Εέρστε Ντιβίζιε - Ολλανδία

Παρασκευή, 23.10.2026
19:00
Ος FC

Ος FC

Γιόνγκ Άγιαξ

Γιόνγκ Άγιαξ

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Oss
Εκτός έδρας: Amsterdam
Απόσταση: 80.2 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Heesen Yachts Stadion
Χωρητικότητα: 4 700
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (20:00 τοπική ώρα)
Διαφήμιση

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.01 3.90 3.10 1 1.36 1.73
58% 12% 30% 2.01 65% 35%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.13 6.00 1.44 2.70 2.10 1.67
82% 18% 70% 30% 35% 65%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-04-13 Γιόνγκ Άγιαξ 1 - 2 Ος FC
2025-10-21 Ος FC 1 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
2025-05-09 Γιόνγκ Άγιαξ 0 - 0 Ος FC
2024-12-13 Ος FC 2 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
2024-02-16 Ος FC 2 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
2023-11-24 Γιόνγκ Άγιαξ 1 - 0 Ος FC
2023-03-06 Γιόνγκ Άγιαξ 1 - 2 Ος FC
2022-09-09 Ος FC 1 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
2022-04-04 Γιόνγκ Άγιαξ 4 - 1 Ος FC
2021-12-10 Ος FC 1 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
2021-04-09 Γιόνγκ Άγιαξ 0 - 1 Ος FC
2021-01-05 Ος FC 1 - 0 Γιόνγκ Άγιαξ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 8 5 1
50% 33% 17% 67% 42% 8%

Ος FC τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-16 Ντεν Μπος 2 - 1 Ος FC
2026-10-09 Ος FC 3 - 1 Χελμόντ
2026-10-03 Ος FC 4 - 1 MVV Μάαστριχτ
2026-09-26 Έμμεν 1 - 0 Ος FC
2026-09-18 Ος FC 3 - 0 Ντόρντρεχτ
2026-09-11 ΦΦΦ-Φένλο 3 - 1 Ος FC
2026-09-04 Φίτεσε 2 - 1 Ος FC
2026-08-28 Ος FC 2 - 1 Γιονγκ Ουτρέχτης
2026-08-24 Γιόνγκ ΠΣΦ 1 - 0 Ος FC
2026-08-15 Φόλενταμ 3 - 0 Ος FC
2026-08-07 Ος FC 1 - 2 ΝΑΚ Μπρέντα
2026-08-01 Γκενκ 3 - 1 Ος FC
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 0 8 10 10 4
33% 0% 67% 83% 83% 33%

Γιόνγκ Άγιαξ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-19 Γιόνγκ Άγιαξ 2 - 1 Ντε Χράαφσχαπ
2026-10-09 Γιόνγκ Άγιαξ 0 - 3 ΦΦΦ-Φένλο
2026-09-18 Γιόνγκ Άγιαξ 0 - 0 Ρόντα
2026-09-14 Γιονγκ Ουτρέχτης 6 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
2026-09-11 Γιόνγκ Άγιαξ 0 - 2 Βάαλβαϊκ
2026-09-04 Αλμίερ Σίτι 0 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
2026-08-31 Γιόνγκ ΠΣΦ 1 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
2026-08-28 Γιόνγκ Άγιαξ 3 - 2 Χελμόντ
2026-08-22 ΝΑΚ Μπρέντα 3 - 2 Γιόνγκ Άγιαξ
2026-08-17 Γιόνγκ Άγιαξ 4 - 6 Έμμεν
2026-08-07 Ντόρντρεχτ 2 - 1 Γιόνγκ Άγιαξ
2026-07-17 Γιονγκ ΑΖ 3 - 0 Γιόνγκ Άγιαξ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 10 8 4
25% 17% 58% 83% 67% 33%
Διαφήμιση

Βαθμολογία Εέρστε Ντιβίζιε

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Χέρακλες 11 9 1 1 36 13 +23 28
2 Αλμίερ Σίτι 11 7 1 3 23 9 +14 22
3 ΦΦΦ-Φένλο 11 7 1 3 30 18 +12 22
4 Έμμεν 11 7 1 3 24 19 +5 22
5 ΝΑΚ Μπρέντα 11 6 2 3 22 19 +3 20
6 Ρόντα 11 5 4 2 12 9 +3 19
7 Φίτεσε 11 5 2 4 16 15 +1 17
8 Φόλενταμ 11 5 1 5 23 18 +5 16
9 MVV Μάαστριχτ 11 5 1 5 14 25 -11 16
10 Βάαλβαϊκ 11 3 6 2 20 16 +4 15
11 Γιονγκ ΑΖ 11 4 2 5 26 22 +4 14
12 Ντεν Μπος 11 4 2 5 16 19 -3 14
13 Γιόνγκ ΠΣΦ 11 3 4 4 15 18 -3 13
14 Ος FC 11 4 0 7 16 17 -1 12
15 FC Αϊντχόφεν 11 3 2 6 15 23 -8 11
16 Γιόνγκ Άγιαξ 11 3 2 6 15 26 -11 11
17 Ντε Χράαφσχαπ 11 3 2 6 14 25 -11 11
18 Ντόρντρεχτ 11 3 2 6 14 27 -13 11
19 Χελμόντ 11 2 3 6 16 21 -5 9
20 Γιονγκ Ουτρέχτης 11 2 1 8 17 25 -8 7

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ος FC            
Γιόνγκ Άγιαξ            
Εντός έδρας            
Εκτός έδρας            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ος FC Γιόνγκ Άγιαξ
1 Χέρακλες    
2 Αλμίερ Σίτι   0 - 1
3 ΦΦΦ-Φένλο    
4 Έμμεν    
5 ΝΑΚ Μπρέντα 1 - 2 3 - 2
6 Ρόντα    
7 Φίτεσε    
8 Φόλενταμ    
9 MVV Μάαστριχτ 4 - 1  
10 Βάαλβαϊκ    
11 Γιονγκ ΑΖ    
12 Ντεν Μπος    
13 Γιόνγκ ΠΣΦ   1 - 1
14 Ος FC -  
15 FC Αϊντχόφεν    
16 Γιόνγκ Άγιαξ   -
17 Ντε Χράαφσχαπ    
18 Ντόρντρεχτ 3 - 0 2 - 1
19 Χελμόντ 3 - 1  
20 Γιονγκ Ουτρέχτης 2 - 1 6 - 1

Στατιστικά ομάδας

  Ος FC Γιόνγκ Άγιαξ
Νίκες 4 3
Ισοπαλίες 0 2
Ήττες 7 6
Γκολ υπέρ 16 15
Γκολ κατά 17 26
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.45 1.36
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.55 2.36
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 73% 73%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 91% 82%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 64% 64%
Πάνω 1.5 82% 82%
Πάνω 2.5 82% 64%
Πάνω 3.5 27% 36%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 4 1
Ισοπαλίες 0 1
Ήττες 1 3
Γκολ υπέρ 13 6
Γκολ κατά 5 12
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.60 1.20
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.00 2.40
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 100%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 80% 80%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 80% 80%
Πάνω 1.5 100% 80%
Πάνω 2.5 100% 60%
Πάνω 3.5 40% 40%

Συνολικές στατιστικές για το Εέρστε Ντιβίζιε

Αγώνες   (110)
Εντός έδρας νίκες 54%
Ισοπαλίες 18%
Εκτός έδρας νίκες 28%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 29%
Γκολ   (384)
Γκολ ανά αγώνα 3.49
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.96
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.53
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 86%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 67%
Πάνω 1.5 85%
Πάνω 2.5 66%
Πάνω 3.5 44%

Ος FC επόμενοι 6 αγώνες

2026-11-02 Χέρακλες - Ος FC
2026-11-06 Ος FC - Βάαλβαϊκ
2026-11-14 Ντε Χράαφσχαπ - Ος FC
2026-11-20 Ος FC - Ρόντα
2026-11-27 Γιονγκ ΑΖ - Ος FC
2026-12-04 Ος FC - Αλμίερ Σίτι

Γιόνγκ Άγιαξ επόμενοι 6 αγώνες

2026-11-02 Γιόνγκ Άγιαξ - Φίτεσε
2026-11-06 FC Αϊντχόφεν - Γιόνγκ Άγιαξ
2026-11-20 Φόλενταμ - Γιόνγκ Άγιαξ
2026-11-23 Γιόνγκ Άγιαξ - Γιονγκ ΑΖ
2026-11-27 Γιόνγκ Άγιαξ - Χέρακλες
2026-12-04 Ντεν Μπος - Γιόνγκ Άγιαξ

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.01 3.90 3.10
Πιθανότητα 58% 12% 30%
1 @ 2.01
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.36 1.73
Πιθανότητα 65% 35%
1X @ 1.36
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.13 6.00
Πιθανότητα   82% 18%
Πάνω 1.5 @ 1.13
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.44 2.70
Πιθανότητα   70% 30%
Πάνω 2.5 @ 1.44
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.10 1.67
Πιθανότητα   35% 65%
Κάτω 3.5 @ 1.67
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.40 2.75
Πιθανότητα   64% 36%
Ναι @ 1.40

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-21 12:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!