V-Λιγκ - Βιετνάμ
Κυριακή, 20.09.2026
12:00
Tr. Tuoi Dong Nai
Κονγκ Αν
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Dong Xoai |
| Εκτός έδρας: |
Ανόι |
| Απόσταση: |
1 061.6 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
12:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 6.00 |
4.40 |
1.39 |
2 |
|
|
|
2.75 |
1.11 |
| 21% |
5% |
73% |
1.39 |
|
|
|
21% |
79% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.20 |
|
|
|
1.61 |
2.15 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
| 57% |
43% |
|
|
|
19% |
81% |
|
|
|
14% |
86% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Tr. Tuoi Dong Nai τελευταίοι 2 αγώνες
|
2026-09-13 |
Χονγκ Λιν Χα Τιν
|
1 - 0 |
Tr. Tuoi Dong Nai
|
|
2026-09-04 |
Tr. Tuoi Dong Nai
|
0 - 2 |
Βιεττελ
|
Κονγκ Αν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-15 |
Γκάμπα Οσάκα
|
4 - 1 |
Κονγκ Αν
|
|
2026-09-10 |
Βιεττελ
|
0 - 1 |
Κονγκ Αν
|
|
2026-09-05 |
Κονγκ Αν
|
2 - 0 |
Χονγκ Λιν Χα Τιν
|
|
2026-08-11 |
Αδελαΐδα Γιουν.
|
0 - 2 |
Κονγκ Αν
|
|
2026-06-07 |
Βιεττελ
|
1 - 0 |
Κονγκ Αν
|
|
2026-05-31 |
Κονγκ Αν
|
2 - 1 |
Becamex HoChiMinh
|
|
2026-05-24 |
Χονγκ Λιν Χα Τιν
|
1 - 1 |
Κονγκ Αν
|
|
2026-05-17 |
Κονγκ Αν
|
2 - 0 |
Ταν Χόα
|
|
2026-05-10 |
Κονγκ Αν
|
3 - 2 |
Ναμ Ντιν
|
|
2026-05-02 |
Χάι Φονγκ
|
0 - 2 |
Κονγκ Αν
|
|
2026-04-26 |
Κονγκ Αν
|
4 - 2 |
Νγκέ Αν
|
|
2026-04-19 |
Cong An HoChiMinh
|
0 - 3 |
Κονγκ Αν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
10 |
5 |
3 |
| 75% |
8% |
17% |
|
83% |
42% |
25% |
Βαθμολογία V-Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ninh Binh FC |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
6 |
| 2 |
Νγκέ Αν |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 3 |
Κονγκ Αν |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 4 |
Ντα Νανγκ |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
3 |
| 5 |
Ναμ Ντιν |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 6 |
Cong An HoChiMinh |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 7 |
Βιεττελ |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 8 |
Ταν Χόα |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 9 |
Bac Ninh FC |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 10 |
Χάι Φονγκ |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 11 |
Χονγκ Λιν Χα Τιν |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 12 |
Tr. Tuoi Dong Nai |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 13 |
Χα Νόι |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
0 |
| 14 |
Γκία Λάι |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Tr. Tuoi Dong Nai |
|
| Κονγκ Αν |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Tr. Tuoi Dong Nai |
Κονγκ Αν |
| 1 |
Ninh Binh FC |
|
|
| 2 |
Νγκέ Αν |
|
|
| 3 |
Κονγκ Αν |
|
- |
| 4 |
Ντα Νανγκ |
|
|
| 5 |
Ναμ Ντιν |
|
|
| 6 |
Cong An HoChiMinh |
|
|
| 7 |
Βιεττελ |
0 - 2 |
0 - 1 |
| 8 |
Ταν Χόα |
|
|
| 9 |
Bac Ninh FC |
|
|
| 10 |
Χάι Φονγκ |
|
|
| 11 |
Χονγκ Λιν Χα Τιν |
|
|
| 12 |
Tr. Tuoi Dong Nai |
- |
|
| 13 |
Χα Νόι |
|
|
| 14 |
Γκία Λάι |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Tr. Tuoi Dong Nai |
Κονγκ Αν |
| Νίκες |
0 |
2 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
2 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
0 |
3 |
| Γκολ κατά |
3 |
0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.00 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.50 |
0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
0% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
0% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
0 |
1 |
| Γκολ κατά |
2 |
0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.00 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.00 |
0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
0% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
0% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
0% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το V-Λιγκ
| Αγώνες (14) |
| Εντός έδρας νίκες |
64% |
| Ισοπαλίες |
0% |
| Εκτός έδρας νίκες |
36% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
8% |
| Γκολ (41) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.93 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.64 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.29 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
86% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
57% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
43% |
| Πάνω 1.5 |
71% |
| Πάνω 2.5 |
57% |
| Πάνω 3.5 |
43% |
Tr. Tuoi Dong Nai επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-18 |
Bac Ninh FC
|
- |
Tr. Tuoi Dong Nai
|
|
2026-10-24 |
Tr. Tuoi Dong Nai
|
- |
Ναμ Ντιν
|
|
2026-10-31 |
Χάι Φονγκ
|
- |
Tr. Tuoi Dong Nai
|
|
2026-11-06 |
Tr. Tuoi Dong Nai
|
- |
Ντα Νανγκ
|
|
2026-11-21 |
Tr. Tuoi Dong Nai
|
- |
Χα Νόι
|
|
2026-11-29 |
Ταν Χόα
|
- |
Tr. Tuoi Dong Nai
|
Κονγκ Αν επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-08 |
Λάιον Σίτι Σέιλορς
|
- |
Κονγκ Αν
|
|
2026-10-13 |
Κονγκ Αν
|
- |
Κασίμα
|
|
2026-10-18 |
Κονγκ Αν
|
- |
Χα Νόι
|
|
2026-10-22 |
Κονγκ Αν
|
- |
Ταν Χόα
|
|
2026-10-31 |
Νγκέ Αν
|
- |
Κονγκ Αν
|
|
2026-11-07 |
Κονγκ Αν
|
- |
Cong An HoChiMinh
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
6.00 |
4.40 |
1.39 |
| Πιθανότητα |
21% |
5% |
73% |
|
2 @ 1.39 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.75 |
1.11 |
| Πιθανότητα |
21% |
79% |
|
X2 @ 1.11 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.19 |
4.20 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.19 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.61 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
19% |
81% |
|
Κάτω 2.5 @ 2.15 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.55 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
14% |
86% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
|
14% |
86% |
|
Όχι @ 1.85 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-20 08:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!