|
3 - 2 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-09-10 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
1 - 1 |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-09-06 |
Μαλακατέκο
|
2 - 0 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-08-29 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
3 - 2 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-08-22 |
Aurora Guatemala
|
3 - 2 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-08-17 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
1 - 2 |
Μερκένσε
|
|
2026-08-09 |
Dep. San Pedro
|
3 - 0 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-08-01 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
2 - 0 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-07-27 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
0 - 0 |
Κομιουνικασιόν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
11 |
8 |
4 |
| 8% |
25% |
67% |
|
92% |
67% |
33% |
Ντεπορτίβο Μίθκο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-27 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
3 - 1 |
Αντίγκουα
|
|
2026-09-21 |
Μαλακατέκο
|
1 - 0 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-09-13 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
3 - 2 |
Aurora Guatemala
|
|
2026-09-09 |
Dep. San Pedro
|
2 - 0 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-09-05 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
1 - 1 |
Κομιουνικασιόν
|
|
2026-08-31 |
Ξελάγιου
|
4 - 1 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-08-23 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
4 - 2 |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-08-15 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
3 - 2 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-08-12 |
Σάπρισα
|
3 - 0 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-08-08 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
1 - 0 |
Μερκένσε
|
|
2026-08-01 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
2 - 0 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-07-29 |
Ολίμπια
|
2 - 0 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
10 |
6 |
5 |
| 42% |
8% |
50% |
|
83% |
50% |
42% |
Βαθμολογία Λίγα Νασιονάλ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Γκουαστατόγια |
12 |
8 |
1 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
25 |
| 2 |
Μιουνισιπάλ |
11 |
7 |
3 |
1 |
17 |
6 |
+11 |
24 |
| 3 |
Αντίγκουα |
12 |
7 |
1 |
4 |
22 |
18 |
+4 |
22 |
| 4 |
Μερκένσε |
12 |
6 |
1 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
19 |
| 5 |
Ξελάγιου |
12 |
5 |
3 |
4 |
24 |
14 |
+10 |
18 |
| 6 |
Dep. San Pedro |
12 |
5 |
3 |
4 |
14 |
12 |
+2 |
18 |
| 7 |
Ντεπορτίβο Μίθκο |
11 |
5 |
1 |
5 |
17 |
18 |
-1 |
16 |
| 8 |
Κομιουνικασιόν |
12 |
4 |
3 |
5 |
16 |
17 |
-1 |
15 |
| 9 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ |
12 |
3 |
4 |
5 |
15 |
18 |
-3 |
13 |
| 10 |
Aurora Guatemala |
12 |
4 |
0 |
8 |
17 |
21 |
-4 |
12 |
| 11 |
Μαλακατέκο |
12 |
3 |
3 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
12 |
| 12 |
Σουτσιτεπεκέζ |
12 |
1 |
3 |
8 |
11 |
26 |
-15 |
6 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Σουτσιτεπεκέζ |
|
| Ντεπορτίβο Μίθκο |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Σουτσιτεπεκέζ |
Ντεπορτίβο Μίθκο |
| 1 |
Γκουαστατόγια |
1 - 1 |
|
| 2 |
Μιουνισιπάλ |
|
2 - 0 |
| 3 |
Αντίγκουα |
|
|
| 4 |
Μερκένσε |
1 - 2 |
|
| 5 |
Ξελάγιου |
2 - 2 |
4 - 1 |
| 6 |
Dep. San Pedro |
|
2 - 0 |
| 7 |
Ντεπορτίβο Μίθκο |
|
- |
| 8 |
Κομιουνικασιόν |
0 - 0 |
|
| 9 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 10 |
Aurora Guatemala |
|
|
| 11 |
Μαλακατέκο |
|
1 - 0 |
| 12 |
Σουτσιτεπεκέζ |
- |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Σουτσιτεπεκέζ |
Ντεπορτίβο Μίθκο |
| Νίκες |
1 |
5 |
| Ισοπαλίες |
3 |
1 |
| Ήττες |
8 |
5 |
| Γκολ υπέρ |
11 |
17 |
| Γκολ κατά |
26 |
18 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.92 |
1.55 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.17 |
1.64 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
50% |
73% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
92% |
82% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
55% |
| Πάνω 1.5 |
92% |
82% |
| Πάνω 2.5 |
67% |
45% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
45% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
0 |
| Ισοπαλίες |
3 |
0 |
| Ήττες |
1 |
5 |
| Γκολ υπέρ |
7 |
3 |
| Γκολ κατά |
7 |
12 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.40 |
0.60 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.40 |
2.40 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
80% |
40% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
80% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
80% |
40% |
| Πάνω 1.5 |
80% |
80% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
40% |
| Πάνω 3.5 |
40% |
40% |
Συνολικές στατιστικές για το Λίγα Νασιονάλ
| Αγώνες (71) |
| Εντός έδρας νίκες |
63% |
| Ισοπαλίες |
18% |
| Εκτός έδρας νίκες |
18% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
54% |
| Γκολ (197) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.77 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.79 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.99 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
85% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
61% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
51% |
| Πάνω 1.5 |
79% |
| Πάνω 2.5 |
52% |
| Πάνω 3.5 |
31% |
Σουτσιτεπεκέζ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-16 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
- |
Dep. San Pedro
|
|
2026-10-19 |
Μερκένσε
|
- |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-10-25 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
- |
Aurora Guatemala
|
|
2026-10-28 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
- |
Σουτσιτεπεκέζ
|
|
2026-11-03 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
- |
Μαλακατέκο
|
|
2026-11-07 |
Γκουαστατόγια
|
- |
Σουτσιτεπεκέζ
|
Ντεπορτίβο Μίθκο επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-15 |
Μερκένσε
|
- |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-10-18 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
- |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-10-24 |
Γκουαστατόγια
|
- |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-10-29 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
- |
Ξελάγιου
|
|
2026-11-02 |
Κομιουνικασιόν
|
- |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-11-07 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
- |
Dep. San Pedro
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.10 |
3.20 |
2.95 |
| Πιθανότητα |
37% |
32% |
31% |
|
1X @ 1.35 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.35 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
58% |
42% |
|
1X @ 1.35 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.27 |
3.40 |
| Πιθανότητα |
|
72% |
28% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.27 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.85 |
1.82 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.82 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.20 |
1.31 |
| Πιθανότητα |
|
28% |
72% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.31 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.70 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.70 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-11 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!