Πριμέρα Ντιβισιόν - Βολιβία

Κυριακή, 18.10.2026
22:15
Δε Στρόνγκεστ

Δε Στρόνγκεστ

Όλγουέιζ Ρέντι

Όλγουέιζ Ρέντι

2 - 1
(0 - 0,  2 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: La Paz
Εκτός έδρας: La Paz
Στάδιο
Στάδιο: Hernando Siles
Χωρητικότητα: 38 000
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 22:15 (17:15 τοπική ώρα)
Διαφήμιση

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.82 3.50 2.15 X2 1.67 1.40
30% 34% 36% 1.40 45% 55%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.18 4.50 1.60 2.30 2.50 1.50
78% 22% 59% 41% 41% 59%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-05-14 Όλγουέιζ Ρέντι 0 - 1 Δε Στρόνγκεστ
2026-02-22 Όλγουέιζ Ρέντι 2 - 0 Δε Στρόνγκεστ
2025-12-07 Δε Στρόνγκεστ 2 - 3 Όλγουέιζ Ρέντι
2025-07-18 Δε Στρόνγκεστ 2 - 1 Όλγουέιζ Ρέντι
2025-07-06 Όλγουέιζ Ρέντι 7 - 2 Δε Στρόνγκεστ
2025-06-26 Όλγουέιζ Ρέντι 2 - 1 Δε Στρόνγκεστ
2024-11-27 Δε Στρόνγκεστ 1 - 0 Όλγουέιζ Ρέντι
2024-08-02 Όλγουέιζ Ρέντι 0 - 0 Δε Στρόνγκεστ
2024-02-05 Όλγουέιζ Ρέντι 0 - 3 Δε Στρόνγκεστ
2023-11-26 Δε Στρόνγκεστ 1 - 1 Όλγουέιζ Ρέντι
2023-05-29 Όλγουέιζ Ρέντι 2 - 0 Δε Στρόνγκεστ
2022-10-08 Όλγουέιζ Ρέντι 1 - 3 Δε Στρόνγκεστ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 6 3
42% 17% 42% 75% 50% 25%

Δε Στρόνγκεστ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-11 Ρεάλ Ποτόσι 1 - 0 Δε Στρόνγκεστ
2026-10-08 Γκουαμπίρα 2 - 1 Δε Στρόνγκεστ
2026-10-04 Δε Στρόνγκεστ 5 - 2 Ουνιβ. ντα Βίντο
2026-10-01 Οριέντε Πετρολέρο 1 - 1 Δε Στρόνγκεστ
2026-09-26 Δε Στρόνγκεστ 2 - 1 Γκουαμπίρα
2026-09-20 Δε Στρόνγκεστ 1 - 1 Μπολιβάρ
2026-09-15 ABB La Paz 1 - 2 Δε Στρόνγκεστ
2026-09-12 Δε Στρόνγκεστ 5 - 0 CDT Real Oruro
2026-09-09 Ουνιβ. ντα Βίντο 1 - 2 Δε Στρόνγκεστ
2026-09-06 Δε Στρόνγκεστ 3 - 1 Ρεάλ Τομαγιάπο
2026-08-30 Μπολιβάρ 4 - 2 Δε Στρόνγκεστ
2026-08-26 SA Bulo Bulo 0 - 3 Δε Στρόνγκεστ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 11 9 4
58% 17% 25% 92% 75% 33%

Όλγουέιζ Ρέντι τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-12 Όλγουέιζ Ρέντι 2 - 0 Ιντεπ. Πετρολέρο
2026-10-08 Όλγουέιζ Ρέντι 2 - 3 Νασιονάλ Ποτόσι
2026-10-03 Όλγουέιζ Ρέντι 4 - 0 Ρεάλ Τομαγιάπο
2026-09-30 CDT Real Oruro 2 - 2 Όλγουέιζ Ρέντι
2026-09-26 Νασιονάλ Ποτόσι 9 - 0 Όλγουέιζ Ρέντι
2026-09-19 Όλγουέιζ Ρέντι 1 - 4 ABB La Paz
2026-09-16 Νασιονάλ Ποτόσι 0 - 4 Όλγουέιζ Ρέντι
2026-09-13 Όλγουέιζ Ρέντι 6 - 0 Γκουαμπίρα
2026-09-06 Οριέντε Πετρολέρο 1 - 2 Όλγουέιζ Ρέντι
2026-08-30 ABB La Paz 0 - 1 Όλγουέιζ Ρέντι
2026-08-27 Όλγουέιζ Ρέντι 2 - 2 Ορόρα
2026-08-24 Ρεάλ Τομαγιάπο 1 - 1 Όλγουέιζ Ρέντι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 11 9 8
50% 25% 25% 92% 75% 67%
Διαφήμιση

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Όλγουέιζ Ρέντι 21 14 6 1 49 13 +36 48
2 Μπολιβάρ 21 15 3 3 55 22 +33 48
3 Δε Στρόνγκεστ 21 12 6 3 39 23 +16 42
4 Ρεάλ Ποτόσι 22 10 8 4 29 14 +15 38
5 Οριέντε Πετρολέρο 21 10 3 8 37 27 +10 33
6 Ορόρα 22 7 10 5 33 30 +3 31
7 Γκουαμπίρα 21 8 5 8 33 43 -10 29
8 Νασιονάλ Ποτόσι 21 8 4 9 32 30 +2 28
9 Μπλούμινγκ 21 6 9 6 30 23 +7 27
10 CDT Real Oruro 22 8 3 11 36 51 -15 27
11 Ιντεπ. Πετρολέρο 21 7 4 10 27 37 -10 25
12 SA Bulo Bulo 21 6 3 12 21 40 -19 21
13 ABB La Paz 22 6 2 14 31 47 -16 20
14 Ρεάλ Τομαγιάπο 22 5 5 12 16 39 -23 20
15 Ουνιβ. ντα Βίντο 21 5 3 13 27 42 -15 18
16 GV San Jose 22 3 8 11 25 39 -14 17

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Δε Στρόνγκεστ                      
Όλγουέιζ Ρέντι                      
Εντός έδρας                      
Εκτός έδρας                      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Δε Στρόνγκεστ Όλγουέιζ Ρέντι
1 Όλγουέιζ Ρέντι   -
2 Μπολιβάρ 1 - 1  
3 Δε Στρόνγκεστ -  
4 Ρεάλ Ποτόσι 0 - 0  
5 Οριέντε Πετρολέρο 2 - 1 1 - 2
6 Ορόρα 1 - 1 1 - 1
7 Γκουαμπίρα   1 - 2
8 Νασιονάλ Ποτόσι   0 - 4
9 Μπλούμινγκ   0 - 0
10 CDT Real Oruro 5 - 0 0 - 6
11 Ιντεπ. Πετρολέρο 1 - 2 0 - 0
12 SA Bulo Bulo 3 - 2  
13 ABB La Paz 3 - 1 1 - 3
14 Ρεάλ Τομαγιάπο 3 - 1 1 - 1
15 Ουνιβ. ντα Βίντο 4 - 3  
16 GV San Jose   2 - 3

Στατιστικά ομάδας

  Δε Στρόνγκεστ Όλγουέιζ Ρέντι
Νίκες 12 14
Ισοπαλίες 6 6
Ήττες 3 1
Γκολ υπέρ 39 49
Γκολ κατά 23 13
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.86 2.33
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.10 0.62
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 81% 86%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 71% 52%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 67% 48%
Πάνω 1.5 76% 76%
Πάνω 2.5 62% 57%
Πάνω 3.5 38% 48%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 6 6
Ισοπαλίες 3 4
Ήττες 1 0
Γκολ υπέρ 23 22
Γκολ κατά 12 7
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.30 2.20
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.20 0.70
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 90% 80%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 80% 60%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 80% 60%
Πάνω 1.5 90% 80%
Πάνω 2.5 70% 60%
Πάνω 3.5 50% 40%

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (171)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 24%
Εκτός έδρας νίκες 26%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 71%
Γκολ   (520)
Γκολ ανά αγώνα 3.04
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.83
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.21
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 82%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 60%
Πάνω 1.5 83%
Πάνω 2.5 61%
Πάνω 3.5 38%

Δε Στρόνγκεστ επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-25 Οριέντε Πετρολέρο - Δε Στρόνγκεστ
2026-11-01 Δε Στρόνγκεστ - GV San Jose
2026-11-08 Μπολιβάρ - Δε Στρόνγκεστ
2026-11-22 Δε Στρόνγκεστ - Μπλούμινγκ
2026-11-29 Ορόρα - Δε Στρόνγκεστ
2026-12-02 Δε Στρόνγκεστ - Νασιονάλ Ποτόσι

Όλγουέιζ Ρέντι επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-25 Όλγουέιζ Ρέντι - CDT Real Oruro
2026-11-01 Ουνιβ. ντα Βίντο - Όλγουέιζ Ρέντι
2026-11-07 Όλγουέιζ Ρέντι - ABB La Paz
2026-11-22 SA Bulo Bulo - Όλγουέιζ Ρέντι
2026-11-29 Μπολιβάρ - Όλγουέιζ Ρέντι
2026-12-02 Όλγουέιζ Ρέντι - Μπλούμινγκ

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.82 3.50 2.15
Πιθανότητα 30% 34% 36%
X2 @ 1.40
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.67 1.40
Πιθανότητα 45% 55%
X2 @ 1.40
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.18 4.50
Πιθανότητα   78% 22%
Πάνω 1.5 @ 1.18
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.60 2.30
Πιθανότητα   59% 41%
Πάνω 2.5 @ 1.60
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.50 1.50
Πιθανότητα   41% 59%
Κάτω 3.5 @ 1.50
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.50 2.50
Πιθανότητα   57% 43%
Ναι @ 1.50

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-18 20:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!