1η Κατηγορία - Αλγερία

Πέμπτη, 08.01.2026
19:00
USM Αλζέρ

USM Αλζέρ

Οράν

Οράν

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Αλγερίο
Εκτός έδρας: Οράν
Απόσταση: 350.9 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (20:00 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
1.64 3.19 5.27 1X 1.12 2.07
34% 36% 30% 1.12 53% 47%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.46 2.49 2.45 1.48 4.80 1.15
63% 37% 29% 71% 18% 82%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2025-06-20 Οράν 4 - 0 USM Αλζέρ
2024-12-26 USM Αλζέρ 3 - 0 Οράν
2024-05-21 Οράν 1 - 0 USM Αλζέρ
2024-01-15 USM Αλζέρ 2 - 0 Οράν
2023-06-10 USM Αλζέρ 0 - 0 Οράν
2022-10-02 Οράν 1 - 0 USM Αλζέρ
2022-04-17 Οράν 2 - 1 USM Αλζέρ
2021-12-24 USM Αλζέρ 0 - 0 Οράν
2021-07-04 Οράν 1 - 1 USM Αλζέρ
2021-01-26 USM Αλζέρ 2 - 0 Οράν
2020-03-14 USM Αλζέρ 4 - 1 Οράν
2019-10-05 Οράν 4 - 0 USM Αλζέρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 5 3
33% 25% 42% 67% 42% 25%

USM Αλζέρ τελευταίοι 12 αγώνες

2025-12-27 Olympique Akbou 1 - 1 USM Αλζέρ
2025-12-22 USM Αλζέρ 2 - 0 MB Rouissat
2025-12-18 USM Αλζέρ 2 - 2 Μπεν Ακνούν
2025-12-08 Καμπίγιε 1 - 2 USM Αλζέρ
2025-12-04 Μάγκρα 0 - 0 USM Αλζέρ
2025-11-28 Ολυμπίκ Ντε Σαφί 0 - 1 USM Αλζέρ
2025-11-23 USM Αλζέρ 3 - 2 Σαν Πέντρο
2025-11-17 ES Mostaganem 2 - 2 USM Αλζέρ
2025-11-08 Μπελούιζνταντ 0 - 0 USM Αλζέρ
2025-11-02 USM Αλζέρ 1 - 0 Κλεφ
2025-10-29 Ες Σετίφ 1 - 3 USM Αλζέρ
2025-10-25 USM Αλζέρ 3 - 0 Ακαντέμιε ντε FAD
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 5 0 8 6 4
58% 42% 0% 67% 50% 33%

Οράν τελευταίοι 12 αγώνες

2025-12-29 Οράν 1 - 1 Μπελούιζνταντ
2025-12-18 Κλεφ 1 - 0 Οράν
2025-12-05 Οράν 1 - 2 ES Mostaganem
2025-11-20 Οράν 0 - 0 Ες Σετίφ
2025-11-08 MB Rouissat 1 - 3 Οράν
2025-11-01 Οράν 1 - 0 Κονσταντίν
2025-10-25 Ελ Μπαγιάντ 0 - 2 Οράν
2025-10-18 Οράν 1 - 1 Σάουρα
2025-10-04 Κεντσελά 2 - 0 Οράν
2025-09-27 Οράν 3 - 1 Παραντού
2025-09-16 Αλτζέρ 3 - 2 Οράν
2025-09-12 Οράν 2 - 0 Καμπίγιε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 9 4 3
42% 25% 33% 75% 33% 25%

Βαθμολογία 1η Κατηγορία

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αλτζέρ 14 11 2 1 17 6 +11 35
2 Μπελούιζνταντ 14 6 6 2 20 13 +7 24
3 USM Αλζέρ 14 5 8 1 17 11 +6 23
4 Οράν 14 6 4 4 17 12 +5 22
5 Olympique Akbou 14 6 4 4 17 15 +2 22
6 Σάουρα 14 6 4 4 19 19 0 22
7 Κεντσελά 14 5 6 3 15 11 +4 21
8 Καμπίγιε 14 5 5 4 16 14 +2 20
9 Μπεν Ακνούν 14 5 5 4 13 13 0 20
10 Κονσταντίν 14 5 4 5 15 13 +2 19
11 MB Rouissat 14 4 5 5 13 15 -2 17
12 Παραντού 14 5 1 8 12 15 -3 16
13 Ες Σετίφ 14 3 6 5 11 18 -7 15
14 Κλεφ 14 3 4 7 12 15 -3 13
15 ES Mostaganem 14 2 3 9 8 15 -7 9
16 Ελ Μπαγιάντ 14 0 3 11 7 24 -17 3

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

USM Αλζέρ               
Οράν               
Εντός έδρας               
Εκτός έδρας               

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα USM Αλζέρ Οράν
1 Αλτζέρ 0 - 0 3 - 2
2 Μπελούιζνταντ    
3 USM Αλζέρ -  
4 Οράν   -
5 Olympique Akbou   1 - 0
6 Σάουρα    
7 Κεντσελά 1 - 1 2 - 0
8 Καμπίγιε    
9 Μπεν Ακνούν 2 - 2  
10 Κονσταντίν    
11 MB Rouissat 2 - 0 1 - 3
12 Παραντού    
13 Ες Σετίφ    
14 Κλεφ 1 - 0 1 - 0
15 ES Mostaganem    
16 Ελ Μπαγιάντ 1 - 1 0 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  USM Αλζέρ Οράν
Θέση 3 4
Βαθμοί 23 22
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 11 6
Βαθμοί 10 6

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  USM Αλζέρ Οράν
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
8         
1  
6       
4     
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
4     
0  
2   
0  
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  USM Αλζέρ Οράν
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
17                  
11            
17                  
12             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
4     
7        
8         

Συνολικές στατιστικές για το 1η Κατηγορία

Αγώνες   (112)
Εντός έδρας νίκες 47%
Ισοπαλίες 31%
Εκτός έδρας νίκες 21%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (229)
Γκολ ανά αγώνα 2.04
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.21
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.84
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 82%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 60%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 49%
Πάνω 1.5 63%
Πάνω 2.5 31%
Πάνω 3.5 12%

USM Αλζέρ επόμενοι 6 αγώνες

2026-01-12 Χαράτς - USM Αλζέρ
2026-01-17 Αλτζέρ - USM Αλζέρ
2026-02-08 Σαν Πέντρο - USM Αλζέρ
2026-02-14 USM Αλζέρ - Ολυμπίκ Ντε Σαφί
2026-02-21 USM Αλζέρ - Σάουρα
2026-02-27 Ελ Μπαγιάντ - USM Αλζέρ

Οράν επόμενοι 6 αγώνες

2026-01-24 Μπεν Ακνούν - Οράν
2026-01-30 Οράν - Olympique Akbou
2026-02-03 Οράν - Olympique Akbou
2026-02-07 ES Mostaganem - Οράν
2026-02-20 Οράν - Αλτζέρ
2026-02-27 Παραντού - Οράν

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 1.64 3.19 5.27
Πιθανότητα 34% 36% 30%
1X @ 1.12
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.12 2.07
Πιθανότητα 53% 47%
1X @ 1.12
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.46 2.49
Πιθανότητα   63% 37%
Πάνω 1.5 @ 1.46
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.45 1.48
Πιθανότητα   29% 71%
Κάτω 2.5 @ 1.48
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   4.80 1.15
Πιθανότητα   18% 82%
Κάτω 3.5 @ 1.15
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   2.31 1.52
Πιθανότητα   49% 51%
Όχι @ 1.52

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-01-08 16:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!