Λίγκα Πριμέρα - Νικαράγουα
Πέμπτη, 15.10.2026
00:00
UNAN-Μαναγκούα
Ντιριάνγκεν
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Managua |
| Εκτός έδρας: |
Diriamba |
| Απόσταση: |
31.0 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
00:00 (17:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.34 |
3.93 |
1.73 |
|
|
|
|
2.04 |
1.19 |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
3.95 |
|
|
|
1.75 |
2.03 |
|
|
|
2.70 |
1.40 |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-08-01 |
Ντιριάνγκεν
|
1 - 1 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2026-03-05 |
UNAN-Μαναγκούα
|
1 - 2 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2026-01-31 |
Ντιριάνγκεν
|
3 - 1 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2025-10-20 |
Ντιριάνγκεν
|
2 - 1 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2025-07-27 |
UNAN-Μαναγκούα
|
1 - 4 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2025-07-13 |
Ντιριάνγκεν
|
3 - 0 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2025-07-09 |
UNAN-Μαναγκούα
|
1 - 0 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2025-03-09 |
Ντιριάνγκεν
|
0 - 2 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2025-01-23 |
UNAN-Μαναγκούα
|
0 - 2 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2024-10-20 |
UNAN-Μαναγκούα
|
0 - 4 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2024-08-11 |
Ντιριάνγκεν
|
4 - 0 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2024-04-22 |
UNAN-Μαναγκούα
|
0 - 1 |
Ντιριάνγκεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
10 |
7 |
4 |
| 17% |
8% |
75% |
|
83% |
58% |
33% |
UNAN-Μαναγκούα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-12 |
Rancho Santana
|
1 - 1 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2026-10-08 |
UNAN-Μαναγκούα
|
1 - 0 |
Εστέλι
|
|
2026-09-06 |
Σπορτ Σεμπάκο
|
1 - 3 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2026-09-04 |
Ματαγκάλπα
|
1 - 0 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2026-08-31 |
UNAN-Μαναγκούα
|
0 - 2 |
Μαναγκούα
|
|
2026-08-24 |
Φερέτι
|
0 - 1 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2026-08-17 |
UNAN-Μαναγκούα
|
2 - 1 |
Γιαλάπα
|
|
2026-08-10 |
San Marcos FC
|
0 - 1 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2026-08-01 |
Ντιριάνγκεν
|
1 - 1 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2026-07-28 |
UNAN-Μαναγκούα
|
2 - 0 |
Rancho Santana
|
|
2026-07-18 |
Εστέλι
|
1 - 1 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2026-04-25 |
UNAN-Μαναγκούα
|
1 - 3 |
Σπορτ Σεμπάκο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
3 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
25% |
17% |
Ντιριάνγκεν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-11 |
Ντιριάνγκεν
|
2 - 4 |
Φερέτι
|
|
2026-10-07 |
San Marcos FC
|
1 - 2 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2026-09-10 |
Σπορτ Σεμπάκο
|
0 - 1 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2026-09-07 |
Ματαγκάλπα
|
0 - 3 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2026-09-04 |
Μαναγκούα
|
3 - 3 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2026-08-30 |
Ντιριάνγκεν
|
2 - 0 |
Γιαλάπα
|
|
2026-08-23 |
Εστέλι
|
0 - 2 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2026-08-19 |
Ξελάγιου
|
2 - 0 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2026-08-14 |
Λουίς Άνχελ Φίρπο
|
4 - 0 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2026-08-09 |
Ντιριάνγκεν
|
2 - 1 |
Rancho Santana
|
|
2026-08-05 |
Ντιριάνγκεν
|
1 - 3 |
Αλαγιουελένσε
|
|
2026-08-01 |
Ντιριάνγκεν
|
1 - 1 |
UNAN-Μαναγκούα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
7 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
58% |
33% |
Βαθμολογία Λίγκα Πριμέρα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μαναγκούα |
11 |
9 |
2 |
0 |
34 |
10 |
+24 |
29 |
| 2 |
Ντιριάνγκεν |
11 |
7 |
3 |
1 |
22 |
12 |
+10 |
24 |
| 3 |
Εστέλι |
11 |
6 |
3 |
2 |
21 |
8 |
+13 |
21 |
| 4 |
UNAN-Μαναγκούα |
11 |
6 |
3 |
2 |
13 |
8 |
+5 |
21 |
| 5 |
Σπορτ Σεμπάκο |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
17 |
-6 |
14 |
| 6 |
Φερέτι |
11 |
3 |
2 |
6 |
18 |
20 |
-2 |
11 |
| 7 |
San Marcos FC |
11 |
3 |
2 |
6 |
10 |
16 |
-6 |
11 |
| 8 |
Ματαγκάλπα |
10 |
3 |
0 |
7 |
5 |
20 |
-15 |
9 |
| 9 |
Rancho Santana |
11 |
1 |
3 |
7 |
9 |
21 |
-12 |
6 |
| 10 |
Γιαλάπα |
11 |
1 |
2 |
8 |
6 |
17 |
-11 |
5 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| UNAN-Μαναγκούα |
|
| Ντιριάνγκεν |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
UNAN-Μαναγκούα |
Ντιριάνγκεν |
| 1 |
Μαναγκούα |
0 - 2 |
3 - 3 |
| 2 |
Ντιριάνγκεν |
|
- |
| 3 |
Εστέλι |
1 - 0 |
0 - 2 |
| 4 |
UNAN-Μαναγκούα |
- |
|
| 5 |
Σπορτ Σεμπάκο |
|
0 - 1 |
| 6 |
Φερέτι |
|
1 - 3 |
| 7 |
San Marcos FC |
|
1 - 2 |
| 8 |
Ματαγκάλπα |
|
0 - 3 |
| 9 |
Rancho Santana |
2 - 0 |
|
| 10 |
Γιαλάπα |
2 - 1 |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
UNAN-Μαναγκούα |
Ντιριάνγκεν |
| Νίκες |
6 |
7 |
| Ισοπαλίες |
3 |
3 |
| Ήττες |
2 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
13 |
22 |
| Γκολ κατά |
8 |
12 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.18 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.73 |
1.09 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
82% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
64% |
64% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
45% |
64% |
| Πάνω 1.5 |
64% |
91% |
| Πάνω 2.5 |
18% |
55% |
| Πάνω 3.5 |
9% |
27% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
3 |
5 |
| Ισοπαλίες |
0 |
1 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
5 |
14 |
| Γκολ κατά |
3 |
5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.25 |
2.33 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.75 |
0.83 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
25% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
83% |
| Πάνω 2.5 |
25% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα Πριμέρα
| Αγώνες (54) |
| Εντός έδρας νίκες |
31% |
| Ισοπαλίες |
20% |
| Εκτός έδρας νίκες |
48% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
60% |
| Γκολ (149) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.76 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.20 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.56 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
70% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
81% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
52% |
| Πάνω 1.5 |
74% |
| Πάνω 2.5 |
44% |
| Πάνω 3.5 |
28% |
UNAN-Μαναγκούα επόμενοι 1 αγώνες
|
2026-10-25 |
Γιαλάπα
|
- |
UNAN-Μαναγκούα
|
Ντιριάνγκεν επόμενοι 1 αγώνες
|
2026-10-25 |
Ντιριάνγκεν
|
- |
Σπορτ Σεμπάκο
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.34 |
3.93 |
1.73 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.04 |
1.19 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
3.95 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
2.03 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.70 |
1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.71 |
2.03 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-14 04:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!